Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Majka, a to jednak byłaś blondyna :) Inka tez bym chciała mieć swój kolor ale niestety siwizna mi świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, e tam a co to za odwaga, ścinasz się i już, chwila moment i się przyzwyczajasz :). ja ze 2 lata miałam taką krótką fryzurkę, raz się fryzjerce za mocno mnie ścięło i miałam aż przy krótką:D, na szczęście szybko odrasta z takiej krótkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, już siwizna, serio? ja zauważyłam swego czasu siwego włosa, jak jechałam w windzie w przychodni robić badania w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka ja jak miałam grzywnę to ścigałam co tydzień bo mi talk szybko włosy rosną. A ja ich mam dużo i jak nie pocieniuje to wyglądam jakbym nie wyglądała :-). Zapuszczalam grzywnke bo już nie wytrzymywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, swoje mam ciemnie ale od 18 roku życia byłam blondyna, znaczy miałam duzo blond pasemek. Ja nie mogę mieć takiej fryzury bo moje włosy są "ciężkie" i bym musiała krótkie zawsze modelowac a teraz jak brak czasu to cyk i kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, no niestety siwizna, świeci na skroniach, kilka włoskow :) Starość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no właśnie wszyscy mówią że do tatusia:-(. Że niby tylko uśmiech ma po mnie. Byłam taka blondynka wpadajaca pod brąz, później farbnełam się na całkiem blond, a teraz na ciemny, ale naturalny mam taki bardzo ciemny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ty młodo wygladasz. I to mówię ja osobą która kiedyś dała 35 latce 40 lat. Kobieta chyba depresji dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, dla mnie Ola podobna do ciebie jak na razie, chyba ze wrzucisz zdjęcia tatusia to zmienię zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś mi nie pozwolił. Nie uznaje fb, dodawania fot do neta itp. Ma takie fajne foto z małą i mi nie pozwolił. Oj ci informatycy coś mają nie po kolei w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola mówi Ci oczy Cię oszukują. Tak mi zawsze mąż mówi ,,Patrz przytyłam" ,,kochanie to tylko oczy cię oszukują" hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o której wasze dzieciaki sie budzą? Moja zawsze tak koło 5.30-6.00, a pózniej chce o 8.00-8.30 znowu spać, a ja już nie usne... Już chyba nigdy sie nie wyspie :( a chodzę spać koło 24.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, ja też na fb nie wrzucam zdjęć Alberta, ale nie to że mąż mi nie pozwala ;). na maile też rzadko wysyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wrzucam ma tylko dwa zdjęcie o dodał je brat męża. Jest na nim z małą. Ja nie mam ani jednego jej zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Ale fajnie koło 8, mi sie marzy zeby pospala do 7. Odpuścić sobie dietę wkoncu są wakacje :) Inka, mój nie uznaje fb ale jak sie mała urodziła to sam wybierał zdjęcia i musiałam wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie ma mam potrzeby wiedzieć/widzieć, jak wyglądają ludzie z którymi nawiązałam kontakt w necie, oczywiście po jakimś czasie miło jest zobaczyć, jakieś zdjęcie, ale nie mam tak, że muszę zobaczyć, jak ktoś wygląda. Dla mnie taki kontakt rządzi się swoimi prawami. Pamiętacie osobę, która założyłam maila na początku? Już dawno jej nie ma z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, ja tez nie mam potrzeby ale po dłuższym pisaniu miło jest sie zobaczyć :) ja nie wiem kto zakładał maila bo wtedy krótko z wami pisałam i nawet nie pytałam o hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, mój ostatnio najczęściej do 19.30 już śpi. --- majka, aż musiałam przeszukać forum, to była katka, pamiętam że ma dwójkę dzieci...jeny ile nas było na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z zasypianiem to różnie. Kapiemy ją przed 21 i tak zazwyczaj o 21 jest w lozeczku. Dzisiaj wstała o 7.35 patrzyłam na zegarek ale obudziła się z taką historią że nie dawaliśmy rady jej uspokoić nie wiem może to nowe miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×