Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jestem zrozpaczona

Polecane posty

Gość Do fiku mikuuu
ja jestem brunetem :P i nie trać wiary we mnie, raczej ładnie się przygotuj na moje nadejście, depilacja, kosmetyczka itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikuśna,ile jeszcze podobnych tematów zamierzasz założyć?Albo inaczej spytam: ile dni ma to jeszcze trwać (bo na jedno wychodzi)?To już jest nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fiku mikuuu
fiku mikuuu a keidy przyjdziesz? Kiedy będziesz Gotowa daj znać Pamiętaj o zapewnieniu jakichś zabezpieczeń by od razu nie zajść w ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłaczesz, poszlochasz, depresja przejdzie i może w końcu znormalniejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fiku mikuuu
o seksie analnym mowy nie ma więc zapewnij nam zabezpieczenie, jako przedstawicielka płci rozrodczej Ja przedstawiciel płci o nieskonczonych zasobach plemników zapewnie ci ten płyn i intensywne ruchy posuwiste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dni ma to jeszcze trwać x dni? optymista! pytaj od razu o lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku obiecuje ci ze jak cie spotkam w ciemnej bramie to cie tak wylomoce ze juz na kafe wchodzic nie bedziesz... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda,ale to że Ty wytrzymałaś tu 10 lat,to nie znaczy że ja będę tu siedzieć choć rok :P Czyli w skrócie: jeśli ma to trwać lata,to kładę na to... zasłonę milczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbvnv
widze potrzebujesz kootasa w jape to moze przestaniesz wreszcie gderac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do fiku mikuuu
fiku mikuuu gotowa na moje przyjście 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _brunet w okularach_
walnąłem dziś konia i zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,to nie znaczy że ja będę tu siedzieć choć rok x nie ty, pierdoło tylko fiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fiku mikuuu
gdzie jesteś, chcę spędzić koniec świata u twojego boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda,czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?Ale rozwinę dla mało kumatych: Ty sobie z Fiku (wydającą codziennie okrzyk godowy) mogłaś wytrzymać ileś lat;ja zamierzam znacznie szybciej podarować sobie te "atrakcje".Czyli może sobie wyć latami,ja tego i tak nie będę czytał,więc dla mnie jakby tego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdzie jesteś, chcę spędzić koniec świata u twojego boku" Nie zmuszaj mnie do żałowania,że Majowie jednak się walnęli w obliczeniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałem, że bruneci wymierają, spiesz się podrywać, bruneci odchodzą tak szybko :D:D Myślałem, że straciłaś wiarę i nie musi być brunet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy pytałeś ile dni ma to (pisanina fiku)trwać odpowiedziałam ci nie pytałeś o moje przewidywania na temat twoich zamierzeń lub ich braku -to tak dla zupełnie niekumatych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fiku mikuuu
No i kolejny który łączy to z maJami.. Majowie to jedna wielka zagadka, tak jak zagadką jest upadek ich cywilizacji... Bardziej niż końca czyjegoś kalendarza obawiałbym się "wzmożonej aktywności na słońcu " itp. spraw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fiku mikuuu
Kochanie nie jestem zboczony, ja tylko chce zapewnić przyszłość naszemu gatunkowi, w razie apokalipsy.. ewentualnie weźmiesz udział w projekcie "Tarcza" ale zanim to nastąpi zapewnię ci uniesienia orgazmy i romantyczne wieczory we dwójkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nowy pytałeś ile dni ma to (pisanina fiku)trwać odpowiedziałam ci nie pytałeś o moje przewidywania na temat twoich zamierzeń lub ich braku -to tak dla zupełnie niekumatych Stara,a jakie znaczenie będą miały dla mnie okrzyki godowe Fiku,kiedy mnie już na Kafe nie będzie?Przecież kto pyta na zasadzie "sobie a muzom"?Każdy pyta raczej "pod siebie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×