Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

ja mam wykupione kilka opakowań starczy mi do nowego roku i płaciłam coś 16-18złza 1op. bo na recepcie miałam 3op.i zapłaciłam coś ponad 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Ja tak samo jak Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiBez
dzięki dziewczyny za odpowiedz, własnie byłam w szoku kiedy poszłam do apteki i usłyszałam ze pełnopłatne, takie recepty dostałam na patologi ciązy po reszte mam się zgłaszać do swojego lekarza i musze się wybrać zaraz po świetach bo nie bede tyle płacić, o moich wynkach pisałam na starym forum, w skrucie mam awidnośc w strefie graniczna i zakwalifikowali mnie do leczenia ale mój zakaznik też tak chciał. Ja tez wole miec 100% pewności i się leczyć, bo z moimi wynikami nikt na 100% nie powie że dziecku nic nie grozi, pewnie postąpiły byście tak samo na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ponieważ to miejsce na pogawędki chcialbym zadać Wam jedno pytanie luźno związane z tematem. W sumie czasem się nad tym zastanawiałem ale nigdy nikogo nie pytałem: W jaki sposob trafiłyście na topik "T-za- nie lekceważcie.." ?? Przez wyszukiwarkę czy może wiedziałyście o nim wcześniej i skorzystalyście gdy problem was dotknął? A może jeszcze w inny sposób?? Pardzo prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tez bym brała leki:) mi lekarz powiedział jak zobaczył pierwsze wyniki że stare zakażenie mimo niskiej awidności, a jak po dwóch tygodniach IGG wzrosło mi dwa razy to stwierdził ze jednak nowe zakażenie i wypisał skierowanie na amnio. ALe jak poczytałam forum to wywnioskowałam że IGG mogą w ciąży rosnąć, a IGM było po dwóch tyg na względnie tym samym poziomie (z 1,10 na 1,14). Chyba nawet lekarz Kamylace tak powiedział że najważniejsze że IGM nie rośnie, dlatego wierze że dziecko do 9tyg sie nie zaraziło i potem jak biore leki tez sie nie zarazi, i amnio nie robie. A widziałyście ostatni odc Na dobre i na złe? Toxo nas przesladuje :) Tylko że tamta dziewczyna miałajakieś plamki na ciele i pierwsze sie spotkałam z taką reakcją lekarza że przez te plamki trzeba zbadac toxo.. Miałyscie coś na skórze? Ale mało tego, ja teraz w sierpniu byłam na wakacjach 2tyg nad morzem jak ta bohaterka, a ta lekarka jej powiedziala że ptaki tez przenoszą i pewnie jadła cos na plaży i się zaraziła od mew..?? Boże jak ja bym chciała żebym się nad tym mozrem zaraziła!!! 2-3tyg przed poczęciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalcu ja o forum nie słyszałam wczesniej, gdybym słyszała to bym wiele sobie stresu w życiu mogła zaoszczędzić... Trafiłam przez wyszukiwarke ale nie pamiętam co dokładnie wpisałam, bo raz wpisywałam toxoplazmoza, raz toksoplazmoza, potem rozszerzałam o różne słowa: np. wyniki, IGG i inne, pewnie napisałam forum i wyskoczyło. zobaczcie to: http://parenting.pl/chore-dziecko/13489-szukam-rodzicow-ktorzy-maja-dzieci-z-toxoplazmoza.html Ciekawe czy sie wogóle w ciąży badała, nic nie napisała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja ogladalam ten odcinek Na Dobre i na Zle- ta dziewczyna miala tez amniopunkcję , leczyli ja rova itd... dzisiaj mialam USG, 17 tydzien, wszystko ok, tylko maluch chowa sie i nie widac jaka płeć a myslalam ze zrobimy rodzince prezent na Świeta i powiemy jaka plec... no nic, najwazniejsze ze wszystko dobrze... ;-) na forum trafiłam tak jak Spiderka, przez wyszukiwarke , to pierwsza rzecz jaką zrobiłam jak sie dowiedzialam o toxo, wertowalam caly internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalcu ja tez trafiłam tu przez wyszukiwarke a zostałam na forum bo zauwazyłam ze cos sie na nim dzieje i mozna uzyskac jakies informacje o swoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka szczerze mówiąc wole takich rzeczy nie czytać, bo juz zerknęłam i się wkurzyłam... bywalcu ja wpisałam coś w google, ale nie pamiętam co i wyskoczyło forum i inne weszłam i tak się zadomowiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez ogladalam Na dobre i na zle szkoda ze nie powiedzieli jakie miala wyniki badan :) bysmy cos wiecej sie dowiedzialy. Byłam dzis na wizycie u swojej lekarki gin i powiedziała mi ze mam troche za wyskokie cisnienie i kazała mi mierzyć sobie w domu 2 razy dziennie jakie Wy macie cisnienie w ciązy? a i co lepsze zapytała czy chce zwolnienie powiedzialam jej ze jeszcze nie a ona mi powiedziala ze w styczniu to dobrze by było zebym poszła juz do konca na zwolnienie i zebym dala juz odpoczac organizmowi zastanawiam sie czy nie za wczesnie jak jest wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja od 3 tyg mierze cisnienie w domu 2 razy dziennie, bo na ostatniej wizycie mialam 140/ 90. w domu cisnienie idealne a dzisiaj znowu na wizycie 150/ 90 wiec znowu mam mierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez mialam dzis 140/90 i jak bede miala takie to mam brac tabletki na cisnienie a powiedzial ci lekarz przez co to wysokie cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiBez
