Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan mlody i garnitur

Ile wydaliście na strój pana młodego?

Polecane posty

Gość gość
a jak przed ślubem moze być współne?z mojej strony będzie 80 osób a od narzeczonego 40,moja suknia będzie kosztować 6 tys,to dlaczego on ma mi dokłądać do sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznazawsze
nie wyobrażam sobie moje-twoje, jeśli jest nasze. Sami finansujemy sobie wszystko i mamy wspólne pieniądze. Po ślubie też będziesz rozdzielać a moja sukienka kosztowała 600zł a twój sweter 200? To chore. Nie ma to jak paniusie, które myślą, że są nie wiadomo kim, bo mają suknię za 6 tys i rodzice im wszystko sponsorują. żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ślubie też nie wszystko jest wspólne :P Zajrzyjcie do kodeksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie rozumiem jak mozna trzymać kasę przed slubem razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznazawsze
Jak się mieszka ze sobą to normalnie. Nie zamierzam udawać cnotki i mieszkac osobno. Jestesmy razem 8 lat i to normalne, ze wszystko mamy wspolne. Nie wiem jak można wszystko dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolwrobel
Oczywiście, że można dostać taniej garnitur tylko czy jest sens oszczędzać na ślubie? Panna Młoda wydaje 2-4koła na sukienkę, którą założy raz, a Pan Młody za garnitur z którego jeszcze skorzysta ma zapłacić 500zł?! Ja kupiłem garnitur i dodatki w Giacomo Conti - za wszystko z butami, dodatkami, 2ma koszulami zaplacilem niecale 2000zł i wszystko jest porządne a na garnitur mam 2 lata gwarancji. Sam garnitur kosztował mnie 1200zł, (90% wełna, 10% jedwab), ale mają też droższe i tańsze. Takie za 600, 700, 800 zł.Wiedlug mnie nie ma co oszczedzac na garnitur do slubu, ale tez nie ma co przesadzac, jest wiele promocji , ja miałem taka ze chyba krawat był do zestawu za zlotowke. A to, że wełna starczy na kilkadziesiąt lat to bujda chyba ze zapłacisz kilka tysięcy – właśnie wełna wyciera się i zużywa i to nie jest kwestia jakości tkaniny tylko tego że sama wełna nie jest trwała. Jak chcesz połączyć jakość z trwałością to nie bierz wełna 100% tylko 90 albo 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz za garnitur dal 500zl na slub koscielny a ja sukienke kupilam za 100 zl sukienka z 2013 roku ale dziewczyna wyjezdzala i mi ja prawie za darmo sprzedala. Na przyjecie tez skromne jestesmy typem ze nie lubimy wydawac za duzo kasy. Kupilismy to czego niemial i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ŻONA
Pragnę wszystkich przestrzec przed kupowaniem garniturów marki ALBIONE. Spodnie zmechaciły się w kroku po pierwszym weselu. Panie w sklepie doskonale wiedziały na jaką okazję został zakupiony garnitur, ale słowem się nie odezwały. Po złożonej reklamacji otrzymaliśmy pismo od rzeczoznawcy, który jako powód odrzucenia reklamacji podał zły sposób użytkowania (nie wolno w tych spodniach się pocić, więc nie należy ich zakładać na wesela) oraz nietypową budowę mojego męża (WTF??????? może powinien chodzić okrakiem?). Okazało się, że nie tylko my mamy taki problem: żona 70 2013.12.05 My kupiliśmy garnitur w ALBIONE super krój ale po weselu spodnie w kroku zmechacone reklamacja odrzucona powód pan się spocił wełna 130 czyli na wesela nie polecam bo 1600 zł.na raz to dużo,wiem sukienka też była na raz ale ja o tym wiedziałam a garnitur to co innego.I WIEM ŻE JEST WIELE TAKICH GARNITURÓW Z ALBIONE NIE POLECAM CHYBA ŻE NA JEDEN DZIEŃ. Dodam, że garnitur kosztował 1400 zł. Szczerze, szczerze odradzam markę ALBIONE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkass
Kilka stówek poszło, ale dzisiaj widzę, że było warto. Kupowaliśmy garnitur szyty na miarę w Spilliaert, naprawdę porządny garniak, dobry materiał, nie pruje się, a jest już u nas dwa lata, garnitury takiej jakości są już na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż szył u nich garnitur. Powiem Wam, że wart jest każdej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnitur na miarę 2300 mucha 100 buty skórzane 430 koszula + zapasowa w promocji 300 szelki 120 spinki 20 skarpety 2pary 30 garnitur na lata, przy nietypowej sylwetce nie ma możliwości kupić z wieszaka. białe koszule dobrej jakości też nie na raz, a wygoda noszenia nieporównywalnie wyższa niż poliester. buty skórzane to na dobre kilka lat na wiele okazji przy dbaniu o nie. tyle kobiety wydają na siebie, a żałują, żeby facet mógł dobrze wyglądać i się czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz świetne koszule męskie można kupić w salonie Bytom w centrum handlowym Janki nawet o 70 % taniej:D jak ktoś zainteresowany, to bardzo polecam:D ja kupiłam dla męża 4 koszule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest987
jesli chodzi o ALBIONE to przestrzegam Garnitury słabej jakości, przecierają się niekiedy po pierwszym użyciu, nie ma co składać reklamacji bo zawsze zostają odrzucone, a odpisują na nie pracownicy sklepu :) skaczą przy kliencie i naciągają bo mają prowizję od sprzedaży, właściciel to polak, kaze wciskać ludziom ze to włoska firma i szyją we włoszech a tak naprawdę produkcja jest chińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modniś
