Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
ANIU,mowilam ze Twoje cisnienie to stres na wizycie...mam to samo.ja wizyte u zakaznika mam 2stycznia,bede miala powtarzane badania krwi a kolejne USG mam 18stycznia,to juz bedzie prawie 21tc.Twoja pociecha szybko sie ujawnila a Nasza poki co chowa sie.a jak samopoczucie ogolnie y Was?jakies objawy ciazowe Wam dokuczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaszek wiem ze mowilas ale powiem Ci szczerze ze nie myslałam ze az tak bardzo u mnie oboje rodziców ma cisnienie i jest to u nas dziedziczne dlatego z jednej strony pomyslalam ze moze to miec cos wspolnego z rodzicami ale okazuje sie ze to tylko zwykly stres przed wizyta pomimo tego ze jest juz dobrze wszystko. Ja 3 ide na USG połowkowe i znowu zobaczymy swojego synka, a Wy spokojnie też się doczekacie i dowiecie sie :) ja juz teraz to powiem szczerze ze czuję sie dobrze jedynie co to coraz czesciej skora mnie ciagnie na brzuchu bo sie rozszerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Mnie swedzi skora na brzuchu. A jakich preparatow uzywacie dziewczyny przeciw rozstepom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Z balsamów to używam LInoderm mama, a tak to smaruję się różnymi masełkami:Vital Touch Natalia, masło kakaowe firmy Palmers, masło shea ze sklepu e-naturalne. Moim zdaniem takie masełka najlepiej nawilżają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mój mąz tez kupił mi Palmersa, troche ze skwaszona mina na niego patrzałam , co on mi kupił??? jakos takie malo znane mi sie wydawało... ale weszlam na forum poczytałam opinie i az sie zdziwilam , bo pozytywne bardzo;-) wiec zwrociłam dla męza HONOR;-) dzis Pani w aptece mi mowila ze ten preparat jest bardzo znany i stosowany w Stanach, ja powolutku go koncze i teraz postanowilam wyprobowac Pharmaceris, zobaczymy. mam jeszcze ochote na Mustele i Elancyl ale troche drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście szacun dla męża :) a dziewczyny jak często sie smarujecie bo piszą różnie najlepiej by było 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja sie smaruje rano i wieczorem , a czasami tylko wieczorem , nie zawsze jestem taka systematyczna;-) a najlepsza metoda, nie wiem czy ktoras z Was tez slyszala- oliwa z oliwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a jak kwesta zakupów , urządzania pokoików, dzialacie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam tylko o takiej oliwce dzieciecej ze podobno jest bardzo dobra bo natłuszcza ja własnie tez nie jestem taka systematyczna bo rano spiesze sie do pracy i nie zawsze na wszystko znajde czas. Ja co do zakupów to stwierdzilam ze zaczne sobie szukac wszystko jak pojde na zwolnienie teraz wieczorami nie mam juz na to siły a Ty jak tam juz cos wybrane z tego co słyszałam to podobno najgorzej jest wybrac wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie mysle o zapisaniu sie do szkoly rodzenia choc tez niewiem jak z tym bedzie bo podobno maz bedzie wyjezdzał na delegacje na 3 tygodnie tylko dokladnie nie wiadomo kiedy wiec niewiem narazie jak to wszystko planować. A Wy wybieracie sie do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja jeszcze nic nie kupuje.wozka tez nie mam wybranego.tak mysle ze zaczne powolutku cos kupowac w marcu-kwietniu,teraz jeszcze za szybko chyba,moze jak poznamy plec to skusze sie na zakup jakiejs drobnostki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja raczej nie wybieram sie do szkoly rodzenia,jakos o tym nie myslalam. Moj maz tez ma taka prace ze ciezko cos zaplanowac wiec chyba dam sobie na luz... ale napewno wynajme polozna do porodu a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez właśnie myślałam o położonej i tez sobie ja wezmę zawsze to bedzie moze łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Mam nadzieje ze latwiej:-)ale napewno bede spokojniejsza.chyba ze jakims cudem bede miala wskazania do cesarki to wtedy polozna odpuszcze sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Tak mi sie napisalo jakbym chciala miec:-) szczerzevto nie wiem,nie mam porownania wiec chyba mi obojetnie,dla dziecka napewno bezpieczniej cesarka ale czy ja wiem...wkoncu to operacja.ale jak bedzie to sie okaze. Pharmaceris na rozstepy nie polecam,wlasnie sie nim posnarowalam i wogole nie nawilza,sladu po nim nie ma,za malo tlusty...zdecydowanie palmers lepszy,jak sie nim posmaruje rano to jeszcze po poludniu czuc ze skora nawilzona a tu nic...i pewnie dzybko sie skonczy bo juz widze ze nie jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
