Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kira556

Separacja/rozwód - Kraków. Jest ktoś?

Polecane posty

Gość Kira556

Witam was, szukam osób z Krakowa które mają doświadczenie związane z separacją lub z rozwodem i które w tej sprawie korzystały z pomocy jakiejś kancelarii adwokackiej ponieważ potrzebuję adwokata dobrego w tym zakresie a w Krakowie jest ich bardzo wielu. Chciałabym żeby sprawa przebiegła jak najbardziej bezproblemowo i żeby adwokat znał się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zarzucałabym od razu autorce że to ona jest 'przyczyną' rozpadu bo przeważnie wina leży po dwóch stronach. Może nie osądzajmy, bo post nie dotyczy całej historii a zawiera pytanie dotyczące pomocy w związku z namiarami na kancelarię adwokacką. Sama nie wiem, ale mam kuzynkę która była w podobnej sytuacji, teraz już kolejny rok w separacji, więc mogę podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira556
Pisałam, że nie chciałabym się tutaj rozpisywać. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś podpytała, sama nigdy wcześniej nie korzystałam z takich usług a chcę trafić dobrze bo wiele się słyszy o kancelariach które biorą jak za mokre zboże a cena jest nieadekwatna do poziomu tego, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5Tina51
No tak, nie warto korzystać z usług adwokata w ciemno - ostatnio tak zrobiłam. Tego ile zapłaciłam nie chcę nawet wspominać, a lepszą poradę od tej, której udzielił mi adwokat, mogłabym wymyślić sobie sama. W tej branży działa wiele osób, które się do tego zwyczajnie nie nadają przez brak odpowiedniego doświadczenia. PS. Dołączam się do pytania bo zanosi się na to, że będę zmuszona skorzystać z porady po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałam, ogólnie porozmawiałyśmy chwilę na ten temat - adwokat jest sprawdzony, miły i widać że doświadczony w tym, co robi. Ma kancelarię na ulicy Moniuszki i jest to kancelaria adwokacka 'Władysław Pociej', chcesz mogę podać jeszcze namiary na stronę internetową albo telefon. Mam nadzieję, że Tobie także pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira556
Dzięki wielkie vilatia, znalazłam stronę internetową i po świętach jak znajdę chwilę czasu to na pewno tam zadzwonię i się umówię. Nawet kojarzę gdzie to jest, często przechodzę Moniuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy_Zosiak
W Krakowie w Kancelarii Lexpoint znajdzie się co najmniej trzech specjalistów od spraw rozwodowych. (przy Rynku Dębnickim 6) Mogę polecić z czystym sumieniem, ci ludzie wiedzą co robią. Ja użerałem się ze starą adwokatką przez parę lat, tu konkretnie załatwiają sprawę, zorganizowani, porządek w papierach, punktualność, rzetelność- wszystko czego jako klient zestresowany akcjami z byłą żoną się potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temta, szykuej mi się ciezki rozwód z wywlekaniem brudów... potrzebuj***ardzo dobrego adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Byłem niedawno po poradę prawną na Karmelickiej w Res Publica i polecam firmę. Sympatyczna obsługa, porada konkretna, na temat i rzeczywiście pomocna. Nie marnowali mojego czasu. To się nie zdarza często wśród prawników niestety..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja sporo dobrego słyszałam o kancelarcii mecenasa Sienawskiego. Ale nie wiem, kto u nich zajmuej się sprawami rozwodowymi, bardzo możliwe, że jednakmecenas Jankowska. Zadzwon i dowiedz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Moją sprawę rozwodową, a później podział majątku prowadziła pani Karolina Stanek, mogę ją polecić. Na stronie www.kancelariawkrakowie.pl jest dokładny kontakt, najlepiej zadzwonić i się umówić na konkretny termin. Rozwód mimo że z orzekaniem o winie to był w miarę szybki, podobnie z podziałem majątku. Wiem od znajomych, że normalnie takie sprawy ciągną się zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodzę się i szukam adwokata, od rozwodów czytałem że dobry jest sieniawski, wie ktoś o nim coś więcej? Czy to konkretny facet czy sympatyczny czy jaki jest? Chciałbym jakiegoś charyzmatycznego i bardzo konkretnego ale tego się nie doczytałem jeszcze, który z Krakowa adwokat jest taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radca prawny Bartłomiej Marzec - do rozwody lepszego ciężko znaleźć, wyciągnie z każdych opresji i przegada w sądzie każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta909
Sprawdź sobie kancelarię STG, zespół bardzo profesjonalny, pomagają chyba w każdej sprawie, nawet w windykacji. tu masz zakres ich pracy http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dla-ciebie są bardzo rzeczowi. Na stronie masz formularz, gdzie możesz się skontaktować w sprawie bezpłatnej wyceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Cz_krakow
