Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Pamietajcie - 400 zł w kopercie na wesele to DZIADOWANIE

Polecane posty

Gość a ja dalej nie wiem
Monia_Lisia masz rację, ludziom na dorobku dużo bardziej potrzebna jest kasa niż graty, dlatego dziwi mnie ciągłe najeżdżanie na tych, którzy wolą pieniądze zamiast prezentów jakoby byli materialistami i jak ich nie stać na wesele to nie mają prawa go robić... A może ta ciotka chciała uniknąć zbędnych rzeczy, właśnie dlatego, ze wszystko ma to nie chciała zbieraniny czegoś co jej się nie przyda? Lub może chciała oszczędzić gościom zastanawiania się nad wyborem prezentów? Albo z czystego egoizmu chciała sobie uzbierać na fajną wycieczkę jako wspólny prezent od gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latunamakunataemo
Omg masakra, my dajemy po 200/300 po co wiecej tylko znajomym masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co, już mógł sobie uważać, że to za mało czy coś, w końcu każdy ma prawo do swojego zdania, chociaż i tak uważam, że gościu pojechała i to na maksa, ale żeby nam to mówić????? Nie mogę się doczekać naszego spotkania. Ciekawe, jaką będzie miał minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfg
hahaha a najsmieszniejsze jest to, ze i tak pewnie sie rozwiodą, bo z takim bucem zadna nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka_olka
Gdybym była jego żoną czym prędzej oddałabym Wam te pieniądze. Wstyd by mi było. Znajoma tego nie skomentowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×