Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zastanawiam ..

Jak myjecie lodówkę ???

Polecane posty

Gość tak się zastanawiam ..

1) Jak często myjecie lodówkę ?? 2) Czy mycie lodówki zawsze łączycie z całkowitym jej rozmrażaniem ??? 3) Co robicie z jedzeniem wyjętym z lodówki na czas jej mycia, szczególnie tym zamrożonym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodówkę myję raz w miesiącu. Rozmrażam 1-2 razy do roku (częściej nie ma potrzeby). Najczęściej robię to zimą kiedy jest minusowa temperatura.Zamrożone jedzenie wkładam do garnka,przykrywam folią i hop na balkon.Nie ma szans w ciągu godziny się odmrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lodówkę przemywam (w sensie półki) gdzieś tak co 2 tyg. a zamrażalnik tak jak ktoś wyżej pisał raz w roku zimą i choć wiem że się tak nie powinno, ale korzystam ze strumienia ciepłego powietrza z suszarki do włosów bo jest szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie lodówki raczej tak raz na pół roku. Zaczynam od gory do dołu. Używam zwykłej wody i płynu do naczyń. Na czas mycia rzeczy daje do miski z lodem lub stoja normalnie na stole i czekają. Półki myję pod prysznicem (dużo prościej niż pod kranem). Jak się spręże to pół godzinki - godzinka i lodówka jak nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodowke myje co 1,5 tygodnia. wylaczam z pradu, jesli pojawil sie lod czekam az sie rozmrozi, myje szmatka ciepla woda+kilka lyzek sody myje ponownie czysta woda polki i szuflade tak samo wycieram do sucha, wlaczam ustawiam odpowiednia temperature, po godzinie rzeczy wyjete wczesniej z lodowki wkladam z powrotem na spodek nasypuje sody lub proszku do pieczenia wkladam do lodowki, wymieniam ten wklad co kazde mycie lodowki rozmrazam 3 razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula pedant v
jak można myc lodówe co pół roku,ale tam syf musi byc i smród blllleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak trzymasz w niej luzem śmierdzące żarcie, to jest smród i brud ale nie wszyscy tak robią :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula pedant
a skąd ty babo wiesz co ja trzymam i jak???!!! odezwała się jak zwykle wyrocznia kafeteryjna pożal się boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiem? no przeciez napisałaś sama może przeczytaj ze zrozumieniem swoje wypociny, to tez sie dowiesz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula pedant
:D dobre.... ty babo widzisz tego co nie ma normalnie. gdzie ja niby napisałam, że trzymam coś luzem. może zacytujesz z łaski swojej? i wypraszam sobie te "wypociny". twoje komentarze to też żaden polot literacki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee nooooo...
Ja tam polki myje/przecieram za kazdym razem jak sie pobrudza. Papierowy recznik, plyn do okien lub ocet i przetarte a dokladne pucu-pucu to raz do roku, bo czesciej nie ma potrzeby. Nic mi nie cuchnie, nie smierdzi i zaden syf sie nie zakocil. Kiedy myje cala, znaczy z rozmrazaniem, staram sie robic to wtedy, kiedy lodowka jest niemal prozna, jesli jest cos zamrozone, wrzucam do torby izotermicznej, w ciagu pol godziny nic sie nie dzieje. Nie wiem dlaczego potrzebujecie godziny do umycia lodowki :O No ale to moze kwestia ruchow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecieram półki jak się coś rozleje :-P zawsze rozmrażam wtedy tak 2 -3razy na semestr jedzenie mam "skończone":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudas śmierdzący
nie myję bo po co? Zresztą wy tesz prawie nie myjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×