Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomaszTomasz

Szukam prezentu dla brata

Polecane posty

Gość wiechu
Fajne te słuchawki panasonic sam ostatnio sobie je zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia345
Ja też teraz w ME zamówiłam bratu Fife 18, bo tylko tam była opcja przedpremierowa, a ma urodziny akurat 26 września, więc mam nadzieję, że będzie zachwycony :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennn
może zegarek? Jordan Kerr sa niedrogie (ostatnio kupowalam) a bardzo efektowne i ladne. to jest taki bardziej klasyczny prezent niz jakas gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Może kup mu coś do ubrania? Taki prezent zawsze się przyda :) Jakaś fajna koszulka, albo nowa koszula zawsze jest potrzebna :) Zajrzyj do Ombre - to sklep internetowy z męską odzieżą. Znajdziesz u nas całe mnóstwo modnych ciuchów w naprawdę atrakcyjnych cenach :) Wpadnij się rozejrzeć :) Tu nas znajdziesz: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakita
Z zegarków to bym postawwiła na bardziej sportowy, może Xonix? też zależy w jakim wieku jest brat i jak aktywne życie prowadzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapolewa
Mój brat wymarzył sobie pięny klasyczny zegare, więc na pewno podaruje mu nowe miugo w stonowanych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DestinyKid
kup mu jakis gadzet w media expert, tam zawsze sie cos fajnego wygrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka_bo
o rany, ale kopalnia inspiracji na tej kafeterii. obczailam te zegarki jordan kerr o ktorych ktos pisal i sie zakochalam. na prezent jak znalazl. dzieki wszystkim nieznajomym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że fajnym prezentem dla każdego faceta będzie jakiś model zdalnie sterowany, Ja zdecydowałam się na małego drona, z racji ograniczonego budżetu, https://www.satamax.pl/pl/p/Dron-Syma-X12S-Nano-/10588. Chociaż mój brat jest już dorosły bardzo się ucieszył i latanie nim sprawia mu wielka frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod choinkę ja projektuje coś niezwykłego na https://www.youpibag.pl/ Używam własnego zdjęcia na produkcie. Zostają zapamiętane na długo i przypomina miłe chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essa1990
Mojemu mężczyźnie bardzo spobowała się marynarka i zegarek Jordan Kerr... Sama skonfigurowałam jego ukochane kolory i naprawde był absolutnie zachwycony ;) coś pięknego, każdemu polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobają się wam bransolety meskie , takie jak te https://wkruk.pl/bizuteria/meska ? Zauważyłam że coraz więcej facetów je nosi i stają się bardzo modne więc to też dobry pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
Ostatnio bratu na prezent kupiłem drona w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelena77
Drony to bardzo fajna rzecz. Sama zastanawiam się nad kupnem jednego z nich, ostatnio przeglądałam modele w Teletorium, ale nie mogłam się jeszcze zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne te słuchawki!!!! Masz je?? Warto kupić? Przez allegro zamawiane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anussska9898
Mamy podobne w domu, też Kruger&Matz i są spoko, jakość dźwięku jest naprawdę super, a poza tym grają głośno i mega czysto, dobrze tłumiąc dźwięki z otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie tutaj - https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ Nie musi być to dokładnie taki prezent, ale zakładam, że większości facetów coś takiego na pewno podpasuje. Może to być ewentualnie inny prezent moto w klimatach ekstremalnych. Aby tylko jednak pomysł był konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w dalszym ciągu szukasz prezentu dla brata to polecam sprawdzić na www.Menua.pl gdzie znajdziesz akcesoria militarne i survivalowe w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikor
kamerka samochodowa bardzo przydatny gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektrostymulator ems trainer, zestaw lub abs na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×