Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy internetowe to polecam przyprawy ze sklepu www.olmix.pl - bardzo dobrej jakości przyprawy z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe to wielka wygoda i polecam je każdemu - oszczędzają dużo czasu. Moge także polecić fajny i sprawdzony sklep internetowy - www.TopProduct.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdikie2
Ja ostatnio kupiłem grzejniki dekoracyjne na stronie https://www.dudik.pl/ bardzo profesjonalne podejście i szybka wysyłka oraz dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe to świetna sprawa, na przykład ja lubie bardzo robić zakupy i przeglądać portal www.Comercia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie na media expert, jeśli chodzi o sprzęty do domu oraz wszelką elektronikę :) najlepszy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie udane zakupy internetowe zależą przede wszystkim od miejsca, w którym kupujemy. Dlatego ja kupuje w sklepie www.Ferguson.pl - mają bardzo przydatne i ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://tanietesteryperfum.pl/ jeśli chcecie kupić testery perfum, za taką cenę naprawdę warto. Szczególnie polecam Dior J'adore - różnica jest tylko w cenie, więc nie warto przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję ta tej samej platformie internetowej co wercia555 dodatkowo też korzystam ze starego dobrego allegro.pl oraz z ceneo.pl to oczywiście jeśli nie mam ochoty na bieganie po sklepach stacjonarnych. Oczywiście odwiedzam też strony "domowe" danych marek, czy aby nie wchodzą z jakąś nowością, której nie ma jeszcze na takich platformach z zakupami ogólnymi :) Ostatnio zakupiłem sobie bluzę z kapturem i kieszenią w fajnym zielonym kolorze oraz spodnie jeansowe Johnny z CJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio znalazłam moje ukochane spodnie jeansowe Adriana z crossjeansu na takiej platformie: https://www.jeans24h.pl/damskie-spodnie-cross-jeans-adriana-light-mid-blue-461-348-p-141533.html Obecnie są w zamówieniu więc jeszcze nie otrzymałam. Jednak generalnie z zakupów online jestem zadowolona, bo jak dotąd zawsze otrzymywałam towar zgodnie z zamówieniem, nikt nie przysłał mi przysłowiowej cegły zamiast np. spodni czy swetra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca YOLO.pl

Potrzebujesz pieniędzy ? 
Już w 15 min na Twoim koncie !

Z pożyczką ratalną YOLO możesz więcej!
Ciesz się życiem i wskakuj na www.yolo.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×