Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Fajne stylowe i praktyczne akcesoria i rzeczy do kuchni od sztućców po garnki czy agd http://dukapolska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii damskich ubrań polecam sklep Depare- dla mnie super miejsce gdzie znajdę najmodniejsze ubrania, w dobrych cenach z szybką wysyłka- www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję na www.dip24.pl . Mają całkiem niezłe ceny, szybko wysyłają i nie ma się do czego przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki asortyment i nizsze ceny,np kosmetyków,znajdziecie również na Euro-Zakupy.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei zamawiam odzież i obuwie dla siebie i dzieci,ostatnio na stronie Buty-Dla-Dzieci.com.pl wszystko solidnie i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kupuję w internecie, a godnym polecenia jest na pewno sklep www.dip24.pl . Mają całkiem spory i tani asortyment, szybko wysyłają, kurier gratis. Jednym słowem Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillllla
z czystym sumieniem i bez wazeliniarstwa chciłabym polecić wszystkim sklep terapiasokami.pl Zakupy w necie robie od ok.10 lat a dawno albo nigdy nie mialam stycznosci z taka mila obsługa.Chcialam kupic wyciskarke do soków, a w temacie byla zielona /parametry tech, moc silnika, obroty../ W prosty,przystępny i nienadęty sposób udało mi sie dowiedziec wszystkiego a nawet dużo więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep www.gallando.pl galanteria skórzana w atrakcyjnych cenach, szeroka oferta modeli i kolorów, paski damskie, męskie, dziecięce, wizytowe, wojskowe oraz jedne z najdłuższych pasków w sieci nawet do 200cm w obwodzie. Gotowe zestawy prezentowe na każdą okazję, realizacja zamówień indywidualnych i firmowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamawialiście może soczewki lub okulary ze strony Optilux.pl ? ostatnio słyszę na ich temat wiele dobrego,wiec ciekawi mnie Wasze zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że sporo osób poleca na tym forum sklep www.dip24.pl i muszę przyznać, że chyba nie bez powodu. Mają ciekawy asortyment, niezłe ceny i szybką dostawę. Dodatkowo teraz dają rabat na 10% przy wpisaniu hasła DIP24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge polecić stronę Buty-Dla-Dzieci.com.pl jest znacznie taniej,a do tego również szeroki wybór obuwia dla naszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam na świetny sklep internetowy z biżuterią. Warto tam zajrzeć! www.meamoore.com/pol_m_BIZUTERIA-DAMSKA_Bransoletki-105.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiar,czasem zdarzy mi się także zamawiać biżuterię przez internet,wiec być może skorzystam. Warto sprawdzić również MaxQ.pl teraz mają fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam tutaj ostatnio kiełki http://terapiasokami.pl/kielki-organiczne tzn nasiona na kiełki, dopiero je sobie kiełkuję, fajnie doradzili co najlepiej kiełkować i do jakich soków dodawać bo wyciskam i szybko też przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi, to praktycznie wszystko kupuję przez internet i żałuę tylko, że mojej okolicy nie obsługuje żaden market spożywczy online :) nie tylko wygodniej ale też sporo taniej! Na takich np. ochraniaczach sportowych Mcdavid zaoszczędziłam ostatnio 100 zł, tylko dlatego, że zamówiłam je na www.mcdavid24.pl , a nie kupilam w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_prz
Uwielbiam kupować przez internet, oszczędza to mnóstwo czasu i pozwala trochę zaoszczędzić. Kupiłam tydzień na stronie http://mirat.eu biurko i krzesło a raczej fotel dla dziecka na nowy rok szkolny i jesteśmy z synem zadowoleni. Nie musiałam jeździć po sklepach i tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku trochę się bałam zamawiać przez internet, ale sieciówki, czy duże portale online oferują zwroty i wymiany. Jak wszyscy trochę allegro, ale coraz częściej zamawiam ze sklepów online typu salt&pepper (realde.al/Salt-and-Pepper) i deluxo (realde.al/Answear), bo mają dużo produktów, warto czasem zajrzeć, bo trafiają się zniżki, czy darmowa dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka58
Zakupy w internecie to sama przyjemność, nie cierpię biegania po sklepach. Teraz poszukuję grzejnika elektrycznego do łazienki.Udało się dotrzeć do strony http://iterma.pl/fiona-660-480-kolor-bialy/2927/ Teraz siedzę i kombinuję jak by tu jeszcze i do kuchni kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukacie dobrych, eleganckich torebek skórzanych polecam Wam http://sklep-torebki24.pl. Mają rewelacyny asortyment torebek, toreb skórzanych, portfeli, akcesorii. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie zakupy przez internet,cieszą się moim zaufaniem,ostatnio zamawiałam na stronie BucikSklep.pl i wszystko w porządku,miął obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×