Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadness...

wiecie, że prostytutka też może się zakochać....?

Polecane posty

Gość r...................
Są jeszcze normalnie ludzie dla których ważna jest partnerka a nie to co powiedzą koledzy/mamusia/sąsiadka/kasjerka w Biedronce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdv
zawsze bedzie niepewnosc co kurwisko robiło pod nieobecnosc faceta. ciekawe czy nie masz jakiegos syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
A dla mnie jest oczywiste że jeśli moja rodzina by nie zaakceptowała mojej partnerki (obojętnie z jakiego powodu) to jest to problem mojej rodziny, a nie mój i mojej partnerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
r....,inaczej byś prawił, gdyby Twoja rodzina miała jakikolwiek status w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Jeśli mówię, że nie interesuje mnie zdanie rodziny/kolegów itp to tym bardziej nie będzie mnie interesowało zdanie "społeczeństwa":D A tak w ogóle, co Ty wiesz o mojej rodzinie, Słonko?:D Ja mam po prostu normalną rodzinę, która szczęście ceni wyżej niż status społeczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
A czy spotykałeś się kiedyś z prostytutką? Czy znasz kogoś takiego? No właśnie. Nie zdajesz sobie sprawy, jaki taka znajomość wywołuje oddźwięk społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Czy uważasz, że Twoja rodzina zaakceptowałaby prostytutkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę, która tak zarabiała, ale na szczęście pomogłem jej z tego wyjść i teraz ma chłopaka, on o tym wie i wszystko jest u nich na prawdę ok :) Możecie mi nie wierzyć, mówię prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Widzę, że ty Eliza się z prostytutką spotykałaś skoro wiesz jak to jest:D Mówiłem już kilka razy - nie interesuje mnie zdanie mojej rodziny. Moje życie, moja sprawa, mój wybór!;) Współczuje Ci, że jesteś tak bardzo zależna od zdania swojej rodziny. W krajach islamskich jest tak, że żonę , czy męża wybiera rodzina. I co? Dobrze tam jest? Może byś się odnalazła ze swoimi poglądami w Arabii Saudyjskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
"Ołjeaa BUNGA BUNGA BUM BUM" KLEOPATRA - to nie jest casting na DJ'a w wiejskiej dyskotece, więc po raz kolejny na nikim nie robisz wrażenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że dziewczyny robią to dla przyjemności :o Nie, sytuacja ich do tego zmusza, wiec nie zasługują na taką pogardę, jak pisze ten debil sgfdv. To nie jest fajne i tego nie pochwalam, no ale one wyjścia nie mają. Sad but true :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Nie, ale mój kuzyn się spotykał. Stąd wiem od wewnątrz, jak wygląda sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Od wewnątrz to wie tylko twój kuzyn. Ty nie masz pojęcia, bo byłaś na zewnątrz - byłaś osobą trzecię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne te dziewczyny .....sytuacja je zmusiła....aż. Łezka się kreci:'( Sytuacja to chore dziecko gdy nie ma się na operacje albo gdyby została z dwójką na lodzie i nie miała czego do gara włożyć to zrozumiem ale nie lenistwa i wygody skoro jesteście tacy wspaniałomyślni to zróbcie petycje żeby uwolnili brevika róż sytuacja go zmusiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra jak myślisz
po co on się z nią spotyka? Co o nim myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
"każdy ocenia autorkę. Oceńcie chłopaka. J**any k**wiarz co spotyka się z k**wą, nawiny szmaciarz, idiota ruchacz?" po takiej wypowiedzi to można ocenić najwyżej Ciebie:D dno i dwa metry mułu:D a tak poważnie - widocznie nie jest tak ograniczony jak ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Naprawdę uważacie, że spotykanie się z prostytutką jest wyrazem "nieograniczenia umysłowego", wolności umysłu? Nie jesteście w stanie dostrzec konsekwencji takiej relacji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra jak myślisz
ale ja go uważam za dobrego człowieka i ją za kobietę która jest warta miłości tylko tak ją gnoicie że jestem ciekawa co też o nim napiszecie. Jak dla mnie respect dla gościa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
R.... a czy Twoja kobieta nie jest przypadkiem taką damą do towarzystwa? Bo Twoje gorące zaangażowanie w sprawę może zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra jak myślisz
ale on się nie chce z nią ruchać, nic w tymkierunku nie robi. Myślisz że czeka spokojnie na sweoją kolej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra jak myślisz
a jak mu skaże płacić?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
"A jak znajdzie porzadna panne materiał na Zone i matkę dzieci to zaj**ie kopa w d**e "- język tragiczny :O Ale z przesłaniem się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są wszyscy tacy odważni i wyzywać i obrażać się na wzajem potrafią doskonale :o ale żeby tak pomóc to już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×