Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KAzeeee

Ile kosztuje napisanie pracy dyplomowej?

Polecane posty

To już zależy od tematu, ilości stron itp. Oszacować można jak się zna konkrety ;) Ja korzystałam z usług http://www.pisanie-prac.org.pl/ z tym, że nie pisali mi całej pracy, a jedynie "służyli radą" ;) Wcale tak drogo nie wyszło jak tu piszą... Na pewno nie były to tysiące ;) Ale tak jak pisałam na początku to wszystko zależy od kilku czynników ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaa92
Ceny są przeróżne, najbezpieczniej jest według mnie wybierać oferty z tak zwanej średniej półki cenowej. Mi w napisaniu kilku rozdziałów pomógł serwis latwepisanieprac.pl i oni właśnie zaproponowali pomoc w takiej cenie. Nie zawiodłam się, wszystko było na czas i na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaa2
To ile kosztuje to na pewno zależy od tego jak długa praca, na jaki temat itp. Najlepiej napisać z pytaniem do stron które się tym zajmują, np pisanie.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia468
Mnie kosztowala malo bo za duzo stron to ja w niej nie potrzebowałam :D. Zlecałam pisanie.net bo pytalam sie innych firm i osob i tam bylo najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorszuk869
Mi też pisali z pisanie.net i wyszło mi sporo taniej niż od jakiegoś studenciaka ;). I mam pewność, że to nie kopiuj-wklej z wikipedii :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojeSumienie
Rozumiem Twój ból pisania pracy, aczkolwiek może lepiej skorzystać ze strony pracedyplomowe.edu.pl i niż mieszać się w jakieś szemrane interesy związane ze zleceniem komuś pracy. Poszukaj inspiracji, natchnienia... na pewno nie będzie tak źle. Na tej stronie jest dużo prac przez, które można przebrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martianka67
Czas Cię goni? Mogę pomóc. Napisze pracę z pedagogiki, dietetyki, psychologii, zdrowia publicznego i tematów pokrewnych.Stworzę ją od A do Z albo tylko brakujące rozdziały. Wprowadzę wszystkie poprawki do Twojej pracy. Poprawię również plagiat, jeżeli ktoś nieuczciwy wcześniej Cię oszukał. Możesz mi zaufać – jeżeli chcesz, udostępnię Ci materiały, z których korzystałam i dołączę raport antyplagiatowy. Każda praca jest niepowtarzalna, gwarantuję Ci wysoką jakość.Uzgadniam cenę razem z klientem. Mam kilkuletnie doświadczenie i około 50 prac za sobą :) pisze szybko. O wszystko możesz w każdej chwili zapytać - wyjąsnie Ci każde zagadnienie zawarte w pracy, będę dyskretna. Możesz płacić ratami. Wycena jest bezpłatna. mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuuuus
apraszam wszystkich studentów do współpracy. Mam na koncie wiele udanych i pomyślnie zakończonych prac. Jeśli masz problem z napisaniem swojej pracy to zgłoś się do mnie. Każde zlecenie jest tak samo ważne i wymaga profesjonalnego przygotowania, ponieważ wiem, ile znaczy taka praca dla każdej ze współpracujących ze mną osób. Pomimo bardzo dużego zróżnicowania tematyki prac, jestem w stanie po wnikliwej analizie napisać pracę z zakresu medycyny, zdrowia publicznego, marketingu, dietetyki. Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu po uregulowaniu całej płatności przez klienta. Zachęcam do kontaktu mailowego wówczas będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły współpracy. martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci korzystanie z usług zewnętrznych firm piszących prace licencjackie. Mi pomogli ludzie z: http://www.pracazekonomii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej samemu napisać - wtedy jest za darmo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas Cię goni? Mogę pomóc. Napisze pracę z pedagogiki, dietetyki, psychologii, zdrowia publicznego i tematów pokrewnych.Stworzę ją od A do Z albo tylko brakujące