Czytam te teksty "co za różnica jaki skład?", "nie potrzebujemy 100 wełny, nie jesteśmy snobami", " po co skórzane buty?" I nie mogę wyjsć z podziwu jaka ignorancją lub brakiem wiedzy dysponujecie. Po co wełna? Od razu załóż ceratę lub worek foliowy ma plecy. Różnice widać w jakości na odległość. Pewnie większość ludzi piszących te bzdury myśli ze jak facet założy garnitur to od razu jest elegancki a to bzdura. Tacy ludzie z takim podejściem wyglądają na przebranych a nie ubranych. Jeszcze zapnijcie dolny guzik od marynarki, wsiądźcie do Opla Calibry i będziecie sie czuli jak u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArti
Dziwi mnie oburzenie niektórych o wspólną kasę przed ślubem. Pewnie też nie mieszkacie razem? Musicie mieć zgodę starego dziada w sutannie na to? Co za naiwność że ślub to dotknięcie czarodziejskiej różdżki i wszystko będzie wspólne. Bycie razem to też stan umysłu i trzeba się tego nauczyć a nie czekać. Naiwniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwinka
Powiem krótko, myślę, że okazja jest na tyle uroczysta żeby na własnym weselu wyglądać idealnie. My po garnitur dla mojego męża pojechaliśmy do Torunia do Vizarro. Znał tę markę już wcześniej i uparł się, że albo garnitur od nich albo żaden i dopóki nie zobaczyłam go w tym garniturze nie wiedziałam czemu się przy nich upiera. Wyglądał bardzo przystojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
Mój mąż ubrał się, do ślubu w salonie Evita w Katowicach. Kupił tam wszystko garnitur , koszulę, muchę, buty, pasek, spinki do koszuli . stwierdził że nie ma czasu biegać po sklepach jak dziewczyna . Jestem zadowolona z tego wyboru bo maja tam naprawdę wszystko jakościowo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne garnitury szyje firma Bytom, to klasyka, od dziecka wiem, ze Bytom ma dobre garnitury i koszule, dlatego właśnie z Bytomia pochodzi garnitur ślubny mojego męża. Kupiliśmy go w sklepie http://bytomski.eu/ Koszulę też tam dobraliśmy. Za całość nie wyszło drożej niż zakładałam, ale w końcu to wyjątkowe ubranie i ma być dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas za cały garnitu ze wszystkimi dodatkami wyszło 1500. Uważamy że to nie tak źle, ale efekt był. Oczywiście mowa o garniturze na miarę pod sylwetkę męża. Zdecydowaliśmy się na BYTOM i nie ma sobie równych, a jak jesteście w klubie to można naprawdę zbić cene. Jak ktoś chciał by skorzystać to proszę(http://chorobynaszychczasow.pl/jak-poprawnie-zmierzyc-i-wybrac-garnitur/), o tym jakie są promocje i jak sie zarejestrować do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuka1
My też zdecydowaliśmy się na szycie na miarę. Moim zdanie nie ma lepszej opcji. Wydaliśmy ok 1400zł i skorzystaliśmy z oferty https://krawieczdojazdem.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż kupował na roland-modameska.pl . Ich salon Black Tie jest dwie ulice od naszego mieszkania, więc mogliśmy zrobić przymiarki I zamówić garnitur. To polska firma ze świetną jakością tkanin. Polecam jak najbardziej, ceny nie są wysokie, są bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simisz
nie tak znowu dużo. na noor.pl można kupił ładne, dobrze skrojone i ładnie wykończone garnitury. no i cena nie jest wyśrubowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jubiletka, mój mąż także bardzo ceni sobie salon roland (swoja nie droga nie wiedzialam, że zmienili nazwę na black tie). Ceny faktycznie są konkurencyjne, a jakośc wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izususia
Nie rozumiem, skąd ktoś w komentarzach wziął takie wysokie ceny za spinki do mankietów. :O Spinki do mankietów pana młodego nie dość, że nie muszą być drogie, to jeszcze mogą być oryginalne. Akurat jesteśmy na etapie kompletowania całej stylizacji - postawiliśmy na spinki z drewna dębowego z grawerem za niecałe 50 zł :) Nasze są z imperiumgadzetow: https://imperiumgadzetow.pl/433-spinki-do-mankietow Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filkaa
noo ja myślę że warto poszukać żeby nie przepłacić. I tutaj noor.pl daje radę za cenę, za jakość i dostępność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaiOskar
Nie dużo wydaliśmy, bo kupowaliśmy w Pako Lorente. W ostatniej chwili znaleźliśmy ten sklep. Kupiliśmy tam dlatego, że ceny są mega kuszące, a jakość ubrań po prostu fantastyczna. My z mężem teraz tylko w tym sklepie kupujemy ubrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmis
faktycznie, mozna popłynąć niezle na strojach weselnych. Ale z tego co sie orientuję to można kupić także tańsze, dobrze skrojone garnitury - dzięki temu koszty nie będą takie wielkie. ja widziałam ładne marynarki czy garnitury na noor.pl i szczerze mówiąc okazał się ten sklep strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elimmka
faktycznie, sprawdzałam i w tym sklepie maja całkiem dobre ceny - a do tego garnitury bardzo dobrze wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×