Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Gość madziaaaa 8686868686
vera puchatek Kobieto ty naprawde masz jakieś zaburzenia psychiczne, tylko pasztety są tak przewrazliwone więc dlatego to owłosienie nie jest dla ciebie problemem :D hahahahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka kobiet z tego forum widziało moją klatę. Jest owłosiona, tak samo jak nogi. Noszę też 3-4 dniowy zarost na twarzy. Mimo tego jestem zajebisty i w dupie mam to, ze nie podobam się wszystkim kobietom. Nie ma mężczyzny, który podoba się każdej kobiecie, tak samo jak nie ma takich kobiet. Jednej się podoba owłosiony mężczyzna, innej nie. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Bardzo się ciesze że jesteś "zajebisty" masz racje- nie dla kazdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brah, no chyba tak jest. I ja jestem przykładem takiej orangutanicy. :D Ponadto uważam, ze nasza uczona Madzia powinna zbudować jakaś skalę owłosienia. Pewnie każdy powyżej 1 punktu na skali Madzi nie dość, że do końca życia pozostanie prawikiem mieszkającym z mamą, to za pewne również nie zdoła skończyć szkoły podstawowej. :D Nie będzie miał prawa jazdy, a na domiar złego natura obdarzy go stulejką. :D A nawet obiema stulejkami - tą fizyczna i tą mentalną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz rację, nasz wybitny, kafeteryjny naukowcu. :) Jestem pasztetem, mam dwa flaki zamiast cycków, żyję z małpą. przegrałam życie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem na poprzednich stronach, powinienem być atrakcyjny tylko dla brzydkich kobiet. Trudno z Tobą jakkolwiek dyskutować, bo dla Ciebie gust jest uniwersalny, czyli to, co się podoba Tobie, musi się podobać innym. Pogadaj z Ludzkim przedmiotem, on ma takie samo podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroto, z tego co pamiętam wiele dziewczyn skrytykowało tipsy, bo są tandetne. Ponadto zwróciłyśmy uwagę na to, że jesteś idiotką bez ambicji. :) Jakoś do innych pretensji nie masz, tylko do mnie, Dziwna sprawa,... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
vera puchatek Widze że cztac ze zrozumieniem nie potrafisz, i baaaardzo zabolało cię moje stwierdzenie ze kobieta brzydka jest w stanie na wiecej się zgodzić niz kobieta atrakcyjna która ma swobode w doborze partnera. Ciesz sie ze nie masz foty w stopie bo zapewne bym nie mogła spać, mozesz być nawet z szympanesem przecież nie możesz być samotna w te swieta :classic_cool: nie pozdrawiam paszteciku wracam do reala współczuje że ty nie masz do czego 😘 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
PUCHATEK No przecież małe kluskowate owłosione zwierze :classic_cool: jakie celne pseudo :D Pa pa misiaczku tłusciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, czyli zabolało. Zirytowało się to coś, co szumnie określa się mianem kobiety. :) Wracaj nawet do Biedronki, i baw się dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos związków owłosionych z urodziwymi kobietami. Jeżeli ktoś widział dziewczynę Kosteckiego (boksera, który jest tak owłosiony, że gdyby nie twarz, nie wiadomo by było, czy jest czarny, czy biały), to nie ma wątpliwości, że włochaty facet może mieć prześliczną kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos calkiem dobrze radze sobie w zyciu i nie robie kanapek w MDonaldzie tak jak laski ktore sie tam wypowiadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle ukazujesz swój brak mózgu. Ona żartowała, a ty jak zwykle nie zrozumiałaś. Ale czego spodziewać się po osobie, która potrafi tylko odebrać telefon i przełozyć papiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można ukazać coś
Czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet który ma kase
Może mieć każda kobiete, co za ćwok tego nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię coś ambitnego i kreatywnego. jestem związana z branżą IT. Od stycznia będę z nią związania podwójnie, bo na dwa etaty. I się skończy słodkie opieprzanie. :D A ty dalej będziesz opowiadała o tipsach, przekładała papiery i każdy dalej będzie myslał o tobie "ale z tej Doroty to jest zero...". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Venero veneryczna roznosicielko ja o tobie dokładnie tak myśle "Mniej niż zeroooooo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765
nie bylo mnie chwile i juz taka dyskusja sie nawiazala. czyli wg. Madzi z mezczyznami owlosionymi sa tylko frustratki? a ci przystojni to z natury sa malo zarosnieci. ale czy ty za kazdym razem widzac przystojniaka podchodzisz do niego i pytasz o owlosienie? w autobusie, na ulicy, w kosciele?? kobieto dziwna jakas jestes. jak dla mnie facet ma byc "MEZCZYZNA" zadbanym a nie jakims lalusiem. ladnie ogolony na twarzy lub z takim ladnym zarostem zadbany, wykapany, pachnacy meskimi perfumami. jesli, ktoregos natura obdarzyla niewielkim zarostem, owlosieniem, gladka klata to co innego. ale jesli chlop goli np. nogi to juz dla mnie przegiecie. moje nogi po paru dniach kluja, wiec jak przytulic sie do faceta, ktory goli klate, itd.?jakos nie moge tego pojac-jak do tarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Verunia dostała 2 pietra do sprzatnia! Gratulejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to bardzo. :) To takie miłe, że ktoś o mnie myśli. Z chorobami wenerycznymi nie mam nic wspólnego, ale na pewno twoja matka jest specjalistka w tej dziedzinie ponieważ wie wszystko z autopsji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
takie kobiety,które kochają portfel swojego faceta mają swoja nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak w dupie, ja się bardzo przejmuję, potem płacze w poduszkę i w ogóle. :D:D:D Bardzo, ale to bardzo dotykają mnie słowa osób, którym w życiu nie wyszło. :( Czasem aż mam chęć, żeby dać na mszę w ich intencji, ale zaraz potem przypominam sobie, że Boga przecież nie ma. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
A dupe ma pojemną wiemy.... Podjazd do mamusi to taki na poziomie 1 klasy gimnazjum, no wymyśl coś lepszego przejdż do 2 gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
8765 znam ludzi.którzy twierdzą,ze facet powinien pachniec naturalnie,nie jakimiś perfumami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×