Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Gość miszkaa
ja się przestraszyłam taką ciążą z tabletek. Muszę koniecznie spiralę założyć, ale najpierw nadżerką się zająć... Tylko jakieś info muszę z tą spiralą zdobyć porządne.... Inka - Pola miała posiew. Wiem już co to za bakteria i ma leki dobrane, więc mam nadzieję, że teraz się wyleczy. ja się dziś załamałam. Dzwoniłam do szpitala po wyniki Gaby. Rozmawiałam z lekarzem i Gaba ciągle ma bardzo silną skazę białkową. Lekarz mówi, że taki stopień u 3-letniego dziecka to prawdopodobne jest, że skaza zostanie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie mogę dać posta. To ja Jola. Majka, wielkie gratulacje! Zakladalas nowe konto czy jak to zrobiłas, bo ja tez miałam kropki przy nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już założyłam nowe konto. Teraz to mój nowy nick. Wcześniej takiego długiego posta naskrobalam i ciul, zżarło. Mała spała a ja spokojnie czytałam co napisalyscie i pózniej pisałam... Tez wymyślili ze kropek nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
ja już chyba nie będę zakładać nowego konta. Poprzednie miałam wiele lat, wiele postów poszło - w tysiącach. A oni mi tak zwyczajnie likwidują. zastanawiam się nad opuszczeniem kafe, bo już się miarka przebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka nie wyglupiaj sie, nie możesz nas opuścić. Dziewczyny musimy coś wymyślić ze gdyby sie coś stało z naszym forum żebyśmy sie jakoś znalazły. Może założymy znowu maila? Już nas w sumie mało zostało. A może coś na fb, tylko nie wiem jak tam by to działało, bo np nie chciałabym pisać tam swoim prywatnym kontem. Może któraś ma jakiś pomysł, żebyśmy sie nie zgubily? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha ;) --- miszka, no nieciekawie z tą skazą, ale to tylko przypuszczenia, także jest szansa, że na całe życie jej to nie zostanie. --- jola, no ja na fb też wolała nie...właśnie też niedawno pomyślałam o mailu, można też prywatne forum, ale jak dla mnie to średnio ma sens to prywatne forum, bo ja i tak nie będę nic więcej na nim pisać, nic to co tu piszę, a tu to zawsze ciekawie, ktoś czasem nowy coś napisze ;). Także co zakładamy maila, czy wolicie prywatne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Inka obojętnie dostosuje się. Miszka nie odchodz. Ja dzisiaj mam straszne bóle w podbrzuszu, a dzisiaj w nocy wyjeżdżamy. Masakra. Mam jakieś przeczucie, że stanie się złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za mailem. Inka założysz? Majka wszystko bedzie dobrze, nic złego sie nie stanie, nie mysl tak, a przeczucia zagon w kąt. Życze udanego wyjazdu. Wypoczywaj!!! Miszka faktycznie nieciekawie, miejmy nadzieje, że jednak z tego wyrosnie. Ja jestem zdrowa jak ryba, wiec to jednak starosc nie radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj kiepski dzień. Popakowalam wszystko i wszystkich. Mąż musiał jechać do firmy bo przecież się zawali bez niego. Poszłam po kosmetycznke do łazienki a Ola schowała się w szafie i piszczala i śmiała się. Spać mi się dzisiaj cały czas spać. Masakra. Miszka ja miałam skaze tak jak Twoja Gaba mojej mamie mówili że zostanie mi do końca życia i przeszło mi także głowa do góry. Lolipop dzięki :-). Starość? Młoda jesteś kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka udanego wypoczynku, myśl pozytywnie i nie wywoluj wilka z lasu :) wszystko bedzie dobrze :) Inka, będziemy sobie tutaj pisały, ja tez sie nie chce przenosić, tylko chodzi mi o to ze gdyby nam temat skasowali albo coś, to może tem mail bedzie dobry, żebyśmy sie nie zagubily ;) któraś wcześniej pisała ze kilka lat z dziewczynami pisała i skasowali. Lolipop, całe szczęście to tylko starość :) ważne ze zdrowa jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas od paru dni masakra z usypianiem, w lozeczku jak w wiezieniu, siedze przy nim ok, tylko wychodze wspina sie i wyglada jak mały wiezien, załosnie łkajac. W ogole zrobil sie taki bardzo za mna, ze nigdzie nie moge sie ruszyć, musii mnie widziec, chodzi za mna jak pies, mam nadzieje ze bez problemu zostanie na noc z tesciami. zaczynam sie tego obawiac. Poczytalam troche o leku separacyjnym, moze ma tylko jakas taka faze na mnie, bo to trwa od paru dni doslownie. Inka zakladaj maila i wysylaj swoje zdjecie, chce cie w koncu zobaczyc, zreszta Joli i Agnik tez nie widziałam :) Jezeli o mnie chodzi chcialbym zobaczyc jak wygladacie. Milo wiedziec z kim sie pisze. Dzis mam samotny wieczor, maz szlaja sie z kolegami. co by tu porobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie pamiętacie jaką bete mialyscie w 5 tygodniu ciąży? Bo ja robiłam pierwszą dopiero w 8 tygodniu. Dzisiaj robiłam i mi wyszła 74 i lekarz stwierdził że za mało, że mam powtórzyć jak tylko wrócę z urlopu. Jeśli pamiętacie to będę wdzięczna może trochę się uspokoje. Lolipop z naszą tak samo z usypianiem. Ponoć chłopcy są bardziej za mamami, a dziewczynki za tatami. Moja jak tylko widzi męża to przestaje być użyteczna. :-) Miłego wieczoru laski :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
Majka - ja bety nie pamiętam, ale to faktycznie mało. Mi się zdarzyło pierwszą ciążę poronić i w 5 tyg ciąży chyba miałam 105. Byłam w szpitalu - badali codziennie i przez jakiś czas nic się nie zmieniała. :-( Mam nadzieję Majka, że będzie dobrze. I zarodek było widać przy tak małej becie i tak wcześnie? Jeśli chodzi o zabawianie dziecka, to u mnie z tym lepiej, bo Pola ma Gabę. Jak tylko ona jest w pobliżu - to jest git i może przy niej siedzić i z godzinę. Jak zostanie sama w pokoju - wtedy człapie i nas goni. Tylko z Gabą gorzej, bo ciągle narzeka, że jej zjada wszystko, zabiera i ślini. Maila mogłbyśmy założyć. Tylko mi na tym wp jakoś dziwnie było. Nie bardzo mi pasuje ta poczta, ale się dostosuję. To ja pisałam o skasowanym temacie. Na szczęście go przywrócili, ale musiałyśmy interweniować. Teraz to już nas kilka zostało, więc myślę, że mailem to dobry pomysł. Poli będą szły jedynki u góry. Podejrzewam, że przez to tak mało pije mleka z butli - bo ją boli. a dziś jej dałam słoiczek - obiad i po godzinie go zwymiotowała. Tam było mleko, masło i śmietana i się teraz zastanawiam czy jednak ma jakoś nietolerancję. Jogurciki takie dla dzieci je i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już w drodze. Mąż nawija z bratem, szwagra dziewczyna śpi, Ola śpi, a ja puszuje po telefonie puki jesteśmy w Polsce. A może założyli wifi to się odezwę. Czytałam w Internecie że norma to 75-200 na 4-5 tydzień. Lekarz też mówi, że mogili w laboratorium się pomylić, że niby zdarzało się. No ale nic co ma być to będzie. Miszka było coś tam widać delikatnie, bo delikatnie ale coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ginekolog mi nie pokazał dokładnie to bym w ogóle nie zauważała. Mąż s ogóle trzymał na odwrót i stwierdził że on nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, udanego wyjazdu, wypoczywaj, nabieraj sił! :) oj chyba coś z jednostkami jest namotane z tym b hcg...ja na przełomie 4/5 hbd miałam 760 jednostek, po 48 h, ponad 1600. a nie masz norm podanych na badaniu? pewnie teraz go nie masz przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loliopop, zaraz