bywalcu- ja też trafiłam przez wyszukiwarkę, ale nie odrazu dopiero jak pokombinowałam coś w stylu toksoplazmoza forum, tez zostałam tu jak zobaczyłam świeże wpisy wtedy było cos ok 100 stron więc chciałam sie jak najwięcej dowiedziec bo miałam tu konkretne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu w moim przypadku z tego wynika ze takie wys.cisnienie mam tyljo na wizycie,bo w domu mierzylam przez ostatnie 3tyg codziennie i bylo ok.Takze zobacz jak to u Ciebie bedzie;czy bedZie wysokie jak u lekarza-oby nie.daj znac jak pomiary.ja tez musze dalej mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu jeali chodzi o Twoje zwolnienie to decyzja nalezy do Ciebie.jak masz lekka pracr to nie ma problemu ale jak ciezka to lepiej odpoczywaj.ja wracam do pracy za 2tyg i planuje chociaz do marca popracowac bo i tak bulam na zwolnieniu 3miesiacr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie korzystałąm ze zwolnienia, ale od stycznia zamierzam po 1-2tyg /na mc brać.Ja mam ciśnienie w domu 110-115/70-80, a u lekarza mam zawsze 140! Z nerwów chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi! 🖐️ 🌻 :) Domysłem się że zdecydowana większość uczestniczek wątku nie jest stalymi użytkowniczkami kafeterii lecz trafia tam via wyszukiwarka. Szkoda tylko że "gora" kafeterii nie docenia tego że założony i animowany przeze mnie wątek przysparza forum nowych uczestniczek i miast to docenić prześladuje mnie ;) czego wyrazem jest dozywotni (chyba) ban na mój podstawowy nick bywalec1 pod ktorym zakladałem wątek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Kochane dziewczyny! Z okazji zbliżania się bardzo wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia chciałabym wszystkim Wam życzyć dużo, dużo zdrowia zarówno dla Was jak i Waszych skarbów w brzuszku, żebyście nigdy nie traciły wiary w to, że wszystko będzie dobrze i aby wszystkie Wasze marzenia się spełniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja rowniez zycze wszyskim Wam zdrowych Swiat Bozego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dla Was również dziewczyny spokojnych, zdrowych,radosnych Świąt wśród najbliższych :) No i dla Bywalca Wesołych Świąt :) ps. Czemu Cie przesladują?? Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie 🖐️ spiderka -----> z tym "prześladowaniem" to taki żarcik trochę :) Ale faktem jest że toczylem niegdyś wirtualne boje z ówczesną moderacją forum i stąd mój nick został zbaowany "po wsze czasy" Ale to już historia, nie chce popadać w kombatanctwo. chociaż jak mnie dopadnie wena pamiętnikarstwa to może kiedyś napiszę. Tymczasem - jeśli interesuje Was geneza wątku to zapraszam na str. 99 gdzie w kilku "autobiograficznych" postach ją przedstawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja tez witam po swietach:-)co u Was dziewczyny,wszystko wporzadku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam mineły swieta bo umnie było bardzo ciepło i rodzinnie tylko tyle że obżarłam się jak głupia wszystko było takie pyszne i tak mi smakowało ze nie potrafiłam sobie niczego odmówić :) a jak tam u Was minął czas? no i czy wyzdrowiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja tez sie objadlam a jeszcze wiecej sie narobilam... najbardziej smakowaly mi ciasta gdzie nigdy nie bylam ich fanka:-) ja wyzdrowialam ale teraz mojego meza rozklada wiec mam nadzieje ze mnie po raz kolejny nie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was z dwa razy większym brzuchem i to nie tylko dzięki ciąży... ;( tylko jedzeniu! Tak zaczne z innej beczki, mam troche rzeczy na sprzedaż po 5-10zł, nie wiecie czy gdzies ktoś nie skupuje hurtem? Albo gdzie mozna wystawic na sprzedaz? Bo próbowałam na Allegro, ale tam juz ciasno i tłoczno zrobiło, 5-6lat temu jakoś łatwiej było coś sprzedac. Takie "zwyklejsze" rzeczy to pooddawałam innym, ale pare jest takich że jakbym sprzedała po pare zł chociaz to bym na jakiś nowy ciuch zebrała. Co robicie ze swoimi rzeczami? Teraz czekam na płećdrugiego dziecka, bo po pierwszym synku tez mam troche lepszych rzeczy ale jak bedzie dziewczynka to tez bede chciała je odsprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka masz na mysli ubrania tylko ciazowex czy tez normalne???co fajnego sprzedajesz???OPROCz allegro i tablicy.pl nie znam nic innego.ps ciekawe kiedy poznazz plec,ja tez jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spierka ja to swoje rzeczy zazwyczaj komus daje ale z tego co widziałam to na allegro sprzedaja tylko ze w wiekszych paczkach bo rzeczywiscie ale jak sa rzeczy pojedyncze za 5zł i do tego np 7 zł kosztów przesyłki to nie każdemu to odpowiada. Ale fakt jest faktem ze na allegro to gesto jest troche ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was dzieciaki trzymają w niepewności ;) dziewczyny zaczełam od swiat mierzyc sobie cisnienie i za kazdym razem mam dobre waha sie w granicach 115-125/72-79 sprawdzilam moj cisnieniomierz jak mierzy bo bylam u mojej tesciowej na izbie przyjec zeby mi zmierzyla normalnym cisnieniomierzem i moj elektroniczny mierzy prawidlowo takze wychodzi na to ze tylko na samych wizytach mi skacze i sie wtedy stresuje :) kurcze ale człowiek to jest głupi niby ze wszystko jest ok a w podswiadomości i tak mysli sobie co innego juz nawet wykupiłam sobie tabletki na nadcisnienie, ktore przepisala mi moj gin zeby w razie potrzeby brak a ja nie mam po co ich brac na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×