Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla mnie to ważne

Witam. Jakie są szanse że dziewczyna, która ze mną zerwała i dalej..

Polecane posty

Gość dla mnie to ważne

Witam. Jakie są szanse że dziewczyna, która ze mną zerwała i dalej coś do mnie czuje gdzieś ale nie potrafi i nie chce wrócić ponieważ z troski o Nią nie pozwalałem na wszystko np. nie jedzenie ciągłe albo nie spanie po nocach albo ciecie sb ręki. I mówiła że mnie nie nawidzi, nie kocha i wgl.myślała że traktuje Ją jak zabawke, nie chce ze mną być woli Kolegę, który Woli żeby była ze mną i Ją spławił i zapewniał że ja sie postaram i wgl. ze względu na mnie a Ona na niego się zezłościła i do niego już nie pisze. ani do mnie. Możliwe że dziewczyna będzie chciała jeszcze coś ze mną? błagałem, przepraszałem ale to nic wcześniej nie dało. Obiecałem Jej że to sie nigdy nie powtórzy ale Ona już nie chce ze mną być. Jednak nie na 100 ale raczej coś do mnie czuje ponieważ powiedziała mi to 2dni temu a raczej przez 2 dni nie straciła uczucia po roku bycia razem, przyznała się że coś czuje ale nie wróci za nic, następnego dnia w złości ale w spokoju że nie chce ze mną być. a teraz sytułacja wygląda tak jak opisałem wcześniej. Że On Ją spławił. Bardzo Mi na Niej zależy i Ona To wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja21095
To się staraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
starałem się i wgl ale nic to nie dawało błagałem na kolanach i nic. Starania nic nie dają więc nie będe pisał przez 5-7dni jak sie nie odezwie napisze może coś nwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
dlatego pytam jakie są szanse że się za mną stęskni? słucham waszych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nigdy nie wracają do płaczliwych mamej, bo wstyd. To tak jakby pogodziła się z losem, mówiącym, że nie stać jej na nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
Ona nie jest taka jak większość. jest dosłownie inna i zawsze Jej na mnie bardzo zależało. Nie będe sie odzywał 5-7dni zobaczymy co będzie. Mam nadzieje że będzie dobrze Jest dla mnie całym światem a jak chodzi o ten temat to na początku nie była mnie pewna bo miałem branie ale nie jestem takim co zdradza. Ta Jedyna na całe życie od dziecka tak chciałem. Chciałbym Ją mieć przy sobie ale z Jej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaa
Może twoim zdaniem nie wygląda to źle ale mnie się wydaje że właśnie nie jest za ciekawie. Wiesz ona potrzebuje chłopaka nie ojca który będzie jej mówił co ona ma robić, co innego jeśli doradza się ale wtedy też się mówi tylko: ja uważam tak i tak ty zrób co tobie się podoba. Tak jak napisałam daj jej tyle czasu ile potrzebuje a skoro nie szuka kontaktu to nie jest na niego gotowa. Napisałam co ja bym zrobiła do świąt niedaleko a będzie pretekst. I moim zdaniem musisz poczekać a potem słuchać i wyciągać wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
Dzięki aniaaaaa. Ona jest na mnie dość zła nie wiem czy mi bd chciała wybaczyć. Jeśli nie napisze przez ten tyg to ja się odezwe i pojade do Niej po książke że niby jest mi potrzebna bo kiedyś Jej dałem i wtedy zapytam się czy nie chciałaby pójść na łyżwy. Aniaaa co myślisz? to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaa
Jasne że możesz tak zrobić ale licz się z tym że może być tak że odda ci książke i pójdzie do domu nie będzie chciała rozmawiać a ty wtedy nie możesz na nią naciskać tylko spokojnie zaakceptować, jeśli będzie chciała rozmawiać to oki. Wiesz te łyżwy nie mogą też być w tym samym dniu, najlepiej gdybyś zapytał czy ma plany na jutro, pojutrze bo się wybierasz czy nie chciałaby ci towarzyszyć tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najpierw daj jej zatęsknić i dopiero zacznij się martwić bo tak jak ciągle będziesz ją nachodził to ona będzie miała Cię dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaa
Musi wiedzieć a raczej czuć że się starasz ale też że słyszysz i nie negujesz tego co ona do ciebie mówi. Musi być dystans mniej emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty fajfusie głupi
Jaj laska się zlewa to daj na luz ,jakby kochała naprawdę to chciałaby spędzać z tobą dni,a ona zauroczyła się w innym a ty jesteś jej wrzodem na dupie,odwal się od niej jak ja naprawdę kochasz i nie zachowuj się egoistycznie!!!!!!!!!!!!!znane powiedzenie mówi::: 'Jeżeli kogoś kochasz - daj mu wolność Jeżeli on Ciebie kocha to wróci, A jeśli nie wróci to nigdy nie był Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty fajfusie głupi
w ogóle w temacie erotycznym żeby dać taki temat ciekawe czego wielce zakochany szukał w erotycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty fajfusie głupi
ona nie wróci do ciebie bo jesteś ostatnia ciotą jaka została na tej planecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona potrzebuje leczenia a nie faceta , złosci się bo ją ograniczasz , samookaleczenie , nie spanie po nocach , nie jedzenie , brzydko to wygląda i do tego reakcja na troske o nią , to już prochami pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
napisała do mnie i pytała co tam ale pisała mi że nie chce ze mną być. denerwowała sie jak tylko o tym mówiła i sie żegnała.. czekam aż znowu napisze może zatęskni. może. Mówiła że On dał Jej nadzieje. podobno pisała mu że mnie kocha ostatnio pare dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespanie po nocach:):D czad:) i to tak z własnej woli? za karę?ja pierdole czego ludzie nie wymyślą:D dziś nie wstaje je z fotela, przez 11 godzin😴 słyszałam o agresywnym makijażu, malowaniu farbami włosów na zielono ale żeby nie spać?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę takiego chłopa. :( Dlaczego piz­dom musi się zawsze trafiać taki facet, a dziewczynom, które takiego chcą, jakiś pseudomacho? Ja nie chcę pseudomacho. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
jak chodzi o mnie to biore tabletki nasenne żebym mógł spać.. bo jak już zasne to sie zaraz obudze i w kółko nie wiem ile razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że takie "cipy" się ładują w ramiona "suk" - głąby się przyciągają jak N i S magnesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, że od razu "ci­pa". A nawet jeśli "ci­pa", to ja już wolałabym taki typ mężczyzny od takiego, który jest za bardzo zdecydowany i w ogóle tough.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
Dek@ daruj sb dobrze?.. Ona jest dobra tylko spiepszyłem sprawe i nie chce już ze mną być. nawet napisała m że nie żałuje zerwania. Mam nadzieje że kiedyś da mi szanse to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
no właśnie akronim. Na bieguny N i S no właśnie. Ciekawe skąd to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś mi pisze, że mam sobie coś darować, to od razu mam ochotę nastawić winylową płytę i pokazać cieciowi, jak się idzie w tango. 😴 Tak, dobra jest, tak strasznie dobra, jest tak dobra aż do obrzygania. I jeśli się tnie, to znaczy, że ma problemy psychiczne, jest zbyt słaba, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to ważne
albo po prostu sie nauczyła od znajomych. wiele możliwości. Jest mi ciężko po tym że próbowała do mojego znajomego, ale zobaczymy jak to bd. jak narazie strasznie mi tęskno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe skąd to wiesz" np. z lekcji fizyki @ Deka wybór między "macho", a "cipą", to żaden wybór, to tak jak wybierać między durem a kokluszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×