Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wnuczka007

prezent dla dziadków

Polecane posty

Gość wnuczka007

ratunku, co kupujecie dziadkom pod choinke? :(( mam juz wiekszosc prezentow albo chociaz pomysl na nie, ale co kupic babci i dziadkowi? no idea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregooore
moze jakies slodycze, kawa cos w ten desen? takie kosze z upominkami sa gotwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sally_
Też ostatnio się nad tym zastanawiałam i wymyśliłam :) - etui na okulary - kapcie - chustka na szyje - krzyżówki - sweter - broszke - klipsy - foto kalendarz z oznaczeniem kto kiedy ma urodziny, imieniny itp. - wspólny prezent - zegar na ściane albo taki stojący z dużym wyświetlaczem i np. radyjkiem - jakiś obrazek - zestaw do parzenia herbaty - Doppelherz Energovital Tonik K - lek ziołowy do picia (poczytaj w internecie) dużo rzeczy naprawde można kupić, oprócz tego jakąś kawę, herbatę, szampon do włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiłam babci odmładzający krem i dziadkowi też, lub te w aptece syropy dla dziadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goralka_Karpacz
Ja mam w domu dwóch koneserów dlatego prezent dla dziadków nie sprawia mi jakoś dużo problemów. Tradycyjnie kupuję im coś związanego z ich...hobby (?). W tamtym roku Babcia dostała zestaw filiżanek, w tym, taki oto zestaw herbat - http://www.herbata.net/index.php?grupa=2&podgrupa=&module=katalog&kategoria=28 Dziadek natomiast rok temu znalazł pod choinką książkę nt. pędzenia wina, a tym znajdzie taką karafkę z podgrzewaczem : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/37509/dzbanek_do_grzanego_wina_z_podgrzewaczem_13l_sagafrom.html Nie wiem czemu, ale w tym roku jestem wyjątkowo zadowolona z wyboru prezentów dla nich, jak i dla całej rodziny. Jeszcze mężul mi został, ale jemu to kupię zestaw Bondów na DVD i będzie happy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka007
dzieki za wszystkie podeslane pomysly, ale zdecydowalam sie w koncu na prezent tradycyjny i praktyczny. kupilam obrus, bardzo sie podobal. to cos takiego, ze rzadko kupujemy sami, ale jak dostaniemy w prezencie, to stwierdzamy, ze w sumie sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeśli wolno spytać
Gdzie i za ile kupiłaś? Bo ja też szukałam przed Świętami, przyznam, że na ostatnią chwilę, i nic ładnego nie widziałam... Wszystko wysprzedane, zostały tylko jakieś małe albo potwornie drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka007
ja w koncu zakupy robilam przez internet. obrus kupowalam akurat na www.krainaobrusow.pl - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatura
Na zamówienie wykonuję karykatury i portrety ze zdjęcia w ołówku. Karykatura jest super prezentem którym można zadowolić wymagania każdej osoby, w każdym wieku. Karykaturę wykonuję w formatach A4 (20x30) i A3 (30x40) JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ? Zdjęcie z którego ma powstać rysunek musi być wyraźne, dobrze widoczna twarz i oczy danej osoby. Słabe zdjęcie uniemożliwi i w dużym stopniu utrudni wykonanie udanej i Można przesyłać więcej zdjęć danej osoby. Jeżeli na rysunku mają być dwie lub więcej osób to mogę narysować z osobnych zdjęć , czyli nie muszą być razdem na jednym zdjęciu. Wszystkie niezbędne informacje muszą być dostarczone przed rozpoczęciem rysowania w meilu. Czas w którym wykonuje zlecenie jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym terminie. (przeważnie jest to okres do 4 dni roboczych) CENNIK KARYKATURY/PORTRET: Format A4: * 1 os. - 30zł * 2 os. - 50zł Format A3: * 1 os. - 40zł * 2 os. - 70zł NA ZAMÓWIENIE WYKONUJĘ RÓWNIEŻ KARYKATURY EKSPRESOWE (ONLINE) Karykatura online może być zamówiona , wykonana i dostarczona do 1 dnia. Karykatura online ze zdjęcia jest wysyłana meilem w postaci pliku elektronicznego. Otrzymana meilem praca jest w wysokiej rozdzielczośći co umożliwia wydrukować na różnych rodzajach papieru , bez utraty jakośći zdjęci do formatu A3. kontakt: orzesze200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem przekonana
czy dziadkom spodobalby sie taki prezent? karykatury? no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli wolno spytać
I pod tym względem trochę się zagapiłam, bo zamiast kupować przez Internet, zakupy robiłam na ostatnią chwilę... Fajny ten sklep Kraina, pewnie kiedyś skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatura i portrety
Proszę czytać dokładniej co wyżej piszę wykonuję karykatury i portrety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi sie
no nie wiem czy takie prezenty jak portret to najlepszy pomysł, wydaje że o takich rzeczach każdy sam powinien decydować, czy chce coś takiego u siebie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssiaaczek
wydaje mi sie, ze o tym czy chce sie miec portret swoj / kogos z rodziny u siebie w domu powinno sie samemu zdecydowac. ja jestem za prezentami parktycznymi - obrusy, posciele, dla dziadkow to moze jeszcze jakies pledy cieple, itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonana
Ja kupiłam babci w tym roku zestaw do kąpieli taki pachnący, perfumy oraz tonik Vita Buerlecithin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaC8158
Korzystaliście z preparatu co się nazywa Doppelherz Energovital Tonik K? No bo wyszukiwałam informacji na temat tego produktu i chciałam Was zapytać. Możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, są dostępne jakieś zamienniki? Na tej stronie przeczytałam trochę recencji o Doppelherz Energovital Tonik K: http://www.listalekow.pl/doppelherz-energovital-tonik-k/ - uważacie, że to sprawdzone informacje? Nie chciałabym się naciąć i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×