Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaBella0055

Gdzie zjem włoską pizzę w Warszawie?

Polecane posty

Gość Pandarej
Trattoria Presto na Ursynowie! Świetny klimat i bardzo dobry stosunek cenowo-jakościowy podawanej pizzy. Co ważniejsze mają spory wybór (w tym także poza pizzą dania włoskie) więc spokojnie można iść z osobą towarzyszącą nie martwiąc się jednostronnym posiłkiem. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombar
Zgadzam się z przedmówcą! Trattoria Presto to dla mnie głównie świetne ciasto i ser! Nie wiem, jak oni to robią, ale jest wyśmienity. Margherita u nich smakuje, jak na południu! Naprawdę fajna knajpka, jak ktoś chce zjeść syto i przystępnie, a jest akurat na Ursynowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remedka
Ja odwiedziłam jak do tej pory naprawdę wiele lokali z pizzą ( jestem prawdziwą koneserką pizzy). Niektóre były lepsze,niektóre gorsze. Obecnie zajadam się głównie w Dominium .Jest to spora sieć tak wiec mają kilka lokali w Warszawie ( na stronie możecie sobie przejrzeć menu: http://www.pizzadominium.pl/ ) Pizza rewelacyjna. Na cieniutkim cieście, smaczne składniki. Szczególnie seria pizza dela casa ( szybka parmeńska oraz rukola - rewelacja ! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeska
Potwierdzam słowa przedmówczyni, w Dominium jest ok. Byłam w ich lokalu w Jankach i w Reducie. W obu przypadkach to samo idealne ciasto i bardzo dobre składniki. Akurat ja żadnej całej serii nie polecę, bo za każdym razem zamawiamy tą samą pizzę La bella - również na dowóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w stanie się najeść człowiek małą pizzą z Maxipizza na Gocławiu. Warto do nich sobie podjechać, albo zamówić z dowozem. Na stronie www.maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu i kontakt. Jak na mój gust to jedno z lepszych ciast na pizzę w Warszawie tutaj robią. Nie wiem czy to zasługa przepisu, czy pieca, ale faktycznie wychodzi im to ciasto bardzo dobre i to zarówno na grubym jak i na cienkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milanovo ma w menu pyszną pizzę :) Polecam, bo nie tylko jedzenie jest pyszne, ale i atmosfera w restauracji baaardzo miła, można się zrelaksować przy dobrym jedzeniu i winku. Tutaj namiar na nich http://milanovo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można smacznie i dobrze zjeść w Maxipizza i jak na warszawkę to mają bardzo rozsądne ceny. Na kolejne zamówienie dostaje się 10 procent upustu, więc jeszcze dodatkowo cena spada. Telefon do lokalu jest na www.maxipizza.pl/warszawa,produkty podany. Dowożą szybko, dbają też o to, żeby jedzenie było ciepłe, używają jakiś specjalnych toreb termicznych, które faktycznie działają i zatrzymują ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem dość wrażliwy jeśli chodzi o żołądek i też nie wszystko toleruję. Ale akurat pizza z Maxipizza podchodzi mi bardzo fajnie. Widać, że muszą kłaść świeże dodatki na wierzch i też ciasto jest profesjonalnie wypiekane. Na duży plus to miejsce – mam blisko, bo lokal jest na Gocławiu, ale dowożą też po mieście. Lokal ma swój serwis – www.maxipizza.pl/warszawa,produkty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwie włoską pizzę na wspaniałym cienkim cieście z oryginalnymi włoskimi składnikami można zjeść w Czyli Żurawia 45, która odkąd pierwszy raz tam trafiła stała się moją ulubioną restauracją. Mają bardzo smaczne śniadania i lunche, więc często tam bywam gdy jestem w pracy albo gdy idę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszą pizzą w Warszawie jest Salmone z Maxi Pizza -maxipizza.pl/warszawa,produkty. Świeży łosoś, świeże warzywa, fajnie delikatnie czuć sos pomidorowy itd. Czy to w lokalu u nich na Gocławiu, czy z dowozem smakuje tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoską pizzę za dosyć rozsądną cenę można zjeść w Czyli Żurawia 45. Fajne jest to, że na miejscu można samemu dobrać składniki i wykreować swoją pizzę na interaktywnych stolikach - super sprawa! Jedzonko mają pyszne i zawsze świeże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataniel888
Nie wiem czy ktos tu juz wspominał, ale jest taka knajpka Oliwa i Papryka i tam serwują włoskie pasty i pizze. No jak dla mnie rewelacja i w sumie odkrycie 2017 roku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiullla
Pizza, w Warszawie.. Złota 65 na Bemowie! Byłam kiedyś na wycieczce i poszliśmy właśnie tam i bardzo dobrze wspominam! Super pizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaa1989
Pizza jak ta prosto z Neapolu jest na Złotej 65, nie byłam wielką fanką pizzy dopóki jej nie spróbowałam, serio, teraz co roku świętuje dzień pizzy i naprawdę muszę się powstrzymywać, żeby nie jeść jej codziennie, ale gdy tylko nadarzy się jakaś okazja, to wsiadam w samochód i ruszam na Złotą 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWilk89
Wiesz co, taką typowa włoska wloska, to jadlam w oliwie i papryce ostatnio :) Duzo jest pizzerii w wawie, ale taka najprawdziwszą, to kojarzę, że właśnie tam jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspominał o Czyli Żurawia 45 i mogę tylko potwierdzić, że jakościowo bardzo dają radę. Te stoły to niezły wynalazek, pierwszy raz w życiu się z czyms takim spotkałem. Piwko też mają całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSandra
Najlepsza w Oliwie i Papryce :) Zdecydowanie, ja zawsze tam ze znajomymi chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek8989
Ja w oliwie i papryce zawsze na pizzy ląduje :p Jednak tam jest najsmaczniejsza w Warszawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italianeri
Najlepiej jak wejdziesz na pizza portal i tam poszukasz. Ja jak szukałem jakieś włoskiej pizzy w bydgoszczy to właśnie tak znalazłem - pizza bydgoszcz na pizza portal i szukałem najbardziej włoskiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka15
Typowo włoską pizzę w Warszawie dostaniesz na Złota 65, jest naprawdę ekstra możesz wybrać czy chcesz na cieście pszennym czy żytnim, samo miejsce jest baaaardzo klimatyczne, a zapach unoszący się w powietrzu - cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabloso
Wczoraj byłem w pizzerni zlota65 i musze sie podzielic opinią. Spodziewałem sie przeciętnej kuchni. Byłem po prostu głodny i szukałem nowego miejsca gdzie mogę zjeść pizze. No ale jestem pozytywnie zaskoczony. Tak dobrej pizzy i niedrogiej dawno nie jadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem w Maxipizza pizze zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Żurawia 45 ma bardzo smaczną pizzę to fakt. Często tam bywam ale czasami sobie urozmaicam makaronami bo ileż można jeść pizze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek 111
Jak włoska pizza to tylko Złota 65 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą pizzę mają z I Monelli już nieraz zamawialiśmy do pracy z przez roomservice. Długo czekać nie trzeba i pizza cieplutka przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w pizzerii Złota65. Bardzo polecam miejsce i lokal. A pizza najlepsza w całej stolicy, co potwierdza każdy mój znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×