zakładam maila na gmailu :). też jestem ciekawa jak wyglądacie, bo już nie pamiętam z tamtych zdjęć ;) oj to niezłe jazdy masz z usypianiem, wiesz to też może być tylko czasowo, oby, bo stał się bardziej mobilny i próbuje swoich sił też w łóżeczku ;). mój jakoś w maju tak miał, jak zaczął stawać na kolanach i raczkować. teraz znów szybko zasypia w łóżeczku po jedzeniu, choć też przy nim trochę siedzę. mówisz lęk separacyjny, no możliwe, ale też pewnie minie ;). Albert też momentami coś takiego ma, ale dużo też sam gdzieś łazi i się na mnie nie ogląda. ---- miszka, mi też jakoś poczta na wp nie pasuje ;) A Pola nie ma stwierdzonej skazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail jednak na Interii, bo miałam problemy z założeniem na Gmailu. Podsyłajcie swoje maile, to wam podeśle namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja mam dziś dzień wolności, musze zaczac sprzatanie i pakowanie przedwyjazdowe bo nie mam za bardzo kiedy tego zrobic, wiec mały u babci. Inka podaj adres maila, ja tam napisze i wysle swoj adres bo z kolei ja tu nie chce podawac swojego maila. Moze tak jak piszesz, ze te problemy z usypianiem sa zwiazane z tym, ze stal sie mobilny, w wozku tez gorzej mu usiedziec, chce sie przemieszczac, pocieszajace jest to, ze piszesz ze to przejdzie :D. Majka ja bety nigdy nie robilam, wiec nie pomoge. Miszka moze za duzo naraz, to mleko, smietana, maslo a moze poprostu jej sie zdarzylo, moj tez czasem cos tam zwymiotuje.Hehehe biedna Gaba mala siostrunia jej wszystko zabiera, ale dobrze masz ze ja zabawia. To sa wlasnie plusy rodzenstwa, Jeszcze troche i bede sie razem bawic a ty bedzie mogla odpoczac, tak za 3, 4 lata :P ;) Milego dnia Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) A kiedy jedziecie nad morze? Ano właśnie tak lepiej, żeby tu swojego maila nie podawać. Adres: kafemamy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy rano w niedziele, ale jutro wyjezdzamy do Kielc i wracam wieczorem w sobote, wiec chce wszystko naszykowac, zeby tylko do walizek wrzucic. Jak narazie pomalaowalam pazury, a co!! tez mi sie cos nalezy, a wlasciwie moim pazurom :) wyslałam maila i zdjecie,czekam na rewanz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazury ważna rzecz :D Ja wczoraj wysłałam fotki ;) Zaraz ci dam namiary. A w jakim celu do Kielc jedziesz, jeśli można widzieć? ;) Mi się kiedyś udało fajną fotkę zrobić w Kielcach ;), w ogóle lubię świętokrzyskie, podkarpackie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop, cóż za urocza mama i jej synek :) Jak dla mnie oboje się zmieniliście :D. Jakoś inaczej Cię z tamtego zdjęcia z zimy zapamiętałam :). Widzę ze podobnie jak ja jesteś z tych ciemniejszych z urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
już nie wyrabiam. Gaba mi się chyba rozchorowała. Wymiotuje i ma rozwolnienie. Super po prostu. Pola skazy nie miała stwierdzonej. Na początku nie tolerowała mm, ale jej przeszło. Teraz pije i po mleku jest ok. Skóra super. Jak miała 4 miesiące to miała testy z krwi i też nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inka podobnie sobie ciebie wyobrazalam :) oczy maly ma chyba po tobie. Jade na wyscigi, zlot starych fordów, pot, spaliny, testosteron i te sprawy ;) Oj Miszka juz nawet nie wiem co napisac, pewnie jakas jelitowa, moze Pola tez dlatego wymiotowala. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyslalam maila z fotkami. Miszka, ja podobnie jak lolipop nie wiem co napisać. Współczuje Ci... Ale pomysł ze nie tylko ty tak masz ze swoimi, mojej koleżanki bliźniaki są naokraglo chore, jak nie przeziębienie to jakieś plesniawki, biegunki, ciagle coś. Nie ma tygodnia zeby coś sie ich nie czepilo. Trzymaj sie mamuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!!! ale u nas dziś gorąco..... no szok. rano byłamz małą na spacerze, na zakupach a teraz w domu się przed słońcem chowamy.Zuzka generalnie je wszystko... ale byle to co ma mama lub tata. żadnych słoiczków!!! a najlepiej prosto z naszego talerza. za jajkami jedynie nie przepada specjalnie, z owoców najbardziej lubi banany i mięso :-P jesteśmy po U5 bodajże tu się tutaj tak to nazywa i moje dziecię mierzy 76cm i wazy 8600, także zuch dziewucha :-) Kacperek odnajduje się na obczyźnie wręcz niesłychanie dobrze. ale to zapewne, że jest tata. do przedszkola się dostał, co powiem Wam Kochane, że graniczyło z cudem. i zaczyna 11 sierpnia. aktualnie przebywa w pl u babci na wakacjach, a mamusia odpoczywa. tęsknię strasznie, ale choć on ma fajne wakacje w pl. ja niestety musiałam zostac tutaj. Inka, moja nie miała odparzeń wogóle. a jedyne czego używam to sporadycznie maka ziemniaczana i naprawdę jak jest troszke czerwona d*pka to sudocrem. inka, sok grejpfrutowy osłabia działanie tabsów??? nie wiedzialam :-) hahaha ale jaja rzeczywiście człowiek myśli, ze jestz abezpieczony a tu bach! ja to najchetniej bym jajniki podwiązała, ale w pl to niemożliwe a tutaj nie pytałam, a wizyte u gina mam na koniec sierpnia. w każdym razie cos musze porzadnego założyć, bo jak by była 3 ciąża to massakra!!!!! ło Matko, nie chcę nawet myśleć ;-( Miszka, biedna Ty jesteś.... rozumiem Ciebie doskonale. jak nie jedno to drugie i tak w kółko. czasem się zastanawiam jak sobie radza kobiety z piątka albo szóstką dzieciaków? .... i nie opuszczaj nas :-( Majka, Ty uważaj na siebie. a gdzie Ty jedziesz wogóle???? i co to za przeczucia??? nie wolno Ci tak myśleć!!! udanego wyjazdu. relaksuj się a nie denerwuj! lolipopka ty Moja Ty stara??? heheheh ale dobrze, ze zdrowa :-) a ćwiczysz dalej, ćwiczysz????? :-P jesli chodzi o usypianie to ja jestem załamana.... nie ma opcji, zeby mała sama usnęła. ba!!! nie ma opcji, zeby chwile była sama beze mnie.... Młody taki nie był... ale co dziecko to inne. Majka, ja bety nie robiłam, także nic nie powiem na ten temat. nijak się ma do nas ta teoria o dziewczynkach do taty a chlopcach do mamuś. u nas póki co zupelnie na odwrót :-( tak sobie myslę czy i ja na tego maila mogę???? toż tyle mnie przecież nie bylo???? no i teraz przyznawać się, która cwiczy?????? bo u mnie się nic nie zmienilo ;-D ja się chyba uzalezniłam. teraz mam dobrze, bo mąz wieczorem zajmie się dziećmi a ja pach na matę. ale efekty sa i to fajowe :-) więc przyznawac się mi tu bez bicia ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się waszych zdjęć naoglądałam :) Fajne te wasze dzieciaki :) i mamy niczego sobie ;) --- lolipop, tak Albert ma moje oczy, zdecydowanie :). taka dumna z tego jestem :D. a tak to ludzie gadają ;), że do taty podobny, no może :P A Twój Tymek po kim taki niebieskooki? :). Bo Ty chyba masz takie ciemniejsze? :). Taki duży mi się wydaje, ile waży? ---- jola, a twoja Maja, to chyba bardziej do taty podoba, wydaje mi się? ;). fajnie na tym rowerze wygląda, w ogóle fajny patent, w Polsce to najczęściej widzę dzieci wożone z tyłu w fotelikach, no ale to już takie zazwyczaj +2 lata. ---- miszka, na moje oko Pola ma twoje rysy twarzy ;). Bo Gaba to nie ;). potwierdzasz? ;). A twoja po kim ma kolor oczu? ;) Widzę że ma podobną fryzurę, jak mój łobuz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×