rozdziały. Wprowadzę wszystkie poprawki do Twojej pracy. Poprawię również plagiat, jeżeli ktoś nieuczciwy wcześniej Cię oszukał. Możesz mi zaufać – jeżeli chcesz, udostępnię Ci materiały, z których korzystałam.Każda praca jest niepowtarzalna, gwarantuję Ci wysoką jakość.Uzgadniam cenę razem z klientem. Mam kilkuletnie doświadczenie i około 50 prac za sobą pisze szybko. O wszystko możesz w każdej chwili zapytać - wyjąsnie Ci każde zagadnienie zawarte w pracy, będę dyskretna. Możesz płacić ratami. Wycena jest bezpłatna. mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że teraz 3 tysiące za pracę to naprawdę dużo. Warto wejść na http://www.pracedyplomowe.edu.pl/?aff=64715416-41 Tam możesz kupić nawet za 250 zł, włożyć w to niewiele swojego czasu swojego i ja pozmieniać. A sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.asystaekspercka.pl Statystyka do Pracy Doktorskiej Statystyka do Doktoratu Oferta skierowana jest do doktorantów, którym przyszło się zmierzyć z zastosowaniem statystyki w praktyce. Koszt całościowego wsparcia przy badaniu do pracy doktorskiej obejmuje: konsultacje metodologiczne, analizę, opis, interpretację, graficzną prezentację wyników, przygotowanie statystyczne i mentalne przed rozprawą. Cena usługi waha się w granicach 900 - 4 500 zł. OFERTA WAŻNA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI Kontakt tel 664 415 703 e-mail: asystaekspercka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, czy mowa o pracy licencjackiej, czy magisterskiej. Sporo też zależy od tematyki pracy, jej długości i profesjonalizmu piszącego. Z tego co się orientuję, to napisanie pracy dyplomowej kosztuje od ok. 1 tyś. zł do ponad 2 tyś. - pamiętajcie, że im mniejsza cena, tym niższa jakość. Prace dyplomowe piszą m.in. tutaj https://pisanie-na-zlecenie.com.pl - słyszałam o nich dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, a także zaliczeniowych. Gwarantuję terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz darmowe wykonanie poprawek, przygotowanie planu pracy zgodnie z oczekiwaniami promotora, a także sformatowanie pracy na podstawie wymagań uczelni. Nie WYMAGAM PŁATNOŚCI „Z GÓRY” ZA CAŁOŚĆ PRACY! Specjalizuję się w wielu dziedzinach do których zalicza się przede wszystkim: pedagogikę, psychologię, marketing, administrację, socjologię, zarządzanie, a także bezpieczeństwo wewnętrzne oraz turystykę. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą proszę o kontakt mailowy, a odpiszę na każde pytanie i przedstawię szczegółową ofertę. Mail: juliabednarz50@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ceny są mega zróżnicowane. najbardziej zależy to moim zdaniem od doświadczenia i renomy danej firmy. jeśli chodzi o pisanie pracy dyplomowej to polecam http://www.edu-kreacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zarówno licencjat jak i magisterkę zamówiłem na www.redaktor-online.pl, praca przeszłą bez problemu, ocena dobra więc mogę polecić. Praca z zakresu historii, ale chyba wykonawcy realizują tam praktycznie każdą tematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1234

Potrzebuję pomocy w napisaniu pracy magisterskiej ktoś pomoże? Zależy mi trochę na czasie 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie pracy magisterskiej lub licencjackiej to zawsze pewien schemat. Najwięcej trudności sprawia najczęściej przygotowanie samego spisu treści,

Dlatego jeżeli Waszym tematem jest np. 

Wpływ A na B na przykładzie C, to spis treści wygląda tak:

Rozdział 1. Na temat A. 

Rozdział 2. Na temat B. 

Rozdział 3. A i B na przykładzie C

Gdybyście mieli dodatkowe pytania, lub chcieli skorzystać ze skutecznego wsparcia w redagowaniu pracy, zapraszam do kontaktu na adres: inapisane@protonmail.com

Pozdrawiam

Joanna

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×