Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kira556

Separacja/rozwód - Kraków. Jest ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Świetny adwokat z Krakowa, trzymajcie - http://adwokacitytko.pl Koleś z doświadczeniem i wiedzą, co widać naprawdę nawet przy pierwszych rozmowach, a przynajmniej tak było w naszym przypadku. Pogadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka ka
ja niestety prawnika wziąłam sobie dopiero w połowie rozwodu i to był duży problem, bo pani prawnik musiała trochę odkręcać moich blędów. Ale udało się i dostałam rozwód taki jak chciałam, ale było ostro. No i pewnie człowiek który był moim mężem (aż się zastanawiam gdzie ja miałam oczy) napisze odwołanie. Ale chyba będzie ok, choć już drugi raz bym wzięła sobie mecenasa od razu. Moją sprawę odkręcała pani Olga Maciejewska, ale powiedziała mi na koniec, że nigdy tak się nie gimnastykowała przed sądem jak w mojej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keriw
Znajoma się rozwodziła wszystko zostało omówione z mężem, zgoda co do podziału majątku, opieki nad dziećmi i ich finansowanie. Przekonałem ją aby poszła do adwokata i spróbowała udokumentować te ustalenia. Facet zaczął się wycofywać z ustaleń co do kasy, a z mieszkania chciał spłatę. Pomogła jej adw. Justyna Węgrzynowicz- Cichońska/ nie chwaląc się ja poleciłem/. Okazało się, że gość prowadzi dobrze prosperującą firmę, a kasę którą zarabiał lokował w nieruchomościach. Teraz ona i dzieci mają mieszkania i pieniądze na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o separację i rozwód to ja polecam mecensa Przebindowskiego - http://www.przebindowski.com.pl/ Dobry prawnik, moją sprawę wygrał. Działa na ternie Kraków i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karine
Pisałam, że dam znać jak poszła sprawa o alimenty u Mecenasa Mariusza Boruch więc piszę :) Udało się wszystko tak jak chciałam pomimo, że lekko nie było jak to w takich sprawach. Obydwie strony zacięte i stawiają na swoim... Ale, z czystym sercem mogę polecić, Pan Mecenas na spotkaniach wyjaśniał mi wszystko co i jak, uświadamiał co jest realne, co może nie przejść bo podobne sytuacje już przerabiali, bardzo sprawny kontakt, Pani z Kancelarii dzwoniła, informowała jak coś się działo a i ja mogłam zadzwonić się wygadać jak miałam jakieś pytania. Bardzo pozytywne wrażenie i przede wszystkim dobry efekt, co dla mnie najważniejsze. Pod względem kasy, nie wiem jak biorą inni, też pewnie każda sprawa jest inna, ale nie czuję żebym została jakoś ograbiona finansowo, myślę, że jest ok szczególnie patrząc na końcowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PablloSz
Ja mam do polecenia dobrego prawnika, a raczej prawniczkę - adwokat Karolina Karasińska - Piergies, miła, rzetelna, profesjonalna - przedewszystkim z sercem i podejściem do człowieka, miałem wyjatkowo trudny rozówd ( chodziło o dzieci ) i dzięki Pani mecenas udało mi sie nie zwariować w tamtym okresie ...za to jestem jej wdzieczny i polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dogadana z mężem co do opieki alimentów, majątku. Wszystko było na dobrej drodze, ale on poprzez podstępy swojego adwokata chciał mnie pozbyć majątku, a rozwód, gdybym nie posłuchała mojej adwokat, pewnie orzeczony byłby z mojej winy. Dobrzy ,ze ta mecenas ostrzegła mnie i jestem jej wdzięczna. To była mec. Justyna Węgrzynowicz- Cichońska z kancelarii http://jwc-kancelaria.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołgoł
Adwokat rozwód Kraków- ja korzystałem z pomocy mec Węgrzynowicz- Cichońskiej i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krk_gość
Polecam porady prawne mecenas Justyny Migas. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak życzliwej i pomocnej prawniczki. A przy tym ma całkiem przystępne stawki. www.migas-adwokat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam sprawę właśnie i mąż próbował mnie urabiać. Mec. Justyna Węgrzynowicz Cichońska odpowiednio wcześniej potrafiła mnie o pewnych sprawach uprzedzić. Zawsze odebrała telefon lub oddzwoniła. Nie korzystałam z innych adwokatów więc nie powiem, że jest najlepsza ale dla mnie zrobiła wszystko co chciałam, a nawet podpowiedziała co można ugrać. Powodzenia. Maria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna032
Przechodziłam rok temu przez proces rozwodowy. Moja sprawę prowadziła Pani Adwokat Karolina Liszka z http://gpkancelaria.pl/ ze skutkiem pozytywnym. W gre wchodziła również walka o alimenty i udało się wywalczyć satysfakcjonującą mnie kwotę. GP kancelaria ma duże doświadczenie w takich sprawach i cieszy się opinią efektywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska ?? Słyszałam o niej wiele dobrego. Sprawdź sobie w czym się specjalizuje. Może zadzwoń i dopytaj? Jeżeli nie pomyliłam nazwiska, to pomagała jednej mojej koleżance w pracy, właśnie w sprawie rozwodowej, która wygrała bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał75
