Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Gość inka081

Witam serdecznie!!! :) Zapraszam do pisania na nowym topiku mamy dzieciaczków urodzonych w październiku 2012. Sama mam smyka z 10 października i chętnie popiszę z innymi młodymi mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka081
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
A moja Alicja urodziła się 12-10-212 :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przyłaczam się :) ile wasze dzieciaczki śpią bo mój w nocy budzi sie dwa razy na mleko a w dzień śpi ze 4 godziny z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Witam 3 październik. Mojego synka kładę o 20 spać i śpi równe 12 godz. W dzień różnie. Są dni że ucina sobie kilka drzemek po 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Dajecie już swoim pociechom kaszki?? Wiem że to wcześnie ale niektóre mamy już tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch w nocy budzi się najczęściej raz, czasem wcale. Kaszek jeszcze nie podaję, uważam że za wcześnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba mój tak się tylko budzi ale mam nadzieje że zacznie przesypiać noc, a ja już mojemu daje kleiku do mleka tak dwa razy na dobę i mleko znika w 5 min tak mu smakuje :) próbowałam z łyżeczki ale tylko tak pomamlał woli ssać :) próbowałam też sucharka z herbatką ale myśle że może tak ze dwa tygodnie muszę poczekać bo narazie wszystko zostaje na śliniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kleik nie jest za wcześnie bo jak byliśmy z moim skarbem dwa tygodnie temu w szpitalu (zapalenie płuc) to tam pielęgniarki dawały 7 tygodniowemu maleństwu do każdego mleka bo ulewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Październikowa
inka081 ja mam córeczkę też z 10 października. więc się przyłączam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
moja Ala spi całe noce, czasem jest pobudka na cycusia, w dzien bawi sie - zabawiam ja oczywiscie, około 2 godzin..i usypia, czasem ciężko ją ululac wieczorem..chyba wrazenia po całym dniu sa za duze:) slini się bardzo,gryzie raczki..gadusia blizej nieokreslone gu aaa yyy i inne dziwniutkie słówka :) wazy 7 kg, je tylko cyca, pije herbatki z kopru i uspokajajaca..kupka nadal luzna, raz zołta raz zielona :) no chyba na tyle, oglada obrazy w tv, musza sie szybko zmieniac bo inaczej sie znudzi, grzechotke utrzyma ale nie wie chyba jeszcze do czego słza raczki..mysle ze za tydz.podam jabłuszko..boje sie powrotu do pracy , bo jest tylko ze mna całymi dniami i jak znikam...płacze..nie wiem co bedzie za 3 mce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Październikowa
Moja też jest na piersi i niestety od jakichś 2 dni budzi się w nocy co godzinę, nie wiem dlaczego:( a wcześniej budziła się tak ze 2 lub 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
witam :-) ja ur. 30.10 :-) rytm małej: zasypia dopiero o 23 !!! spi do 4-5 na cyca, potem ok 7-8. chwile sie pobawi i znowu zasypia. spi do 10. potem o 12 na dłuższa drzemke, budzi sie ok 16stej. i tu juz bym nie chciała zeby spala do kapieli czyli tak do 19stej, ale niestety najczesciej zasypia na jakas godzinke-dwie, i dlatego chodzi potem spac o 23. jej 4,5 letni brat spi juz od 20.30 Z:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Październikowa
Ogólnie ostatnio jest bardzo placzliwa, nie chce się bawić tylko płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Chodzicie na spacerki z maluszkami. W jaką pogodę wolicie zostać w domu? Jak znoszą szczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
na pierwszym szczepieniu płakakałam razem z Alką, na drugim tez, 15 stycznia mamy kolejne. juz mnie boli zołądek.na spacer kazda pogoda jest ok oprócz wietrznej, mrozek do -6 i tyle. spała ostatnio 3,5 godziny na spacerze!!!wozek musi byc w ruchu inaczej..pobudka..a co dziweczyny jecie? ja nie jadam tylko fasoli kapusty i pikantnych rzeczy..poza tym wszystko, nawet gazowane napoje - z rozsadkiem oczywiscie, zero alkoholu i papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Fajnie że piszecie :) Mam propozycję żeby dziewczyny piszące na czerwono się zaczerniły, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy jutro drugie szczepienie, pierwsze było ok, płakał tylko w momencie wkłuwania i szybko się uspokajał, a po w domu też dobrze. Na spacery chodzimy nawet jak lekko pada, czy jest mróz, oczywiście nie jak -15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama październikowa---> może skok rozwojowy? choć mój urodzony te samego dnia już dużo mniej marudzi niż w pierwszych 2 miesiącach, ale to też pewnie zależy od dziecka. Co do jedzenia, to ja nadal dietka dość ostra, wiem że przesadzam, ale służy mi i już ważę mniej niż przed ciążą, najlepsza motywacja, to karmienie malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch mało śpi w dzień, drzemki 3, 4 po 30, 40 min, jeszcze ani razu nie przespał mi całego spaceru. Za to wieczorem po kąpieli pada dość szybko, nie ma problemu. Na razie mój jest tylko na piersi, nic poza tym. A jak usypiacie wieczorem swoje szkraby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) my na szczepieniu jeszcze nie byłyśmy, bo mała miała zapalenie oskrzeli ;-( brat przytargał z przedszkola :-( ale na szczęście juz ok, więc szczepienie w środę. a pieluszek używamy happy i takich z lidla softino- dostępne w 3 rozmiarach. aktualnie kupuje rozmiar 3- ilośc pieluszek16 za 6,50. jestem z nich bardzo zadowolona. sprawdzały się też przy starszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop30
hej, mam synka z 31.10.2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×