A gdzie reszta dziewczyn sie podziala?jeszcze u Was Swieta dziewczyny???:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja używałam oliwkę Nivea bardzo dobra, smarowałam kilka razy dziennie, im więcej tym lepiej, na brzuchu nie mam rozstępów, ostatnio używałam na piersi mustele, takie różowe opakowanie, napisane jest na nim podwójnie działający krem przeciw rozstępom, no i właśnie odkąd zaczęłam używać tego kremu mam na piersiach rozstępy, zauważyłam też, że po tym kremie to chyba właśnie rozstępy wychodzą, bo strasznie mnie swędzi następnego dnia, po posmarowaniu tak jakby uzależniało, znowu posmarowałam i przeszło i tak w kółko a po oliwce nivea tak nie mam, więc na razie nie stosuję. Powiem Wam, że w ogóle miałam nic nie stosować, bo gdzieś przeczytałam, że nie działają, ale jak zaczęło mnie swędzić to ani rusz. Smarujcie ile dacie radę :))) Co do cesarki ja się cieszę, że będę miała, przynajmniej nie będę się martwiła o to, że dziecko będzie się przeciskać itp. Z drugiej strony to nie będzie niespodzianki, że to ten dzień trafił, bo przecież cesarka jest planowana raczej. Do szkoły rodzenia bym nie poszła, wydaje mi się, że nie jest to potrzebne, i chyba stresujące dla faceta. Położną wybiorę w szpitalu, tzn. wiem już która to będzie, ale same wypełnione formularze dam jak urodzę. Wózek proponuję kupić też jak dziecko się urodzi, tylko wcześniej sobie upatrzyć jaki chcecie, przecież teraz zakup przez internet to kilka dni dostawy, a i tak na początku nie będziecie wychodziły na dwór:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poszłyscie z tematami, nie wiem co mam najpierw pisać! :)) ja się smaruję Perfecta mama, ale co 2-3dni, aż mi wstyd przy was że taka niesystematyczna jestem ;) wozki mam upatrzone 3, musze tylko je w sklepie pooglądać. Ciuszków mam kilka taka malutkich bodziaków po synku i bratanicy, ale pewnie przed samym porodem jeszcze coś dokupie,te ciuszki są takie słodkie wiec nie ma szans by sie nie skusić! O co tam jeszcze pytałyscie? acha, 7 stycznia mam wizyte u gin, mam nadzże poznam płec i chyba przy okazji zrobie sobie bad.krwi i w zależności jakie bedą wyniki albo sie pojawie u zakaźnika albo nie. USG to drugie genetyczne mam w lutym. Jak bede rodzić nie wiem, pierwszą miałam cesarkę ale nie ze wskazań tylko z obrotu sytuacji,wiec teraz lekarz powiedział ze moge miec cesarke ale jak bede chciała spróbować nat. to nie ma przeciwwskazań. wiec sie zastanowię, boje sie bardziej jak pierwszego porodu, cesarka to jest tylko "fajna" dla bebilona, po boli bardzo i długo, a z kolei w naturalnym porodzie oprócz powikłań u dziecka boje się nacięcia i bólu krocza, nie umiem go sobie wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciuszków to nie mam ciążowych na sprzedaz tylko normalne, r.38-40. Niektore juz moja kuzynka wzięła bo zawsze jej oddaje w czym nie chodze, ale jeszcze sporo zostało. Niektórych rzeczy mi nawet szkoda sie pozbywac, ale jak juz ich rok czy dwa nie włożyłam to nie włoże! Jak wystawie cos na allegro to wam linka podesle, moze coś wam sie upoluje. Do tego dorzuce torebki i buty bo za duzo tego nagromadziłam, najchetniej wrzuciłąbym to wszystko do wielkiego wora i sprzedala całość jak leci za 100 czy 200zł do lupeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kupiłam sobie takie coś: http://moda.allegro.pl/508-kardigan-plaszcz-blezer-multikolor-kaptur-s-m-i2875822589.html kolor ten najjaśniejszy i http://moda.allegro.pl/kardigan-narzutka-bobo-na-guziczek-regulowany-i2905808495.html kolor siwy. Jakby któraś chciała to wystawię na allegro, mi się już nie przyda, nie chodziłam w tym dużo, nie jest zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiBez
witajcie po swietach, ja siedze cicho bo dopadło mnie zapalenie oskrzeli i ledwo na oczy widziałam, dzis trochę lepiej Jeśli chodzi o kosmetyki to ja dla siebie i dziecka stosuje tylko Mustele- droga ale dobra lepiej wydać troche na krem niż pózniej żałować choć wiadomo jak się za dużo przytyje lub ma sie skłonnosci to tez niewiele pomoze co do wózków to ja mam mazi cosi mura 4 i teraz dokupie jaszcze spacerówka, wiecej napisze jak wydobrzeje, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny macie gdZies tam u Was H&M. U mnie mega przeceny na ciuszki ciazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dużego miasta jade 7mego na wizyte wiec ewentualnie wtedy moge sobie wejść do HM :) Dziki Bez zdrówka :) Nie macie kogoś znajomego kto jeździ Bebecarem IpOp? Szukam używanego bo nowy bez fotelika i dodatków 3tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiBez zdrowiej jak najszybciej :) Ja dzis może przejade sie do H&M to zobaczymy czy u mnie też cos ciekawego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
DzikiBez kuruj sie;, zdrówka-) Ania daj znac czy coś w H&M bylo cos ciekawego , czy cos kupilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam w H&M i rzeczywiście jest strasznie dużo wyprzedaży ale niestety nie było żadnych na odzież ciazowa tylko wszystko normalne ceny niewiem czy to tak u mnie czy wszędzie jest. Kupiłam jedynie taka czerwona bluzkę bawelniana. Moniaszek a Ty mówiłam ze są promocje ogólnie na wszystkie rzeczy i na ciazowa tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
u mnie przeceny na ciazowe- np ciazowe spodnie po 30 , 40zł , jutro jade to jeszcze dokladnie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×