Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolska1986

kosmetyki z internetu - alternatywa drogerii

Polecane posty

Gość gość
ja jestem pod wielkim wrazeniem tego sklepu Kontigo, duży wybór kosmetyków maja a do tego zawsze do zamówienia otrzymuje miły prezent https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre słowo mogę powiedzieć o drogerii online www.nocanka.pl . Jak tylko potrzebuję komuś prezent zrobić w formie kosmetyków to w pierwszej kolejności szukam tutaj. Mają sporo marek trudno dostępnych i też dość ekskluzywnych także na prezent w sam raz. Duży wybór, asortyment jest bardzo zróżnicowany, także nie ważne co chce się pielęgnować będą mieli do tego środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie radzi z moją skórą maska algowa z witaminą C którą od jakiegoś czasu – będzie pewnie z rok zamawiam przez portal www.e-naturalne.pl . Nawilża i tonizuje skórę, czuć i widać różnicę. No i druga sprawa że taką maskę się nakłada na pięć minut i starcza nie trzeba ze wszsytkim na buzi zalegać przez długie kwadranse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo naturalnych kosmetyków w dobrym standardzie mają na stronie www.e-naturalne.pl . Dobrze prowadzony sklep, nie guzdrają się z dostawami. Często robimy zamówienia u nich do naszego gabinetu kosmetycznego i całej strefy SPA. Sympatyczny kontakt, informacja o produktach jest rzetelna, uczciwa i na bieżąco przekazywana. Można się dodzwonić i tak samo mail mają sprawnie obsługiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę porządne peelingi sprzedaje sklep online e-naturalne.pl. Z jednej strony są skuteczne z drugiej delikatne dla skóry wrażliwej. Ostatnio głównie na tych peelingach robimy wellness i klientki są zadowolone. Co do sklepu to na pewno na plus jest to, że wysyłają świeże kosmetyki a nie jakieś na ukończeniu, które lada dzień się przeterminują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalqaa
Skoro o peelingach mowa, to w aptekach dozu mają takie nowe botame. Nie wiem w sumie czy to nowość, ale ja niedawno odkryłam. Peeling cukrowy i masło do ciała z olejem arganowym. Świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już chyba wszystkim wiadomo, że eZebra ma dobre kosmetyki za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×