Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

No no no dziewczyny co to sie dzieje na naszym forum? Avicii jak tam podroz pociagiem? Gdzie sie wybralas, jesli mozna spytac? Jak po tlustym czwartku? Objedzone paczkami?:) ja zjadlam tylko 1,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej mamusie co tu taka cisza. Kapijonka szalona ! A jak tam Kacperek ? Radość, że wróciliście ? Układaj sobie wszystko i pisz !! Mama moja na początku nie kumala o co biega, a teraz najgorzej z rozpedzeniem się, a później idzie jak burza. Napewno Olga by sobie poradziła. Dzieci szybciej kumaja niż nam sie wydaje. Cholera to ja zjadłam 5 małych paczków domowej roboty mamusi :-P Avincii a gdzie to sie wybierasz kochana ? I jak podróż ? Jak maluch ? Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no moze masz racje i by sobie poradzila:) swoja droga smisznie musi wygladac taki maly brzdac na takim rowerku:) i jak wyzdrowialas juz calkiem? Dziewczyny czujecie ta wiosne?:) u nas dzisiaj tak cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama oj śmiesznie, śmiesznie. Chyba ciężej jest z normalnym rowerem niż z takim biegowym. Wyzdrowiałam :-). Wiosnę czuje od 3 tygodni. Słoneczko pięknie świecie. Aż się prosi żeby ona umyć :-P. Dzisiaj byłam tylko chwilkę w pracy, więc jak tylko mała obudzi się to idziemy na spacer z babcią. Może wystąpimy do galerii, zobaczyć na jakieś płaszcze wiosenne i buciki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje ? Laski piszcie, piszcie. Zerkam tu co drugi dzień i nic... Hmmm Inka, misza, lolipop, ważka, avicii, kapijonka gdzież wy jesteście ? To ja Majka mam problem z logowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny - ja już nie chciałam pisać, bo u nas ciągle to samo. Już powiecie, że zmyślam czy co. Jelitówka znów była, przeziębienie a jak od wczoraj leżę z jakąś grypą. Pierwszy raz nie jestem w stanie zająć się dziećmi. Także nie chcę się usprawiedliwiać, ale wykończona jestem fizycznie i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! jestem, jestem :) podróż pociągiem całkiem dobrze, Oskarek zaczepiał ludzi i prawie połowę drogi przespał :) jak dojechaliśmy to na drugi dzień nie obeszło się bez wizyty u lekarza.. jak się okazało mały miał zapalenie gardła, ale na szczęście jakoś szybko mu ta choroba przeszła :) a gdzie się wybraliśmy...można powiedzieć, że zmieniliśmy miejsce zamieszkania :) z mazowieckiego do lubuskiego :) a co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Miszka, Ty ssię nic nie przejmuj i pisz tutaj, nawet jesli to temat chorób tylko! jesli Cię to pocieszy to u mnie też choróbska. w takim ciągu: mała ospa, młody zapalenie tchwicy, mała oskrzela. 3 tygodnie wycięte z życiorysu. dzieciaki umęczone, ja też, bo pracuję, ale co zrobić. na szczęście wszystko wraca do normy. w koncu wiosna idzie :-) oj jak cieplutko :-) u mnie powoli leci. praca/dom/ ogród iw kółko. życie mi się sypie, ale nie poddaję się. jetem silna babka. tyle dobrego, ze chudnę bez ćwiczeń :-P bo na te narazie czasu brak. gdzier INka, ?????? Lolipopka???? umiera chyba watek. szkoda. :-( niemniej jednak całuski dla Was :*. miszka, czy Ty próbowałaś moze poliwacyny albo broncho vaxon????? A moze któras probowała już????? to szczepionki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny w kolejny sloneczny dzien:) Misza oj biedna Ty jestes i te Twoje dziewczyny. Ale tak jak Kapijonka napisala pisz do nas nawet jesli to temat chorob. Komus trzeba sie wygadac. Avicii to widze ze u Ciebie tak jak u Kapijonki tez rewolucja przeprowadzkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza !! Inka, lolipop kochane czy Wy na nas focha macie, że się nie piszecie ? Misza pisz, pisz jak tylko masz ochotę. Zawsze lepiej się komuś wygadać. Avicii w no szalejesz. Ale dobrze zmiany sie przydają. Kapijonka i jak tam Twój mąż dojedzie do Was ? Teraz taki okres chorób. Moja Ospew tamtym tygodniu miała. Mama jak tam Olga ? Ja już powoli nie nadążam za Olą. Lata jak szalona, wszędzie sie wspina, na chwile nie można jej zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No wcielo nam dziewczyny:( Miszka jak tam dziewczyny? Lepiej cos? Kapijonka jak leci? Wyrabiasz jakos sama? Majka, uuu ospa? I jak Ola to przeszla? Juz zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas leci. Mala dostala jakiegos uczulenia, takie brzydkie krostki na rekach, nogach i buzi. Lekarka powiedziala ze uczulenie i przepisala masc i syrop. Ale niestety nic jej nie przechodzi i podejrzewam ze to skaza bialkowa. Od wczoraj odstawilam mleko itp. i zobaczymy. W czwartek idziemy na szczepienie to zobaczymy co powie pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) mama- mi się wydaje, że teraz to by skaza tak nagle nie wyszła. To raczej jest coś innego. kapijonka- a co Ty teraz robisz? gdzie pracujesz? napisz jak to się potoczyło wszystko, że jesteś w PL. Szczepionek nie próbowałam jeszcze, ale coś tam słyszałam. U mnie dziewczyny się ogarnęły, choć Gaba dziś coś ma stan podgorączkowy znów. Ja za to jestem chora od 3 tyg. Dwa tyg temu tak mnie zwaliło z nóg, że po raz pierwszy nie byłam w stanie zająć się dziećmi. Dwa dni tylko leżałam. Wczoraj byłam u lekarza i dostałam antybiotyk - dziś już trochę lepiej się czuję. Ogólnie jednak to jestem rozbita strasznie i nic kompletnie mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam właśnie mapę dla Poli ( tę co Was kiedyś prosiłam) - także sprawa już rozwiązana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny - temat chyba umarł niestety. Nigdy się do końca nie kleił i pewnie dlatego tak się stało. Trzymajcie się ciepło i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś jeszcze czasami???? halloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto pyta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobiety. Moja Liliana urodzona 6.10.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avicii
Hej dziewczyny! Zagląda tu ktoś jeszcze? Jestem ciekawa jak tam wasze prawie trzyletnie dzieciaczki? ☺ Jak się zmieniły i jak rozrabiają? ☺ Może któraś się odezwie? Fajnie byłoby znowu mieć jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×