Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna w ciazy 26

jestem w ciazy i juz nie daje rady :/ :/

Polecane posty

Gość Anna w ciazy 26

mam 26 lat i jestem w 5tym mies ciazy, nie moge na siebie juz patrzec :/ brzuch jak beben, pojawily sie juz rozstepy, takze na piersiach a moje piersi to tragedia, jak dzwony :-/ :-/ nawet mezowi sie juz nago nie pokazuje do tego tydzien temu pojawily sie hemoroidy i nietrzymanie moczu :/ zastanawiam sie czy warto bylo zachodzic w ciaze i boje sie tylko jak bede po wygladac :/ juz nawet nie mysle co z dzieckiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulkaaa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widaccccc
a co myslalas ze ciaza zmieni cie w modelke:O nie doroslas do zycia ani do dziecka jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Takie są uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Ale jest szansa że część z tym zmian się cofnie po porodzie. Część niestety może zostać -takie są realia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
tak bardzo chcialabym sie cieszyc dzieckiem ale kazdego dnia przybywa nowych rzeczy ktore doprowadzaja mnie do placzu, uzywam kreow i witami ale u mnie rodzinna jast nadwrazliwosc skory - mam mnostwo pajaczkow, rozstepow :/ moja mama miala identycznie dodatkowo przytyla bardzo, dostala nadcisnienie, hemoroidy, grzybice i nietrzymanie moczu :/ mnie pewnie czeka to samo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcclwlwlwlw
ja też Ania30l.i też w ciąży ale już 2-gej i w 4 mies(pierwsze dziecko urodziłam w wieku 25 lat) a może za dużo jesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
nie czulam mega instynktu ale wszyscy namawiali i mowili jakie to wspaniale doswiadczenie i jak pokocham dziecko i zmienie zdanie ale jak na razie czuje sie tylko nieszczesliwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
co do rozstepow nie rozumiem dlaczego nie stosowalas od samego poczatku kremow, ja mam kremik z gerbera ktory sie stosuje na rozstepy i tez aby im zapobiegac, kolezanka stosowala i wyszedł jej jeden malutki w ostatnim miesiacu ciazy, teraz proponuje stosowac ten krem 2 razy dziennie-mniejsze ryzyko ze sie pojawia nastepne. a sprobuj mezowi sie pokazac i poczekaj na jego reakcje.... mojemu sie zawsze podobaly ciezarne, czasem az bylam zazdrosna jak u mnie na poczatku ciaz nie bylo widac brzuszka a on sie zawsze za brzuszkami ogladal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcclwlwlwlw
ile ważyłaś przed,a ile teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
nie jem za duwo, jestem pod okiem dietetyka , amma liste posilkow i wiedzac jak skonczyla moja mama bardzo sie pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
anna w ciazy 26 czyli dziecko nie bylo tak naprawde twoja decyzja tylko innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
przed 54kg przy wzroscie 156 teraz 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
No niestety ale takie mogą być skutki namawiania. Nie miałaś przekonania więc teraz masz doła bo nie jest tak pięknie jak myślałaś. Dlatego właśnie w tej sprawie nie można dać się namawiać, trzeba chcieć po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
wiem :/ jedyne co mam nadzieje ze jak sie dziecko urzodzi hormony wezma gore i milosc i bede szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
zau zgadzam się z tobą, każdy zachwala ciąże, nikt nie wspomni o kilogramach, o wymiotach jakie są okropne, każdy mówi chyba o póóźniejszej ciąży, sama się przyłapałam nie raz na tym, że mało komu móowie o poczatku(oprocz pierwszego usg) lecz kazdemu mowie wlasnie o tym jak jest gdy wszystko przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcclwlwlwlw
trochę dużo już przytyłaś,lekarz nic nie mówi na taki wzrost wagi?to już prawie 10kg+ a gdzie tam do końca biorąc pod uwagę ,że ost dwa mies to jest dopiero puchnięcie....dobrze że masz termi na kwiecień?tak?a nie np na jakiś letni mies...bo to jest dopiero miazga dla kobiety!wiem bo rodziłam w sierpniu... teraz mam termin na maj a prztyłam 4 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
