Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadness...

wiecie, że prostytutka też może się zakochać....?

Polecane posty

Nie kobieta, a czemu? Btw musiałaś się cholernie poświęcić, czyli go bardzo kochasz skoro cię stać na taką odwagę. Może porozmawiaj z nim, powiedz że ci zależy, ale niczego nie oczekujesz, bo go rozumiesz, daj mu do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo gdybyś była mężczyzną chciałabym poznać Twój punkt widzenia. On może mieć każdą (nie żartuję) to wyjątkowy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe o czym myślał
jsk go zapytałaś o ten seks może się domyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odwagę że skończyłaś z tym, teraz kobiety myślą tylko o sowich sprawach, rzadko która ma pojęcie że czyjeś uczucia też się liczą. Tak więc jak wspominałam, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, nie przejmuj sie tymi głąbami z forum, jeżeli cię kocha powinien to zaakceptować i dać ci szansę do "naprawy", ale jak pisałam, facetem nie jestem, nie wiem co czuje, wiec trudno określać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie nie zasłużył żeby być z prostytutką chociaż dostałam dziś od niego wiadomość z masą wyrzutów i zapytaniem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ciekawe dlaczego wtedy nie odpowiedział... myslę, że bał się brnąć w temat nie chciał zatrzeć swojego obrazu mnie jako tej idealnej kobiety dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się w garść, to że byłaś/jesteś prostytutką to nie znaczy że jesteś przegrana, pomimo to, dla twojego dobra, proszę skończ z tym jeśli dalej to robisz. Po drugie co sądzisz o psychologach? To nie tylko ludzie dla nienormalnych, myślę że kilka takich rozmów by pomogło, a z facetem umów się na kawe czy coś i powiedz mu tak szczerze co czujesz, trzymam kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z Tobą na jego miejscu był, nawet jeśli jesteś tą prostytutkę, skoro on Cię kochał i widać, że kocha nadal. Domyślam się, że to bardzo trudne dla Ciebie, ale może warto się spotkać z nim i porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jak się rozebrał, powiedział że czuje się jak na bilansie :D przeżyłam kilka dobrych chwil w życiu, nie żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem mu prosto w oczy, jak coś to mu napiszę. Ale jak mnie nazwie kurwą, zwyzywa to się naprawdę nie podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl, czy chcialabys
zeby twoj ukochany syn zwiazal sie z prostytutka, czyli kobieta, ktora handlowala swoim cialem i obslugiwala seksualnie mezczyzn, byla spluwaczka na sperme. a jak sobie odpowiedz na to pytanie, idz spac i daj gosciowi spokoj. jesli go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Krwawego, jedyne o czym powinnaś teraz myśleć to to kiedy się z nim spotkać. Powinnaś to zrobić, dowiesz się czy jest w stanie dla ciebie pokonać taką barierę, będziesz miała czarno na bialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistress9
1. a gdybys mu powiedziala, i potem on by sie zaakceptowal to bys przestala zajmowac sie prostytucja? 2. dlaczego pracujesz jako prostytutka? forum jest anonimowe i mam nadzieje, ze mi odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku spierdalaj stąd, za przeproszeniem nie masz pojęcia co on czuje, a co ona, ja też nie i chyba nikt oprócz nich, a to że porównałaś to do bycia matką w takiej sytuacji świadczy o twojej prymitywności, po pierwsze każda matka chce dla syna jak najlepiej, po drugie zazwyczaj za bardzo wchodzi z butami w jego życie, wiec proszę przestań się pokazywać pod tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. tak 2. byłam w tragicznej sytuacji finansowej, nie mogłam znaleźć pracy i nie chciałam wracać na wieś do rodziców, do ojca pijaka. Potem już tak zostało, było mi tak wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl, czy chcialabys
"każda matka chce dla syna jak najlepiej,"- oczywiscie. podobnie jak kobieta, która twierdzi, ze kocha. tu intencje sa zbiezne- obydwie chcą jak najlepiej dla tego konkretnego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem. Wiedziałem od jakiegoś czasu ale nie pytaj skąd bo nie mogę Ci powiedzieć. To Twój wybór. Pa, powodzenia. Dbaj o siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×