Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna15878

co kupujecie swoim facetom pod choinke oprócz majtek i skarpetek?

Polecane posty

Gość martyna15878

bo ja nie mam pomysłu :( nie mówię o dużych prezentach ale bardziej o jakimś upominku, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniacha
ja dostałem taki domek w kuli z padającym śniegiem. póki ją będę miał, będę miał gdzie mieszkać, tak że nie wyrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
ja pod choinkę poinformuję go, że zaplanowałam dla nas sylwestra :) jedziemy do primavery na galę rozdania oskarów, taki temat imprezy. powinno być super, zwłaszcza że strasznie chcieliśmy gdzieś jechać, a jakoś nie składało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa solanka
Szlafrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie majtki i skarpetki? nie lepiej coś, co pasuje do jego zainteresowań i potrzeb? Mój ucieszy się z biletów na koncert czy fajnej muzyki, a jeśli już bielizna to... na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka_26
Serio kupujesz facetowi na gwiazdkę majtki i skarpetki:D? Ja w tym roku kupię mu plecak na motor. Ten pendrive porshe jest świetny!! Aż sama bym kupiła, tylko że mój mąż potrzebuje co najmniej 32GB. No i nie znam się na parametrach, a te też muszą być dobre. Ale co mi tam, poszukam;) Dzięki za pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mój mój
szalik, czapka, rękawiczki, spodnie od piżamy i coś jeszcze. mialo być etui na noże i zestaw takich przyrządzików żeby robić takie cuda: http://www.google.pl/#hl=pl&gs_nf=3&gs_rn=0&gs_ri=hp&pq=vegetable%20%20carving&cp=18&gs_id=3l&xhr=t&q=vegetable+and+fruit+carving&pf=p&tbo=d&sclient=psy-ab&oq=vegetable++and+frucarving&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=faa0476ea88f80c4&bpcl=39650382&biw=1366&bih=643 ale zmienił zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×