Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolska1986

kosmetyki z internetu - alternatywa drogerii

Polecane posty

Gość gość
To oczywiste, że w sieci jest taniej :) Moim zdaniem kolorowe kosmetyki najbardziej się opłaca u sprawdzonych sprzedawców na allegro a pozostałe w http://supplite.com chociażby ze względu na wysyłkę paczki co miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie kosmetyków do ciała i włosów to polecam sklep www.goldenlook.pl . Sprawdzony i rzetelny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do kontaktu, a przedstawię drogerię internetową, w której docelowo będziesz mogła zamawiać kosmetyki i środki czystości nawet za 10% wartości. Mój email biuro@ofertyzarobku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast drogerii polecam supplite w przypadku codziennych kosmetyków i soczewek - takie boxy są jednak wygodne, a jeśli chodzi o kolorowe to najczęściej zamawiam na all albo eBayu, bo jest dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę : glov.me, znajdziesz tam bardzo fajne gadżety do demakijażu. Według mnie idealnie nadają się na podarunek, do zamówienia możesz dodatkowo dodać opakowanie prezentowe, kosztuje chyba około 5 zł. Sama kupiłam taką rękawicę do demakijażu mojej mamie pod choinkę, była zachwycona. Kupuje ją do dzisiaj swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem możesz śmiało spróbować na Aliekspress tam są tysiące rożnych marek każdego produktu http://aliexpress.e-import.pl/ myślę, że tam na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobitki, a może i panów! Na rynek polski weszla nowa firma internetowa, zajmująca się sprzedarzą perfum (czyli powyzej 16% zaperfumowania, a nie mniej jak w drogeriach) oraz środki czystości do domu. Wkrótce również inne rzeczy. Wszystko w najwyzszej jakosci i w niskich cenach. Dołączając do firmy zyskuje sie 30% znizki na WSZYSTKIE produkty, nie ma żandych umow, nic się nie traci. Można kupować rzeczy dla siebie, rodziny, znajomych, do domu ( bo przeciez kazdy musi czasami posprzątać). Można zaoszczędzić, a i zarobić spore pieniądze polecając dalej firmę i produkty . Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt i myślę, że przez skype czy ewentualne spotkania dałoby się wszystko jasno wytłumaczyć. Coś w podobie FM, ale znacznie lepsze i bardziej zyskowne! Ja sama przeszlam z FM, do tej wlasnie firmy. Także drogie panie i panowie, proszę śmialo pisać i pytać o wszelkie informacje, dogadamy się i będziemy działać w tym świecie bez pracy!! Piszcie tu: aniaz78@wp.pl Pozdrawiam gorąco ! Buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena3434q
Znajoma znajomej odkryła sklep internetowy www.lovenue.pl i nam poleciła, teraz głównie tutaj kupuję sobie rzeczy. Ostatnio zamawiałam stąd lakier do paznokci od Clinique (moja ulubiona marka) za 49 złotych, a wysyłkę zrobili mi gratis. Opłaca się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak placicie za zakupy w internecie? Nie jestem zwolenniczka płacenia karta kredytowa on line ( juz 2 razy musiałam ja wymienić bo nie moje transakcje pojawiły sie na wyciągu). Uzywacie kart pre paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka333
Ja już dawno przerzuciłam się na drogerie internetową. Zwyczajnie nie mam czasu na łażenie po Rossmanie czy Naturze. Teraz zakupy robię na www.topdrogeria.pl zaoszczędzam teraz tyyyyle czasu! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalbatorek
Moim zdaniem najlepsze kosmetyki mają w Hildegard Braukmann, bezpośrednio u producenta i właśnie u nich robię zakupy. Staram się nie kupować byle czego, szukam wyłącznie porządnych kosmetyków - na mieście jest drożej i nie wszystko da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga44h
Każdy chce zarobić jak najwięcej. Tak samo jest z przemysłem chemicznym. To się raczej nie zmieni, ponieważ istnieje ogromny popyt na tego typu produkty. Ludzie i tak muszą to kupić, więc producenci i sprzedawcy próbują wycisnąć z tego jak największe zyski. Ja polecam sklep www.drogerix.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam drogerię internetową NuviaLab. Oczywiście zależy o jakie produkty Ci chodzi usmiech.gif strona główna drogerii: http://po.st/NuviaLab . Często są na niej promocje, nawet do 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewska
ja w internecie szukam przede wszystkim kosmetyków do pielęgnacji chociaż i kolorówka jest dużo tańsza. często można trafić na kremy i maseczki, których nie ma w drogeriach. polecam ci zajrzeć na http://www.topdrogeria.pl/ bo mają bardzo dobra oferte i ekspresową wysyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze i najlepsze dermokosmetyki mozna znaleźć w sieci aptek Cosmedica. Ja tam swoje zawsze kupuje, a od kiedy ich używam, nie mam najmniejszych problemów z cerą. Sprawdźcie sobie ofertę i ceny na : www.cosmedica.pl, a dodatkowo dodam, że dzisiaj otworzyli swoją siedzibę na Mokotowie i bardzo mnie to cieszy, bo będę miała blisko, a dotychczas zamawiałam produkty od nich przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą obsługę mają w sklepie z kosmetykami na stronie www.e-naturalne.pl. Kupuję tutaj dermokosmetyki głównie. Mają naturalne kremy, czy pudry, które wyjątkowo dobrze znosi moja skóra. Dobra pielęgnacja w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w sprawdzonych miejscach. Ostatnio kilka razy zamawiałam w lifetree.pl i jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak szukałam lakierów hybrydowych marki Semilac to pod adresem www.nocanka.pl trafiłam na dość atrakcyjną ofertę. Ceny konkurencyjne, realizacja zamówień bardzo szybko i dodatkowo trafiłam jeszcze na promocję. Może tam cię coś zainteresuje. Ja jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma wrażliwą skórę to trzeba się z kosmetykami nakombinować i zdecydowanie poszukać czegoś dedykowanego. Ja na swoje problemy z trądzikiem to kupuję kosmetyki tylko i wyłącznie naturalne. Duży wybór mają choćby na stronie www.e-naturalne.pl Szybko robią wysyłkę, cenowo też jest nie najgorzej. Świetne specyfiki do codziennego oczyszczania skóry można zwłaszcza tutaj upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodniej jest zamówić i poczekać na paczkę niż biegać po galeriach poza tym można wpaść na kilka na prawdę fajnych promocji. Ja na przykład zamawiam w sklepie kosmetycznym Kontigo - https://kontigo.com.pl/ mają super akcje promocyjne i fajne marki których w drogerii nie dostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra drogeria online jest na www.nocanka.pl . Kupuję u nich już trzeci rok i jeszcze nie było problemów z kosmetykami. Dobra jakość, dużo renomowanych i sprawdzonych marek. Najbardziej u nich się opłaca rzeczy do manicure kupować moim zdaniem, zwłaszcza mam na myśli produkty Semilac, bo ze wszystkich drogerii mają ich najwięcej na stanie, nie trzeba długo czekać na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo robimy w naszym salonie kosmetycznym zabiegów na paznokcie ostatnio i bazujemy głównie na kosmetykach Semilac. Dobre warunki nam zaproponowali za te produkty w drogerii Nocanka - www.nocanka.pl . Warto u nich poszukać, mają ofertę hurtową, ale też detalicznie z tego co widziałam opłaca się u nich kupować. Sporo rabatów, promocji, wyprzedaży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×