Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan mlody i garnitur

Ile wydaliście na strój pana młodego?

Polecane posty

Gość gość
my kupiliśmy garnitur w salonie Roland moda męska w Warszawie. Nie pamiętam dokładnie ile daliśmy, ale cena jakoś nie zwalała szczególnie z nóg, a garnitur musze przyznać jest pierwsza klasa. Super materiał i był bardzo dobrze dobrany do figury już-męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3221
Nas garnitur kosztował około 2 tysięcy już z dodatkami, ale jest skrojony jak na miarę :) Udało się nam dorwać takie w salonie NOOR we Wrocławiu. Garnitur jest piękny, świetnej jakości . Narzeczony prezentuje się w nim cudowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za porządną cenę na kupiłem garnitur na mój ślub i na prawdę polecam sklep Paco lorente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo młoda
No cóż tania zabawa to to nie jest. Jednak dzięki koleżance udało mi się zaoszczędzić kilka złotówek. Garnitur kupiliśmy od pako lorente i woow. Cena niska a jakoś z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx44

Musisz się liczyć z tym, że tego typu wydarzenie jest kosztowne i według mnie nie warto oszczędzać na wszystkim po kolei- w końcu taki dzień jest tylko raz w życiu. Mój mąż na każdą okazję kupuje garnitur od Pako Lorente i za każdym razem zakup to strzał w dziesiątkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ciężkie pytanie, oczywiście musicie liczyć się z tym że jest to dosyć spory wydatek, no ale w końcu co jak co ale taki dzień ma się raz w życiu. Wejdź na stronę Pako Lorente- mój mąż od nich kupował i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z ceny jak i z jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aro

Jak nie chcesz przepłącic, to musisz byc na bieząco, bo w Pkao Lorente na przykłąd często organizują promocje. Jak kupowałem garniak na rozmowe o prace, to zapłąciłem jakeś śmiesze pieniądze, a potem sprawdziłem skład i isę okazało, że wełna, więc klasa, bo teraz pracuje i normalnie na codzien w nim smigam. Nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

My nie kupowaliśmy garnituru, tylko szyliśmy go na miarę. Finansowo wyszło bardzo podobnie, a przynajmniej garnitur został idealnie dopasowany do mojego męża i do jego niestandardowej sylwetki. Niestety wszystko, co przymierzaliśmy w normalnych sklepach, źle na nim leżało. Wybraliśmy studio Vratelli w Krakowie i się nie zawiedliśmy. Pani Projektantka, jak i krawiec spisali się na medal. Mąż w garniturze prezentował się bardzo elegancko i przystojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się ładne, modnie i dobrze ubrać za niewielką kasę. Jestem starszym na ślubie brata i jak byłem z nim po garnitur, to w Marcus Kerr były chyba nawet kompletne zestawy za 899zł. Nie było to brzydkie, ale jakieś super też nie - jeśli rozpatrywać to jako garnitur ślubny. Ostatecznie chyba zmieścił się łącznie w okolicach 2000zł, a w tym około 1500 za garnitur zostawił, do tego buty, koszula i chyba muszka. Garniak wziął ładny, z porządnego materiału w kratę. Ja też mam w kratę, ale trochę tańszy - też z Marcus Kerr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwieżyMąż

Można bez większego wysiłku w niedużej kasie zmieścić się za garnitur, buty i koszulę z dodatkami. Ja miałem na to przeznacozne coś ponad 2000zł, więc zestaw za prawie 2000 mnie nie bolał, ale da się dużo taniej. Mój kumpel brał ślub dwa tygodnie wcześniej niż i się go dopytywałem o to gdzie kupował i co. Posłał mnie do Vizarro, bo on tam nawet 1000 za wszystko chyba nie zostawił 😉 Ja też tam kupiłem, ale droższe, bo po prostu na to tyle kasy miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijjj

Ja kupowałem garnitur dokładnie na tej stronie komisslubny.pl/garnitury-slubne i jestem zadowolony. W sumie to nie na stawiałem się jakoś konkretnie, że coś kupię, ale raz na jakiś czas sobie odświeżyłem i przeglądałem. Pewnego dnia trafiła mi się oferta z tego samego miasta, a facet mieszkał dosłownie kilka ulic dalej, więc stwierdziłem, że co mi szkodzi i podjechałem tam. Garnitur przymierzyłem, w sumie wszystko pasowało, ale krawcowa skróciłam nogawki od spodni chyba o 3 cm i leżał jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×