Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

jedynym Waszym problemem

Polecane posty

są szeroko pojęte związki do godziny 19? proszę bez wyzwisk [śpioch] ja się tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
moim problemem są związki całodobowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie odpowiadać żartem skoro Was nie razi ten dziwny fenomen :D jednakże mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona elaaa
ty chyba nie zdjesz sobie sprawy,ze większość tych tematów zakłada moderacja dlatego,ze one najlepiej sie sprzedają,a odpowiadaja na nie takie jak ty czarnuchy co stale tu pierdzą i w dzień i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
łedif tępaku, nie zauważyłaś tej prawidłowości, że za dnia tu siedzą normalni ludzie a dopiero wieczorami zbierają takie pokraki twojego pokroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim aktualnym problemem
jest menu na wigilię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiadaja na nie takie jak ty czarnuchy co stale tu pierdzą i w dzień i w nocy - heh nie stale. i raczej w nocy, ja nie zainteresowana związkami więc nie wiem czy akurat ja podbijam. to niemożliwe żeby to była moderacja. za dużo czarnych nicków zaangażowanych jest. ja tam nie wierzę w też wszechobecność projektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym menu na wigilię, kotku?. na wigilię tradycyjnie najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ci dziękuje
to biedna jesteś,kazdy wierzy w to co chce,poczytaj wnikliwie tematy jakie sa tu co dzień i miej nadal złudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
a ty łedif jestes nieempatyczna i nie masz uczuc, nie masz szacunku dla ludzi w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty łedif jestes nieempatyczna i nie masz uczuc, nie masz szacunku dla ludzi w ogole - mylisz się, skąd te bezpodstawne oskarżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
nie są bezpodstawne, po prostu jestem na tym forum i czytam wypowiedzi, i taki wniosek nasuwa się sam. nie masz szacunku do ludzi, potrafisz tylko kpić. nie dziwne że nie masz znajomych. też bym się bała wychodzić z domu gdybym w każdym sobie zrobiła wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myl nicka whedif z osobą, która sobie pisze w necie. o mnie w realu nic nie wiesz więc na cóż...? nadal argumentów brak ni dowodów powtarzam że topik jest o WAS piszecie o mnie, a później mi wmawiacie że tu gwiazdorzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
dlaczego tak bardzo oddzielasz się od nicka "whedif"? jakieś rozdwojenie jaźni? to jesteś ty, w 100%, i taka właśnie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś ty, w 100%, i taka właśnie jesteś. - heh:) skoro chcesz tak myśleć:) nie zrozumiemy się chyba nie wiem skąd te info no ale myśleć tak Ci nie zabronię powiedz lepiej czemu piszesz tylko o związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
to pytanie nie do mnie bo ja o związkach nie piszę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie nie do mnie bo ja o związkach nie piszę - a że to kafeteria, Twoja obecność w tym temacie jest jak najbardziej zrozumiała weszłaś, by "dokopać" (pewnie tak chciałaś) autorce a sama założyć swój temat niełaska może być nawet "whedif to żmija" jeśli chcesz to przekazać światu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
nie chce mi sie przelogowywac bo mam zjebanego neta i zeby sie polaczyc to mi zajmuje kilka minut klikania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
qui veux sucer mes cuilles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalatakakaka
ergo latwiej mi wejsc na twoj topik by ci nawrzucac :)poza tym nie ma sensu zasmiecac kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
personne ? tant pis pour vous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ergo latwiej mi wejsc na twoj topik by ci nawrzucac - a to już trudno, masz problem przynajmniej inny niż związki :D i pobijasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×