Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrynow@

dziwny problem z wzrokiem-HELP!!!

Polecane posty

WITAJCIE!mam mały problem z wzrokiem.zaczeło sie od tego ze nagleprzez chwilenie widziałam nic na prawe oko- poprostu ciemność:(( bardzo mnie to przeraziło,po chwili jednak widziałam już dobrze. i tak miałam spokuj doczasu kiedy zaczeły występować u mnie dziwne objawy. w prawym oku chwilami wchodziło mi zamglenie a żrenica powiększała się i stawała się owalna w pionie i tak kilka razy dziennie co jakiś czas. wkońcu zdecydowałam sie na okuliste... poszłam prywatnie bo bym się niedoczekała...:)iodziwo okazało się ze mam zdrowy wzrok i nic mi niejest---> nastepnie udałam się do neurologa. teraz czekam na rezonans magnetyczny głowy:( miał ktoś może podobne objawy i wie co to może być. poradzcie mi prosze bo niewiem już co mam myśleć a RM głowy dopiero za 3 m-iące:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Na razie czekaj na wynik Może to nic takiego.Po prostu wszystkie choroby powstają na tle nerwowym i zanieczyszczonym organizmie ,takie mamy czasy.Czeba od czesu do czasu oczyścić organizm na tle komórkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dick xxx
to normalne przemieniasz się w wampira ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedle mojej wiedzy sie nie da
jeśli sam narząd wzroku jest dobry, to może oznaczać problem z naczyniami w oku, problem z nerwem wzrokowym albo z tą częścią mózgu która jest odpowiedzialna za widzenie (nie jestem lekarzem, nie wiem jak to się fachowo nazywa). rezonans może bardzo dużo wyjaśnić, możliwe, że Ci zlecą też usg dopplerowskie naczyń, żeby zweryfikować ich drożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dick xxx - uważaj bo cie przyjdę zagryżdz... wedle mojej wiedzy- dzieki za rade mam nadzieje ze to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×