Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

No niestety fubu może być prorokiem... Mnie ciekawi dlaczego coraz więcej kobiet w facecie szukają odbić samych siebie? Mi dziewczyna nie chce nawet ogolić włosów na plecach, chociaż tych z chęcią bym się pozbył, bo to taki kolejowy zarost;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
sejmija Jestem tolerancyjna, nie lubie jednak zakłamania, jak już mamy się oceniać to bez zbednych zakłamań i wmawiania sobie że chuda szkapa wyglada zdrowo, a grubaska seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sejmija, to nie jest dobre podejście: akceptować ludzi takimi, jakimi są, bo to zniechęca innych do pracy nad sobą... Jak zrobię coś głupiego i ktoś mi mówi nic się nie stało, to mnie szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
Dla jednego chuda szkapa będzie seksowna, a dla innego osoba przy kości. O gustach się nie dyskutuje. Taka jest prawda. Co powiesz o osobie która w ciągu dwóch lat z powodu choroby zmieniła się z wyglądu na tyle, że wygląda na 10 lat więcej. Że jest obrzydliwa, że to jej wina? Trochę dystansu. Wygląd nas tylko częściowo określa. Bardziej jakaś oryginalność w sposobie ubierania lub też doboru fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Jeżeli owłosienie nie przeszkadza i osobie owłosionej i partnerowi to ok, problemem jest sytuacja gdy facet wymaga depilacji u partnerki, natomiast na jej prośbe odmawia depilacji swojego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
Brahim mi chodzi o wygląd i na pewno nie w tym wypadku o skrajności typu anorektyczka czy też osoba otyła. Mówię o przeciętnych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, w obie strony takie wymaganie jest nie fair... Sejmija, rozumiem, że chodzi Ci o wygląda, ale ja myślę, że jeżeli ktoś ma kompleksy z powodu swojego wyglądu i te rzeczy można poprawić, to powinno się go zachęcać do poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przech chwilą pisałaś - Takie owłosienie jak u małpy jest obrzydliwe, i nie jest to męskie etc jak to ktoś tu pisał- takie coś moze zaakceptować co najwyżej frustratka. Może się zdecyduj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
No tutaj madzia masz rację. Jeśli facet tego wymaga, a sam się nie goli, chociaż tego jego partnerka chce to jest to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja to robię bo wydaje mi się,że to estetyczniej wygląda(to jest tylko moje zdanie na mój temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
Brahim powiedziałbyś swojej partnerce, żeby zoperowała nos, bo Ci się on nie podoba? Bez przesady. Golenie to nie jest poprawianie urody. Ja się nie będę golić, bo przez to będę wiecznie chora. Czy partner ma prawo to ode mnie wymagać? Przecież jeśli się kocha to akurat takie kwestie są bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
vera puchatek Bo ja bym nie była z tak owłosionym facetem bo mi się to nie podoba obrzydza, znam jednak 2 przypadki kobiet brzydkich i one sa w stanie zaakceptować dużo, byle miec faceta- taka frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że cały czas właśnie o tym piszę, że partner nie ma prawa tego wymagać... Mi chodziło o poprawianie w sytuacji, gdy ktoś z tego powodu odczuwa kompleksy (np. tusza). I miałem na myśli także naturalne poprawianie niedoskonałości, dlatego w życiu nie oczekiwałbym operacji nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja tez staram się byc bardzo tolerancyjny,ale widziałem w swoim życiu mnóśtwo nagich kobiet oraz facetów,i wierzcie czasami taki wielki zarost wygląda po prostu ohydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tak owłosionym, czyli jak owłosionym? Nie było tutaj żadnej ilustracji. A nie możesz sobie wyobrazić, że są kobiety, którym się podoba owłosienie? :) Mam ten luksus, że to ja sobie wybieram faceta i zawsze to było. Na frustratkę wyszłabym, gdybym się związała z jakąś ogoloną peezdą.;) Ale nie uważam, że kobieta, której podobają się gładcy jest frustratką. tacy się jej podobają i już, jak samo jak mnie podobają się zarośnięci. I nie chodzi mi tylko o sferę intymną, a o całe ciało. Lubię futro, czyli według standardów forumowych jestem desperatką, frustratką i pasztetem. Fajnie wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Nie oczekuje by facet był gładki jak foka, są jednak estetyczne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Na forach internetowych standardem jest że wiekszośc zalogowanych tworzacych swój swiatek :classic_cool: jest piękna zgrabna, może miec każdego, a tak realnie to przeciętne, a często brzydkie osoby.. Nie spotkałam ani 1 naprawde przystojnego faceta z nadmiernym owłosieniem ( nadmierne-plecy, gęste owłosienie rąk itp )dlatego uważam że tacy faceci mają równie przecietne/brzydkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
jak ktoś ma tzw futro to śmiesznie wyglądałby goląc się jak (miś) u bareji:) tacy ludzie nie powinni się golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam nigdzie, ze jestem ładna. To po pierwsze, :) Po drugie, chętnie przeczytam badania naukowe przeprowadzone przez ciebie na temat związków owłosionych mężczyzn z ludźmi, a zwłaszcza z kobietami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
mam kumpla zarośniętego nawet na plecach i co mu da golenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, a czym jest to nadmierne owłosienie? Chodzi o gęstość, czy obszar ciała, na którym się znajduje? Inaczej, gdzie facet może mieć owłosienie, a gdzie nie powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
vera puchatek Nie wiem dlaczego uważasz się za pepek świata, nie obchodzi mnie czy jestes ładna czy tez nie, dlaczego mam twierdzić że owłosieni nadmiernie sa przystojni, jeżeli nigdy takiego nie spotkałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Za nadmiernie owłosionego faceta uważam: ma bardzo owłosione całe ciało z wyjatkiem czoła :classic_cool: a więc: nogi, posladki, brzuch, klata, ręce i jest to owłosienie bardzo gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzucasz mi jakieś bzdury, więc proszę o ich weryfikację. Rozumiem, ze zabrakło ci argumentów. Szkoda, ale naprawdę, nie spodziewałam się po tobie ani pół argumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, nie doczekasz się. Owłosieni mężczyźni się z ludźmi nie wiążą, a tym bardziej z kobietami, ale są szeroko rozpowszechnione badania na temat ich bliskich relacji z "orangutanicami" i szympansicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Gdy czytam swoje wypowiedzi i sposób budowania zdań mam żal do nauczyciela polskiego w szkole podstawowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×