Jeśli rozwód to Bartłomiej Marzec, u niego to im trudniejsza sprawa to tym lepiej sobie poradzi. U nas rozwikłał i podział majątku i alimenty, władze rodzicielską, cała masa negatywnych emocji a wszystko się udało rozwikłać. Warto! I z tego co kojarzę ma też cykl darmowych porad prawnych więc zawsze można zacząć bez zobowiązań. http://bartlomiejmarzec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo jak kogo ale akurat p. Bartka mogę polecić, przede wszystkim świetny człowiek jeśli chodzi o podejście do rozwodów. No i całkiem sprawnie mnie rozwiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam po róznych forach, wśród znajomych i najwięcej pozytywnych głosów zebrała pan sieniawski w związku z czym byłam u niego i rzeczywiście okazał się bardzo ogarnięty i z podejściem do klienta (sympatyczny ale konkretny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kogo polecić ale stanowczo radzę omijać Jacka Bojanowskiego. Ze złożeniem w moim imieniu pozwu rozwodowego spóźnil się o "drobne" PÓŁ ROKU!!! Słowa "przepraszam" nie usłyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłem separację, rozwód, międzyczasie pożyczkę mojej EX. nie dostawałem alimentów bo się migała, przyszedł komornik w sprawie pożyczki. Życie zaczęło się walić na całej długości i szerekości. Pomoc, z której jestem zadowolony, otrzymałem od adwokat Justyny Węgrzynowicz Cichońskiej. Potrafiła mnie uspokoić, a na sali sądowej czułem się z nią pewnie i bezpiecznie. Nigdy nie skierowała mnie do innej osoby, zawsze miała czas ze mną rozmawiać, nie wyłączała telefonu. Ze sposobu zakończenia sprawy też jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_wieliczka
Ja już jestem po sprawie rozwodowej, wyrok się uprawomocnił i jestem wolna i szczęśliwa. I mogę z całego serca polecić panią mecenas Katarzynę Hałgas z Krakowa. Udzieliła mi wielkiego wsparcia, nie tylko prawnego ale po prostu ludzkiego, życiowego, zrozumienia a przecież to też jest ważne w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena889
Tutaj http://bhs-adwokaci.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne/rozwod/ jest kancelaria z Krakowa, która zajmuje się sprawami z zakresu rozwodów i separacji. Ja ze swojej strony mogę tylko doradzić, że jeśli jedno z was chce separacji, a drugie rozwodu, to lepiej dać sobie spokój ze związkiem i zdecydować się na całkowite rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga 111
W sprawach rozwodowych i alimentacyjnych polecam Adw Angelika Mazur tel 503 902 865 ja jestem zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka_Krk
Ja jestem u Mecenasa Bor**** z Krakowa, wszystko poszło sprawnie i czekam na uprawomocnienie się. Mogę już polecić. A bałam się bo rozwód, dzieci, dom, firma no ale czas zacząć nowe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_38
Witam, mi prowadziła moją sprawę rozwodową mecenas Stasiów-Wilk. Naprawdę polecam! Zawsze dostępna,sprawa poszła szybko i zakończyła się na pierwszej rozprawie mimo ze mamy dzieci no i do tego zakres cenowy ma przystępny. Wygadana, komunikatywna i widać że te sprawy rodzinne to ma przerobione i wie jak działać przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie są terminy, ale zakładam, że żadnego problemu nie będzie, zobaczcie namiar - http://www.przebindowski.com.pl Właśnie adwokat z Krakowa, porządny fachowiec, ale to po już oceńcie sami po rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MS krakow
Adwokat Olga Maciejewska - POLECAM www.adwokat-maciejewska.pl To jest wszystko kwestia szczęścia. Można trafić na nieuka albo kogoś kto chce Ci pomóc. Najlepiej iść do kogoś z polecania, kto może coś powiedzieć. Ja tak zrobiłam, bo przyjaciółka była zadowolona. Poszłam do Mecenas Maciejewskiej na początku tylko po samą poradę, a później się zdecydowałam na to żeby mnie reprezentowała przed sądem. I nie żałuję tej decyzji. Bardzo dobry prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćJK
Ja polecam mecenas Justynę Migas. Bardzo rozsądna i pomocna osoba. Mi bardzo pomogła w trakcie sprawy rozwodowej . Polecam ją wszystkim. kancelaria@migas-adwokat.pl, 608099011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona T
Według mnie bardzo dobrym adwokatem odnośnie spraw rodzinnych i cywilnych jest Łukasz Wójtowicz. Kancelarie ma przy kładce Bernatka. Jest to człowiek bardzo zaangażowany w sprawę którą prowadzi, młody i ambitny, za pierwszym razem gdy u niego byłam rozmawialiśmy chyba z 1,5 godziny. Ceny jak na Kraków to bardzo przystępne, teraz powierzyłam mu swoją firmę i już w ogóle nie zamierzam szukać innego prawnika. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasha
jak szukasz kogoś z normalnymi cenami a przy tym dobrego to polecam moją adwokatkę- Olgę Maciejewską. Normalny człowiek a przy tym wszystkim zajęła się bardzo szybko. Ja ją znalazłam właśnie przez forum, gdzie polecali ją inni i faktycznie, nie można się na niej zawieść. A co do samego rozwodu, to nie jest koniec świata choć mi się tak wydawało że jak sama z dzieckiem zostanę to tylko wszystko co najgorsze mnie czeka. Niestety nie pomagali mi przy tym rodzice, bo uważali, że to już mój problem, że skoro miałam fanaberię się rozwieźć to teraz muszę sama pić to co naważyłam. Ale jestem już pół roku po rozwodzie i wszysko zaczyna mi się układać i całkiem nieźle sobie radzimy z Amelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karine
Moją sprawę o alimenty prowadzi Mariusz Boruch, widać po rozmowie z nim, że ma ogromne doświadczenie i nic go nie zaskakuje. Bardzo pomocny i przede wszystkim z ludzkim podejściem, czego brakuje wielu mecenasom a szkoda bo zwykłe ludzkie zrozumienie to podstawa w takich sprawach. SPrawa trwa, dam znać jak się skończy czy wszystko do końca poszło dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×