anna w ciazy a sprobuj uzywac kremu z gerbera, jest tani ale nie poznalam zadnej negatywnej opini, ze komus nie pomogl, mi pomimo tego że brzuch ciągle rośnie zaczeły troszke znikać... tylko ja mam sposob ze szpitala jak lezalam to mi sie skora na brzuchu poprawila bo 3 razy dziennie byl smarowane chyba tym zelem do usg-przy sprawdzaniu tetna dziecka takim malym aparacikiem. Po powrocie do domu stosowalam ten krem 2 razy dziennie i do tego oliwka jak leze ogladam tv to sobie smaruje, albo jak dobrze weschnie po wsmarowaniu ten krem to jeszcze doprawiam oliwka i pomaga moze tobie tez ten sposob by pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Niestety ale tak to jest gdy się kobieta nasłucha o zaletach ciąży i macierzyństwa, naogląda ciężarnych celebrytek które miesiąc po porodzie wyglądają jakby nie były w ciąży. Nie twierdzę że nie ma takich przypadków jak wyżej bo są ale jednak w większości to ciąża daje się w taki lub inny sposób we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztepy to rzecz genów, jedna będzie sie darować, malować i tak będzie miała roztepy a druga nawet raz nie posmaruje a nawet jednego nie będzie miała :O Owszem jeśli pielegnujesz skórę to skutki ciazy są lżejsze ale nie mozna szybkich wrzucać do jednego worka smarujesz nie masz roztepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
zau ale to przez nas tez-przez ciezarne tak naprawde nikt nie mowi nikomu o swoich problemach czy obawach kazdy mowi ze jest swietnie, wiem po sobie bo jak mnie w tej chwili kopie to nie mysle o tym jak bylo zle tylko o tym jak teraz jest cudownie i kazdemu zachwalam ciaze inna sprawa jest to ze mam naprawde cudownego meza i az tak zle ciazy nie przechodzilam, on sam pomimo rozstepow ciagle dotyka moj brzuch, chce go ogladac, wie ze sie ciesze jak sam brzuch rosnie i nie raz mowi"jak ty urosłeś" do brzucha... dużo daje wsparcie partnera, fakt faktem żeby spełnił jakąś moją kulinarną zachcianke to jest cud, ale wsparcie psychiczne mam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qochanie
k.klementyna, nie mowie ze tych rozstepow wogole nie bedzie ale ze smarowanie naprawde pomaga i daje rezultaty. podałam przykład koleżanki która przytyła ponad 15 kg, a rozstepy sie pojawiły na sam koniec ciazy, wydaje mi sie ze pojawienie sie ich opoznil troche ten krem. Warto sprobowac tym bardziej że za dużą tubke da ok. 30 zł, i starcza na ponad połowe ciąży, ja smaruje cały brzuch i starczyło mi na 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
dbam o siebie jak moge nawet na basen chodze !! kremow i oliwek uzywam... mysle ze to moja pierwsza i ostatnia ciaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcclwlwlwlw
a tam przejdzieze ci ten dół!!!!!a nie skacze ci serce jak czujesz ruchy dziecka????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna w ciazy 26
oczywiscie czuje radosc ale tez ze nie bede juz taka jak kiedys :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeeee
autorko zazdroszcze hemoroidow pewnie fajnie wygladasz od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qochanie oliwa z oliwek jest naprawdę dobra :D Krem jako krem nic nie da, ważny jest masaż jaki wykonujemy w czasie nakładania kremy, to on uwłaszczenia skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcclwlwlwlw
będziesz,będziesz!!!jak się zapniesz i zaczniesz "robić z sobą"dieta i ćwiczenia to schudniesz i będziesz jeszcze ładniejsza!ja tak miałam w 6 mies "doprowadziłam się do porządku" a moje cera i włosy po ciąży jakby przeszły spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lateksowy kapturek
skąd wiesz, że nie będziesz? jeszcze nawet nie urodziłaś, a już wiesz, jak będziesz wyglądała po porodzie? ja zamierzam wyglądać z a j e b i ś c i e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×