Jeżeli szukasz kogoś kogo nie zaskoczy żadna sytuacja w trakcie sprawy rozwodowej to polecam PBKB Adwokaci, jest tam taka jedna kobita która wymiata (Pani Tamara). http://pbkb-adwokaci.pl/rozwody-krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska - moim zdaniem bardzo dobry wybór w krakowie. Świetny profesjonalista, ogromna wiedza i doświadczenie w takich sprawach, zresztą, polecam sprawdzić jej stronę i poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekkkk
Sam szukałem dobrego prawnika w Krakowie ostatnio i parę osób mi polecało kancelarię Pocieja na Moniuszki. Rzeczywiście profesjonalne podejście, adwokat który słucha a nie tylko mówi co wcale nie jest takie normalne w tym zawodzie. Miałem już w życiu kilka razy doświadczenia z różnymi kancelariami i tutaj póki co jestem najbardziej zadowolony. Przede wszystkim – są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2017
Również przechodziłam przez trudny proces rozwodowy i moja sprawę prowadziła prawnik Miłosława Strzelec-Gwóźdź z GP kancelarii. W grę wchodziło orzeczenie winy, opieka nad dziećmi i alimenty. Sprawę udało się wygrać i najważniejsze, że dzieci zostały przy mnie. W tej kancelarii mają duże doświadczenie w tych sprawach, dlatego warto się do nich zgłaszać w trudnych przypadkach rozwodowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Galwanajs
Witam jak potrzebujecie naprawdę profesjonalnego adwokata do spraw rodzinnych polecam panią Karolinę Karasińską -Piergies, młoda ale ma dużą wiedzę niesamowicie rzeczowa i konkretna jest świetna na sali sądowej, wiem jak rozwód może odbić się na psychice dlatego potrzeba mieć przy sobie kogoś takiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dyszlewska
Moją sprawę rozwodową prowadziła adwokat Aleksandra Wojciechowska - rozwód z orzeczeniem o winie byłego męża, alimenty na mnie i na dzieci, zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych wywalaczone na czas procesu w kwocie, w jakiej chciałam:-). Sprawnie, rzetelnie, przystępne ceny- bardzo polecam. Przyjmuje w Miechowie i w Krakowie, nie było problemu- zawsze odbierała telefon. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie sprawdzonego radcy prawnego z Krakowa to polecam wam www.olszynski.pl Poszłam do niego ze swoją sprawą rozwodową i mi pomógł. Świetny radca prawny, który zna się na wykonywanym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Głowińska
Polecam adwokat Aleksandrę Wojciechowską jest naprawdę niezła do rozwodu. Zakończyła mi sprawę na 1 rozprawie i jeszcze uzyskałam wysokie alimenty. Ma takie ludzkie podejście do człowieka, wszystko mi cierpliwie tłumaczyła jak kobieta kobiecie, rozumiała moje obawy jako matki. Kontaktowałam się z nią na komórkę pod numerem 533291286.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie podczas sprawy rozwodowej, bardzo dobrze sprawdzili się w moim przypadku adwokaci z tej kancelarii: http://kancelariadyczkowski.pl - naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, no to jest chore.........żeby reklamować się TU za friko ? Co to kancelarie nie mają klientów? Wygrzebują stare topiki i pod niby postem - zapytaniem - wrzucają linki kancelarii....pod płaszczykiem zwymyślanych nicków ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt. x Trzeba się temu przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na kancelarię na Szafera, adwokat nazywa się Słomka. Jego mi znajoma polecała która sama się rozwodziła jakiś czas temu i sobie chwaliła. U mnie też chodzi o rozwód ale poza tym mamy dzieci i sporo majątku do podziału, w tym dom...także zapowiada się długa walka przed sądami...Prawnik jak na razie sprawia dobre wrażenie, jest przygotowany do rozmowy, nieźle zorientowany w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaRamzi59
Ja mogę polecić w Krakowie Pana Łukasza z kancelarii http://slotakancelaria.pl/kancelaria. Profesjonalista, bardzo pomocny, bardzo dobry jest z nim też kontakt. Pomagał mi przy jednej sprawie, poleciła mi go znajoma i naprawdę można mu powierzyć każdą rzecz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana23
W separacji a nastepnie w rozwodzie - w zorganizowaniu tego wszystkiego, pomagał mi pan Bartłomiej z Legaleo. potem tez reprezentowal mnie w sadzie.bylam bardzo zadowolona z nego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumika88
Ja byłam zainteresowana znaleźć kogoś skutecznego w sprawach alimentacyjnych i udało mi się to dosyć szybko. http://jwc-kancelaria.pl/o-kancelarii Polecam jej kancelarię, naprawdę, P. Węgrzynowicz jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×