Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahnin

Czy to nie za wcześnie?

Polecane posty

Takie tematy to naprawdę znak że z erotycznym dzieje się coś nie tak. Są wspaniałe osoby ale nie na tyle błyskotliwe , by erotyczny słynął ze skandali, romansideł, demaskacji Są naprawdę zajebiste osoby, ale nie na erotyczny. Strasznie rozczarowała mnie Vera, wydawałoby się że to jest to ale gruba się wypaliła. :O Brakuje nawet klasycznych bawidamków jak Rajtar, Herbatnik. Wszyscy naglę udają że się kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim się kochają? .. czyżby jakiś skandalik? .. tak na forumie się kochać, to nie wypada po prostu .. przy tylu ludziach ;) zakrawa na ekshibicjonizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie pierdział czy się kochał? .. bo jak będzie pierdział to nam zasmorodzi las ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zawołajmy i jedne i drugie .. coś sobie chłopak wybierze;) .. jagódkę lub grzybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybiorę coś z pewnością :) Lubię jagódki ;) Podszywie bądź z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronikabryka była muchomorem, my preferujemy maślaki, kurki, podgrzybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam bardzo atrakcyjną jagodziarkę .. miniówka pod wydętym 8 miesięczną ciążą brzuchem .. na duże sterczące cycuszki narzucony sweterek z dziurek obwiedzionych nitką .. :) .. nie wiem jednak czy trafiłam w gust.. i czy jeszcze tam stoi .. ale w lesie była napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w gust :) Jagodziarka dałaby się zaprosić na polanę, sprawdzilibyśmy, czy jeszcze stoi ;) Dzisiaj nie sprawdzałem, myślę jednak, że oboje są w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna praca nie hańbi.. to chyba jeszcze stoi ;) .. trzeba poświecić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem niczym gwiazda zaświeci, sprawdzi przy wyłączonej lampce, w lesie bywa ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie grzybowa wigilijna, to nie tylko zaświeci ... ale może nawet i spadnie ;) w ramiona otwarte szeroko .... potrzebujące ramiona oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona są otwarte, potrzebujące, rozgrzane gorącymi fantazjami, czekające na spadającą gwiazdę ;) Kolację przygotuję osobiście, serwując wiele wykwintności, nazbieraliśmy pełne koszyki grzybów i jak się okazało jagód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brahnin
dasz mi swoje jaderka do polizania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brahnin
proszę tak dawno nie mialam w reku koutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×