Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KURDUPELKA85

wyrzucilam ostatni krzyż z domu!

Polecane posty

Gość jesli kosciol ci nie pasuje
to nie chodz! ktos cie tam na sile ciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc obrazonym na boga
bo kosciol zarzadzany pzrez ludzi nie jest doskonaly to juz przesada a co do krzyża to jedni wierza ze wygraja w totka a inni wierza ze byl jezus i umarl na krzyzu-w duzym uproszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie logika to kobieta, która w życiu się z Tobą nie prześpi;) Niestety płacenie podatków jest w Polsce obowiązkowe, więc, w świetle prawa, nie da się nie łożyć na kościół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no akurat niemcy
ktory sa w wiekszosci luteranami to na bank zgodzili by sie miec potracane z pensji jak wiadomo jaka rewolucje przeprowadzil luter hahaha no to zes mnie rozbawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin tempaku
policja tez mi sie nie podoba i wcale nie zamierzam jej utzrymywac a jednak musze , nie podoba sie wypad plac podatki np. na ukrainie i tam mieszkaja albo w nepalu , katmandu piekne miejsce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie co za łoś
brahmin naucz sie odbierac moje wypowiedzi w nieco inteligentniejszy sposob nie wszystko musi byc napisane aby zostalo zrozumine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmorski napisz w co wierzysz
bo jesli ci sie katolicyzm nie podoba to jaka inna wiara?no slucham? bo wybrzydzac jest latwo ale musisz miec argumenty i jakas alternatywe dla kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„ Poczekajcie jak niebawem z wynagrodzen jakis procent na kosciół będzie zabierane.tak jest juz od lat w wielu krajach np. W niemczech" Przecież możesz zadeklarować się jako ateista i nie płacić w Niemczech podatku kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, za bardzo jestem przywiązany do tego kraju i choć robię to wbrew sobie, zgadzam się płacić na złodziei... I widać promyczek nadziei, że to się zmieni... Nie wszystko musi być napisane, żeby mogło być zrozumiane. To brzmi jak biblia, tam w sumie też nic nie jest dopisane i dzięki temu każdy może ją sobie czytać jak chce... Dobrze, to wytłumacz "tempakowi" skąd tak mocne zróżnicowane religii? Dlatego, że inne baśnie czytali? A Zeus, Thor, Odyn, Shiwa, Budda to też jeden i ten sam Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allah Akbar :PPPPP
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahim tempaku
zroznicowanie ztego samego powodu dla ktorego ty mowisz po polskiemu a twoj somsiad po innemu ot chocby zza wschodniej czy zachodniej granicy, zrozum czlowieku swiat jest zroznicowny, pod wzgledem religijnym, jezykowym, etnicznym kazdym i tempaku prosze zrozum, że nie ma sensu doszukiwac sie przyczyn zroznicowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahim tempaku
przeciez ty nie pracujesz zatem nie odprowadzasz podatku dochodowego wiec nie placisz na kosciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie pojecia a pierdolici
zeby pierdolic i tyle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alternatywy nie ma. Większośc religi powstala bo ludzie tego chcieli.potrzebowali jakiegos wytlumaczenia dla istnienia. Dzisaj wiadomo ze ziemia nie jest pępkiem wszechswiata. Jestesmy tylko ziarnkiem w czyms przeogromnym.nie wiemy co to wszechswiat. I nie będziemy wiedzieli.na silę bogiem wszystko tlumaczyc? Jezusem?maryją? Przeciez to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko zróżnicowanie językowe, kulturowe wiadomo skąd się bierze, ale masz rację bez sensu doszukiwać się przyczyn, lepiej bezmyślnie wierzyć... Ale "tempaku" jak prowadzisz działalność gospodarczą, to też płacisz podatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra przeciwko komu
stajecie? przeciko kosciolowi?czy przeciwko bogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin tempaku
a czym wedlug ciebie jest milosc? potrafisz wytlumaczysz dlaczego jedych kochasz a innych nie? tak samo jak nie mozna wytlumaczyc faktu istnienia wiary w boga, poporstu sie wierzy, nie dlatego ze ktos mi kaze tak jak z miloscia tylko dlatego ze sam/sama tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne w taki sam sposób jak biali, tylko, że urodzili się w innym klimacie i ich ciało i organizm na przestrzeni pokoleń przystosowywał się do warunków, w których przyszło im żyć... Ja nie jestem przeciwko Bogu, bo trudno jest być przeciw czemuś/komuś, co nie istnieje, ale przeciwko tym, którzy na "bożym kłamstwie" zbierają kapitał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayajestem
a kiedy cię już w koncu szlag trafi i staniesz przed Bogiem i on popatrzy na ciebie ze smutkiem?co mu powiesz?Bedziesz błagac o czyściec?Grzechem cięzkim jest bluźnierstwo..przepraszaj Boga póki masz czas..chyba,ze już diabeł tak zawładnął twoim umysłem,że czujesz tylko nienawiśc do Niego i do ludzi? Teraz kiedy żyjesz - tak łatwo robić sobie jaja - ale zycie nie trwa wiecznie, Bóg je może ci odebrać w kazdym momencie, choroba,wypadek..nie znasz dnia ani godziny.. jestes inteligentna a tak łatwo dajesz sie zwiesc..tym co w tv, prasie, co jest lansowane.. a rozmawiasz czasami ze sobą..? ze swoją duszą?..wewnętrznie? ile w tobie jest milosci? a ile nienawiści? i czym się kierowalas wyrzucajac ten krzyz? jadłas jajecznice rano i tak cie naszło?? a moze tak nienawidzisz swojego zycia,ze się obraziłas na Boga za swoje porażki i głupie wybory?? Uważaj zeby Bog cię nie odrzucił od siebie tak jak ty odrzuciłaś krzyż.. Kązdego z nas czeka rozliczenie ze wszystkich uczynków,myśli i słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin tempaku
a skad sie wzieli biali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd się wzięła miłość, nie wiem skąd się wziął świat, wszechświat, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię się przyznać do niewiedzy i nie potrzebuję wymyślać magicznych teorii... Można jednak przypuszczać, że miłość jest pochodną instynktu samozachowawczego - nawiązanie silnych więzi sprawia, że człowiek staje się bezpieczniejszy i ma większe szansę na przeżycie i przedłużenie gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazanie wiary innych ludzi
jest tak samo prymitywne jak obrazanie innej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie w ogóle są efektem ewolucji mniej doskonałych zwierząt... I uprzedzam Twoje pytanie - nie wiem, jak powstały pierwsze organizmy żywe ani jak dokładnie przebiegała ewolucja. Nikt tego nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×