Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
jesli chodzi o nosidełko to ja nie bede kombinowała , dostałam Maxi Cosi wiec juz nie bede kupowała drugiego tymbardziej ze nosidełko do ilus kg wiec potem wymienimy na porządny fotelik a jesli chodzi o isofixa to ja w swoim samochodzie tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny prezent na urodzinki :) a co do nosidelka to maxi cosi ma bardzo dobre opinie i wydaje mi sie ze prezent jest bardzo dobry z tego co czytalam to sa one bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny a co myslicie o wózku Maxi Cosi Mura 4?? tak mi jakos teraz wpadł w oko podczas przeglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kolega z pracy go i sobie chwalil go mowil ze nie mial zadnych problemow z nim jedyne co to powiedzial ze gondola ma slabe przykrycie tzn nie ma takiego wysokiego pokrowca przez co dziecku moze wiac i trzeba tam kocyk polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wszystko fajnie tylko ta mura koorystyke ma bardzo słabą, praktycznie same ciemne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej najstarsza :). 32 (no pod koniec roku 33 :) ) Co do fotelików to ja miałam i mam ten model, tylko w 2006 jeszcze nie było z ISOFIXEM, ale był rewelacyjny ze względu na ta regulację siedziska (od leżącego do siedzącego). Z tym ISOFIXEM to mamy następny fotelik na isofix, ale tak jak chyba Ania podpowiada, nie wyobraża sobie jazdy z maluchem z tyłu. Ja też głównie sama podróżowałam i wlałam mieć malucha na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mnie juz glowa boli od tuch wozkpe,fotelikow:-) ale lepiek tym sobie zaprzatac gliwe niz toksoplazmoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ja już tez jestem zamieszania i niewiem co wybrać człowiek by chciał żeby to wszystko było najlepsze najładniejsze i niedrogie ale tak sie przecież nie da :) ale z takich problemow to tylko sie trzeba cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, ja dopiero klapłam na dupę,maraton mam ostatnio straszny, brzuch już twardy jak kamień, a nie mam jeszcze tego rogala - poduszki bo nie wiedziałam który wybrac i tak czas zleciał że nie mam żadnego. muszę chyba zaczac wiecej się oszczędzać, ale kiedy?... Ja jestem najstarsza,mam 35,pierwsze dziecko jak miałam 29. dziewczyny czy wam sie zdarza wziąć tabletkę poźniej o godzine nawet albo półtora? Bo ja dzis przypomnienie wyłączyłam i prawie goscie przyszli poszłam otworzyc i potem zapomniałam! Masakra, boje sie czy cos się moze stać, czy w te 1,5h jestosłabiona ochrona i ten pasożyt mógł sie przedostać do dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka mi tez sie zdarzało brać pozniej ale nie wydaje mi sie żeby była slasza ochrona bo zobacz różni lekarze różnie zalecają rova jedni 3razy dziennie inni 2 tylko niektórzy zalecają 14 dni przerwy miedzy kolejnymi dawkami wiec wydaje mi sie nie ma sie czym martwić choć trzeba sie zdyscyplinować i próbować trzymać godz. A co do tego odpoczynku to rzeczywiście przydałoby sie Ci trochę zwolnić sam brzuch mówi Ci odpocznij :) choć wydaje mi sie ze tylko przy pierwszej ciazy możesz odpocząć bo przy drugiej masz już za dużo obowiązków z pierwszym dzieckiem i nie bardzo jest kiedy odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny tez nie biore rova z zegarkiem i mam dawke 2x1 . Dzisiaj bylam u lekarza i kolejne 4 opakowania i tak do porodu ... dostalam tez Fenoterol i Staveran ale to na skurcze macicy na spowolnienie porodu :) Wyniki odebalam i Igg caly czas na minusie czyli 0.013 a igm 1.14 czyli podskoczyl z 1.12 (zaszalal) nic sie nie rusza tazke chyba powinnam sie cieszyc :) Zuzina wazy 2100 wiec juz duza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka ja mam poduche 170 a ja mam 173 wzrostu spokojnie mi wystarcza :) 80 zl zaplacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie cos o cytomegli?? dobrze miec duze Igg??? to znaczy ze ma sie przeciwciala??? a robilyscie tez igm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze jest wszystko dobre a malutka rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ..w podobnym wieku +5 :) ja cytomegalie miałam IGM ujemny i IGG dodatni około 200. A wypełnienie silikonowe nie gąbczaste ani styropian co? To kupuję tą, jutro piątek kurcze i tak przyjdzie w przyszłym tygodniu, musze kolejne pare dni się przemęczyć bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka napisalas ze pierwsze mialas w wieku 29 czyli w podobnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja w swojej mam wypelnienie silikonowe jakos jak wybieralam w sklepie tovwydawalo mi sie przyjemniejsze niz kulki styropianowe aczkolwiek z kulkami tez ok tylko np mojej kolezace kulki sie wygniotly a rogal z czasem taki flakowaty sie zrobil... mi Spiderkq tez nrzuch twardnieje,za malo odpoczywamy,ja jestem na zwolnieniu powinnam sie relaksowac ale ciagle cos...chyba trzeba sie wziasc za siebie i troche zwolnic... Agata to Twoja Zuzia juz duza dziewczynka jak wazy ponad 2kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
jesli chodzi o branievantybiotyku to przyznaje sie bez bicia ze ja mam czasami poslizgi nawet 2-3 godzinne.jak na poczatku bralam z zegarkiem w reku o 7 i 19 tak teraz troche zaniedbalam... ojjjj naprawde trzeba sie ogarnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja badan na cytomegalie tez nie mialam... teraz zbieram sie zeby zrobic ta glukoze u o jak sobie pomysle o tym kilkugodzinnym siedzeniu w laboratorium to wrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tygodniu robię glukoze i biorę książkę żeby przeżyć te 2 godziny czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania masz glukozy 50g czy 75g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to Wam wspolczuje z ta glukoza ...ale nie zapomnijcie o cytrynie ja wcisnelam polowke i naprawde pomoglo :)i wezcie kogos meza lub kumpele lub ksiazke :))) 5 lat roznicy to wszystko zalicza sie do stwierdzenia w podobnym wiekul :))) TAK Zuzia duza..ale wiecie jak to jest .. jest jakas granica bledy tazke pewnie gdzie z 1900 bedzie miala:) Wczoraj kupilam sobie leginsy ciazowe bo w sb jedziemy do torunia na impreze :))) ciekawe czy sie sprawdza podobno bardzo wygodne :) dziewczyny milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to tak cieżko jest to wypić? Bo słyszałam ze ze cieżko jest wysiedziec tam ale zbytniego narzekania na wypicie nie słyszałam. Ja uwielbiam nosić leginsy sa wygodne i do wszystkiego pasują, udanej imprezy życzę :) ja idę za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja zabieram ze soba mame , razniej będzie:-) ja tez ide jutro na imprezkę, nie wiem chyba pierwszy raz od 5 miesiecy , bo tak co caly czas dom, dom, dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×