Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Safija

Nie mogę schudnąć po sterydach-czy ktoś tak miał???

Polecane posty

Gość vxbnnfb
Safija,myslałas,widzisz jak szybko mozna sobie samu cos w głowie ułozyć,wiem ze kazdy zyje we własnym wewnetrznym swiecie,ale jak ja czegos nie wiem to najpierw pytam,zeby sie dowiedzieć,a nie wymyslam,wiesz ile jest sposobów mycia naczyń???chyba z 200,a Ty chcesz odgadnać prawde???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safija
No niestety co zrobić, dyskutować z lekarzami, jak jest mało czasu a trzeba działać to...Co powiedzieć lekarzowi daj pan coś innego bo nie chcę przytyć, popatrzeliby jak na idiote.No w wielu przypadkach się to dziadostwo stosuje, znajoma ze szkoły dawno temu złamała bark wsadzili jej śrubę, i dali też te sterydy,a antydepresantach z tego wynika też są.No nic widzę,że nie jestem odosobniona w problemie, będę dalej kontynuować zdrową dietę i mam nadzieję,że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam po roku od zakończonej terapi.Mnostwo warzyw i ryb w diecie i min 3x90 min Ćwiczen w tygodniu.Wybrałam nordic walking tanio i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecze
Wiecie co to do tych mądrych co myślą że wiedza wszystko a z tym cyjankiem to przegjęcie dobrze ktoś wyżej napisał. Strasznie nie lubie jak ktoś podejmuje dyskusji na dany temat nie mając o tym pojęcia(bezmyślnośc głupota). Ludzie nie zdajecie sobie sprawy jak tymi głupowatymi komentarzami krzywdzicie osobe, która ma poważny problem. Ja sama miałam w styczniu operację i też zostały podane mi sterydy może nigdy nie byłam szczupła ale to co się teraz dzieje to nie do opisania. Wy mądrale ciekawa jestem jakbyście się zachowywali i pisali jak sami byście dostali steryd, który jest dla was jedyną szansą bo dość ciężkiej i skomplikowanej operacji. Dlatego następnym razem jak Wam jełopy przyjdzie do głowy żeby coś napisać to się zastanówcie bo sami nie wiecie jeszcze czy za jakiś czas nie bedziecie w takiej sytuacji kiedy wam zostanie podany steryd. Wtedyzobaczymy jacy mądrzy jesteście wiec wielka prośba nie róbcie sobie jaj z czyjegoś cierpienia bo to nie jest zabawne ani na miejscu. pamiętajcie że karty się odwracają i możęcie oberwac takim "rykoszetem", że się nie ogarniecie i wtedy pogadamy. Stop dla głupowatych nie na poziomie komentarzy !!!!!!!!!!!!!!!!Zastanówcie się co piszecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opanujcie się
O matko,po co wchodzicie na takie fora?Żeby krytykować i oceniać?Fora są po to aby pomagać a nie gnoić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evi
witam ,również nie mogę zgubić wagi ,a minęły 3 miesiące od operacji i brania sterydów.to jest koszmar ,zawsze byłam szczupła,a teraz stosuję dietę ,sport i nic myślę ,że trzeba wyczekać noze ktoś ma dobrą radę kto przeszedł leczenie sterydami brałam 3 miesiące wielki brzuch ,buzia księżycowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×