Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

wiesz co ja tez czasami te ruchy tak odczuwam to chyba zalezy od ulozenia dziecka zapytaj jak jutro bedziesz miala usg jakie jest ulozenie dziecka choc pewnie bedziesz miala napisane w opisie. No to widze ze powoli wyprawka sie kompletuje, jutro usłyszysz ze wszystko jest ok i mam nadzieje ze tez bedziesz sie cieszyc rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Jutro wszystkiego sie dowiem, zawsze spisuje sobie wszystkie pytania na kartce , bo inaczej połowy zapomnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie strasznie stresuje na tych wszystkich wizytach ze tez niewiele o czym pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no znam to , u mnie najbardziej widac stres po cisnieniu , ostatnio 160 / 100 , ciekawe ile jutro... Aniu a Tobie tez brzuch twardnieje?? bo ja np leze sobie i czuje jak sie napina, dotykam czuje skałe i za chwile juz jest normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Monia 160/100 to juz jest wysokie cisnienie, no pod koniec dnia to tez czuje ze moj brzuch jest napiety, w sumie to zalezy jaki jest dzien, ale z tego co czytałam to teraz jest czas ze moga sie pojawiac tkie napiecia i bole w podbrzuszu bo organizm przygotowuje sie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak samopoczucie dzisiaj? Dla mnie ta pogoda jest zabójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno cały czas spada ciśnienie wiec człowiek rzeczywiście kiepsko moze sie czuć, ja tez dzis czuje sie kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam u babci i mierzyła sobie ciśnienie akurat, wiec tez sobie zmierzyłam przy okazji i mialam 99/68... I potem jak tu się nie pokładać jak zalegne na kanapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mnie brzuch troche pobolewa i dzisiaj wiecej razy twardniał ... Spiderka to niezłe Twoje cisnienie, takie niziutkie, nie to co u mnie. a jak z imieniem Spiderka , wybralas cos dla córeczki? bo ja dla synka dalej nie mam... ciagle nowe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sporo leżysz w ciągu dnia czy chodzisz może powinnaś więcej odpoczywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
szczerze mowiac to wiecej chodze niz leze ale rzeczywiscie moze powinnam wiecej odpoczywac , chociaz nie wiem czy to jakas zaleznosc, bo pare razy bylo tak ze brzuch twardnial jak lezalam w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jutro sie wszystko u Ciebie wyjasni mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i musisz tylko wiecej odpoczywac. Daj znac jak bedziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI tez brzuch twardnieje, i rzeczywiscie niezbyt mam czas wypoczywac w ciagu dnia, ale tez prawda że nie zawsze jest to zależne twardnienie od wypoczynku, ale na pewno wiecej odpoczynku nam bardziej pomoze niż zaszkodzi :) Imiona brane pod uwagę:MArcelina, Martyna, Hania, Lena. Chciałam Anastazja ale mąż odrzucił, bo mu się "kojarzy"... I myślę jeszcze o Matyldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wizyte mam wieczorkiem wiec dam znac napewno. zastanawiam sie tez czy te twardnienia to przypadkiem tez nie synek,moze tak sie wypycha ... ciezko mi to ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widać u Was na brzuchu jak maluch kopie u mnie fajnie unosi sie brzuch i widać te kopniecia strasznie fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja wlasnie przed chwilą obserwowalam jak widac kopniaki synka na moim brzuchu,jak mocniej kopie to fajnie widac. Spiderka mi wpadlo w ucho Martynka,ładnie:-) a co lekarz na Twoj twardniejacy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte i usg mam we wtorek, ale uważam że to normalne,dopóki nie boli,moze zleci tez ktg by sprawdzić skurcze, zobaczymy, dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi też brzuch twardnieje i czuje takie bańki w brzuchu pękające nie wiem czy to skurcze czy nie ale to często mam wieczorami.Dziś wizyta u swojego gina zobaczymy jak tam mała mam nadzieje,że się nic nie zmieniło bo tydzień temu była na szczegółowym usg u innego lekarza to było niby ok.Ciekawe jak tam Beaciunia nie odzywa się...mam nadzieję,że wszystko jest ok i czekam na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia pewnie cieszy sie maluchem i jest już domu. Dojdzie trochę do siebie i pewnie sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tak Beaciunia pewnie juz cieszy sie swoim szczesciem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny slyszalyscie cos moze o wozkach implast bolder? wpadl mi w oko i tak mysle o nim,czytalam kilka opini o nim i niby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nie słyszałam ale fajnie wyglądają i maja ciekawe wzorki cena tez nie taka najgorsza :) a o jakim kolorze myślisz dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no kolory maja super.mi sie podoba ten turkusowo-zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladny ten wozek :) podoba mi sie dla chlopczyka super :) ja tez czekam na info od Beaciuni... Dzis dokonalam kolejnych zakupow.. jak wanienka i te nieszczesne podklady i majty poporodowe brrrr jak sobie o tym pomysle to mam drgawki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez patrzylam na te podklady i majtki w internecie i tez jak pomysle ze mam w tym chodzic... no coz jak nie ma innego wyjscia to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tak sobie pomyslalam ze moze bym kupila jakis uniwersalny kolor tak zeby pasowal tez w razie czego dla drugiego dziecka no i niewiem jaki to ma byc kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja własnie wrócilam z usg i jestem nieco zdziwiona bo moj gin powiedzial ze po porodzie dla dziecka w szpitalu nie robią badan na toxo tylko po jakims czasie idzie sie z dzieckiem do rodzinnego i on wykona takie badania.chore jakies ,jakis chory szpital ja w szoku jestem i niewiem co myslec ,w kazdym szpitalu badają dzieci po urodzeniu a tu mi takie rzeczy mówi....na zmiane lekarza i szpitala już za późno masakra jakaś..Takie to szpitale są w małych mieścinach na to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja niewiem jak to wszystko po porodzie ma wygladać jesli chodzi o badanie dziecka, ja mialam zamiar sie dowiedziec jak spotkam sie z polozna a narazie to w sumie myslalam ze beaciunia nam powie. Poczekajmy moze sie niedlugo odezwie i powie jak to u niej wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja pytalam kolezanek one tych majtek nie uzywały , tylko miały zwykłe, ja tez takie wole:-) jestem po wizycie i po USG.wszystko jest ok, synek waży 500 g. gin soprawdzał mózg, głowke, obwód brzuszka, nerki, żołądek , serduszko , kręgosłup itp... jak to powiedział - wszystko ksiazkowo,serduszko przy nastepnej wizycie musi jeszcze raz obejrzec bo mały tak sie ułozyl ze kiepskie bylo dojscie. te twardnienia brzucha są normalne z tego co powiedział lekarz, może sie tak brzuch napinac nawet kilka razy dziennie, bo macica ćwiczy, ale szyjka ok, wszystko dobrze wiec nie ma sie czym martwić:-):-) przytyłam do tej pory 10kg , lekarz żartował sobie ze jeszcze polowa ciazy wiec jeszcze raz tyle, hehehe ale mam nadzieje ze az tyle to nieeeee:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×