Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Gość lolipop30
wlasnie polozylam synka spac, nie usypiam go jakos specjjalnie, chwile ponosimy na rekach jak widze ze odplywa siup do lozeczka i juz lezy i sam zasypia,w nocy spi roznie srednio budzi sie co 3-4 godziny na cycka, karmie tylko piersia, uzywam pieluch z biedrony, dada polecam i pieluchy i chusteczki, jakies 2 tygodnie temu mial skok rozwojowy, trwal z 5 dni-masakra, powiedzcie mi dziewczyny czy wasze dzieci duza sie smieja, moj to taki maly filozof smieje sie, ale nie w glos i dosc rzadko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop30
mam pazdziernikowa, moj tez sie budzil co godzine, poltorej wtedy jak mial ten skok rozwojowy, w dzien placzliwy byl bardzo i nie mozna go bylo odlozyc na chwile, nicxym sie nie interesowal tylko wisial na mnie cale dnie, wiec moze twoja ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szczepienie zniosła bardzo dobrze. A teraz test męża. Ja leżę z gorączką ponad 38 nie szło się dzisiaj do lekarza zarejstrować i czekam do jutra. A mąż wizioł sobie na jutro wolne, żeby z małą siedzieć. Kąpał ją dzisiaj sam zawsze robił to razem ze mną. Karmi, bo ja daję jej butle, przewija. Zobaczmy co będzie jutro. A kolejne szczepienie mamy 11 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
nie robiłam dodatkowych szczepien.podstawy tylko.używam happy 2na noc bo sa spore,a ogolnie dada 3 z biedronki,huggies 3,pampersy sie nie sprawdzily,,ciekna!!co moge dac najpierw Ali??jabłko z tych sloikow,czy kaszke jakąś?od cycka nie odstawiam do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Mój synek śmieje się na głos przez sen i jak go laskocże. Kupuje mu pieluchy pampers które zakładam na noc i dada. Jutro mamy szczepienie 5 w 1 i na rotawirusa. Po ostatnim szczepieniu BARDZO był rozdrazniony i cały czas płakał. Po kompieli butla chwilę go noszę i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
Rodzilyscie naturalnie czy cc?ja naturalnie.16 bóle..18.04 Ala na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego męża brata żona miała rodzić 2 tygodnie przede mną i urodziła w ten sam dzień, w tym samym szpitalu leżała od początku terminu i o 21.20 mały był już z nimi. Ale niespodzianka była i wnuczka i wnuk 14.10 czyli Dzień nauczyciela, a babcia i dziadek mają wykształcenie nauczyciela tyle, że tylko teściowa uczy, bo teść jest na wyższym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rodzilam naturalnie, o 8 odeszly mi wody o 16 urodzilam, 8 godzin ciezkiej pracy :) tez szczepie 5w 1, narazie mial tylko jedno szczepienie, zniosl dzielnie, troche plakal ale dalam cyca i sie uspokoil anusiak ja bym zaczela od jabluszek, ale nie mam doswaidczenia kika ja jeszcze nie slyszalam zeby moj sie smial pelnym glosem, usmiecha sie tylko i mowi uuuuuuuuuu lub auuuuuuuuuuuuu narazie nic wiecej nie slyszalam majka to niezly zbieg okolicznosci, fajne miec dzieci w jednym wieku i to tak dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
2.10 o 19 bóle co 5 min. Do 13: następniebrak postępu porodu w 2 fazie i cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
jestem Warszawianka,ale przeprowadzilam sie do Grójca..tańsze zycie,mniej ludzi..inaczej sie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama październikowa
Też myślę że to skok rozwojowy. Mam nadzieję że szybko minie. Moja też miała na razie jedno szczepienie, strasznie płakała a potem spala cały dzień. Teraz 7 stycznia mamy następne. My używamy Dada 2 i się sprawdzają. A jestem ze świętokrzyskiego. Ile ważą wasze dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama październikowa
A i rodziłam cc. Miałam planowane na 11.10 a 10.10 dostałam skurczy i urodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam sn, poród znośny, ale pewnie bez oksytocyny nie poszło by tak szybko. Dziś idziemy na drugie szczepienie. My mieszkamy pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! MY z Wielkopolski, mieszkamy 60 km od Poznania. ja małą rodziłam przez cc, bo sie dusiła w 38 tc. za to synka sn, wiec zaliczyłam to i to :-) a ile macie dzieciaczków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika899
Mój synek waży 6140 a Wasze smerfy? Pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
Ala wazy równe 7 kg, dzis ją położyłam na wagę..wciaz gryzie raczki! slina jest wszędzie! to chyba za wczesnie na ząbki!to moje pierwsze dziecko, chciałabym drugie ale mnie chyba na nie stać NA TAKI LUKSUS ..kredyt na głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska@@
witam mogę dołączyć? mam synka z 02.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama październikowa
Ja się dowiem ile moja waży jak pojedziemy na szczepienie. Ale pewnie coś koło 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na szcepieniu przed swietami wazyl 5600, moj synek ma na imie Tymoteusz i jest moim pierwszym dzieckiem, tez mysle o drugim, ale nie wiem jak to bedzie ;) teraz jestem na etapie planowania chrztu, chcę go ochrzcić w lutym, bo pozniej bede wracac do pracy i nie bede miala glowy (choc przyznam ze coraz czesciej mysle zeby isc na 3 miesieczny wychowawczy i wrocic do pracy we wrzesniu-pracuje w szkole) a jak jest u was? pracujecie?wracacie od razu po macierzynskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama październikowa
Dziewczyny a szczepicie zwykłymi szczepionkami czy tymi płatnymi skojarzonymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak13
bardzo sie boje powrotu do pracy, Ala jest non stop ze mna i chciałabym zeby tesciowa zajęła sie małą, jednak Ala..popłakuje jak znikam z jej oczu..bądz gdy mnie nie słyszy.oj serce mi peknie..poszłabym na wychowawczy ale nie moge sobie na to pozwolic bo mam kredyt na głowie, pieniadze są mi bardzo potrzebne , z resztą jak kazdemu. O szczepionce mowiłam, wybrałam podstawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×