Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna na wieki:(

Ty nie kochasz mnie;(

Polecane posty

Gość smutna na wieki:(

Nie mów mi jak kochasz nie mów mi jak czujesz ja i tak wiem swoje ze znów mnie oszukujesz Nie mów mi ze kochasz to tylko twoja gra Nie udana znajomość w niej było tyle zła Odeszłeś ode mnie zostały wspomnienia Wszystko poszło w przód czas wiele pozmieniał Przez te kilka chwil poczułam trochę więcej To wszystko prysło z kolejnym ciosem w serce To uderzyło we mnie ze wszystkich stron Po jednej ja i Ty a po drugiej stala ONA! Po naszym rozstaniu pakując swoje rzeczy Znalazłam telefon a w nim twoje sms?y Napisałeś jej..... ze jednego żałujesz Ze nie chcesz być ze mną bo do mnie nic nie czujesz Usiadłam na łóżku łzy pociekły po policzkach Jak uczucie niszczy to najlepszy przykład Oszukałeś mnie robiłeś to stale jak mogłeś To zrobić ja tak bardzo Ci ufałam Teraz jedno wiem ze co było nie wróci Nie dzwon do mnie więcej nie mam ochoty się kłócić Nie wierze w nic w żadne twoje słowo Minie wiele czasu nim te rany się zagoją Zrobiłam już wiele i to nie moja wina Nie mów mi ze kochasz bo prawda to nie jest Tylko mnie wykorzystujesz a za plecami się śmiejesz Spoglądam na pamiątki i wpierdalam je w kosz I właśnie w tej chwili dochodzi do mnie to ze nadal kocham.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy stali w kolejce po
Ciekawe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce
tego kałmstwa, to dopiero brak rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×