Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Ja nie jestem zwolennikiem, ale myślę, że nie byłoby dla mnie problemem dostosowanie się do wymagań partnerki w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam racjonalnych powodów. Po prostu lepiej się czuję z owłosieniem. Nie kolę również klaty, ani nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraaaaaaa i nie jaraaaaa
Dla mnie facet musi mieć brodę (choćby lekki zarost na brodzie) , nieulizane włosy, włosy pod pachami, na klacie, łonowe. Nie jakąś dżunglę, ale włosy - tak. Najlepiej ładnie przystrzyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja sie cały czas gole i nie mam z tym wiekszego problemu ;) weszło mi to w nałóg tak samo jak golenie twarzy gdy tylko zarasta goli sie wiec dala mnie jest to czysta sprawa higieny osobistej - tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia i ja nie mam nic przeciwko Twojej wersji. To kwestia gustu. Powiem Ci, że w sumie to nawet bym chciał, żeby kobieta mnie tam kiedy ogoliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) każdy ma swoje zdanie i dobrze :) mh hmm poprostu każdy uważa inaczej ja czuje sie z tym dobrze ;) oczywiscie nie gole całego ciała ;p klatka , brzuch przyciete ale sa .... miejsca intymne wygolonee a i pachy wygolone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciał byś ;p żeby cie ogoliła ;p a gdyby cie poprosiła o to ?? używajac konkretnego argumentu ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeddi1
dorciaaa84 ja juz od dawna się gole i tui tam choc kiedys bym nie pomyslal a teraz zawsze przy kapieli maszynka w ruch i lepiej mi z tym i bardzej sexi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm powiem tak sa dni kiedy poprostu ogole sie caly od twarzy po genitalia ... lubie gladka skóre ;p a poza tym golenie -to Higiena jak wiadomo skóra bez włosów jest czystsza i ma mniejsze skłonności do wydzielania dziwnych zapachów.;) Jak sama pewnie wiesz, lizanie włosów jest niefajne , a poza tym naga skóra jest bardziej wrażliwa. ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sytuacji kiedy facet jest ogolnie slabo owlosiony to to golenie intymne jest ok ale gdy jest mocno zarosniety na calym ciele to juz nie fajnie by wygladal z gladkim penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje uprzedzenia mogą też wynikać z pewnego ogólnego przeświadczenia, że im większe są fizyczne różnice między kobietą a mężczyzną, tym bardziej ta kobiecość jest atrakcyjna. Innymi słowy, podoba mi się to, co nas różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie moj moze pozwolic sobie na golenie na zero bo naprawde malo ma wloskow na ciele. Ju z taka jego natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeddi1
a w trakcie golenia i tak najbardziej mnie kreci gdy pozbywam sie owlosienia z odbytu. To takie mile a poza tym to pozniej czuje sie tak gladki, ze czasami sam lubie sie tam delikatnie poglaskac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nieogolony brzydzi.
Owłosienie nie wygląda apetycznie. Poza tym się wszędzie (w pościeli, pod prysznicem) znajduje takie kółka z łonowców. Jak ogolony to nie ma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nieogolony brzydzi.
brahmin - akurat włosy w miejscach intymnych kobiet i mężczyzn nie różnią. Kobietom też rosną tam włosy. Już bardziej można powiedzieć o brodzie, że różni kobiety i mężczyzny. Ale dla mnie broda to już zupełna przesada. I bez włosów na pierwszy rzut oka widzę kto jest facetem, kto jest kobietą i nawet jak to kobieta jest owłosiona, a mężczyzna gładki jestem w stanie to rozróżnić. Pomijając transwestytów, którzy bawią się hormonami. Ich idzie czasem pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie wole jak facet jest ogolony poniewaz uwielbiam lizac jajeczka:) to chyba mnie najbardziej podnieca i nie wyobrazam sobie lizac owlosione jajeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto płacze ten płacze.
Ja nie płaczę, a to czego chcą inne kobiety, choćby takie typu very obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Ważne, że ja dostaję to czego chcę. Mężczyzna powinien się golić, a wy się możecie zapłakać nawet na śmierć nad tym faktem emo. Myślicie, że kogoś sumienie ruszy jak zejdziecie z tego świata? Mnie nie. Z premedytacją wymogłam na moim facecie golenie się i nie żałuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×