Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość ulajowy
Dziś o 12 mam termin ; ( rany jak ja się boję a ten czas tak bardzo mi się ciągnie :( dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki żebym tym razem usłyszała bicie serduszka :( Mamy nowa grafikę. ....fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ulajowy będzie dobrze, trzymam kciuki. A grafika naprawdę fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy uslyszysz, uslyszysz:):) ja jak bylam tydzien temu to uslyszalam juz:) tylko o tym krwiaku sie dowiedzialam:( ale wiem ze bedzie wszytsko ok, bo nic nie plamie ani nic:):) teraz ide w sobote i sie doczekac nie moge:D:D mam nadzieje ze dzidzia sie rozwija jak trzeba:) A co do 13 to ja ich nie lubie. Siostra mojej mamy mieszkala w mieszkaniu 13 z corka, synem i mezem. Maz odszedl, wyjechal do usa, syn sfiksowal zupelnie, rozpil sie, a ona zmarla. Zostala normalna tylko ta corka (moja kuzynka), ktora musiala wyjechac do Stanow do ojca. Dla nas byl to dramat jak wyjezdzala bo my zawsze wszedzie razem bylysmy, chodzilysmy o gadalysmy o wszystkim, strasznie sie rozchorowalam jak wyjechala i jak przyjezdzala na wakacje to wielka radosc a jak musiala wyjechac to znowu rozpacz. Juz 15 lat tam mieszka a my dalej mamy ze soba taki kontakt i tak ze soba rozmawiamy jakby nigdy nigdzie nie wyjechala. Super dziewczyna, tesknie za nia strasznie. Ostatnio jak jej powiedzialam ze juz serduszko slyszalam to sie poplakala ze wzruszenia. Ale mysle ze ta 13 to akurat przypadek i 13 cykl staran wcale nie musi byc pechowy. To tylko zwykla liczba. Ja poprostu jestem uprzedzona:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a ja sie nie moge przyzwyczaic do nowego wygladu forum. trzymam kciuki ujalowy ale jestem przekonana ze wszystko bedzie dobrze! mnie nadal pobolewa jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy daj koniecznie znać po wizycie korneli gratuluję królik trzymam kciuki za Ciebie dziewczyny robiłyście kiedyś testy owulacyjne? ja z ciekawości spróbowalam, robiłam wieczorem w 20 dniu cyklu i 21 dniu cyklu- i był negatywny ( druga kreska słabsza) dziś zrobiłam rano 22 dc ( drugi raz poszłam siku) i pozytywny druga kreska wyraźniejsza, jestem ciekawa czy znaczenie miała pora dnia, zaraz testuje chyba znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zauwazylam u siebie od wczoraj cos dziwnego, mianowicie ciagle mam gorzki smak w ustach. robilam wczoraj sos grzybowy i myslalam ze to przez to, ale dzis od rana to samo. szczegolnie jak napije sie wody to mi gorzko. czy mozliwe ze to przez ten sos grzybowy? moze byly tam jakies gorzkie grzyby, tyle ze maz nie czul tej goryczy, zjadl ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa ponoć w ciąży jest metaliczny posmak ale gorzki nie wiem:) a Ty chyba niedługo masz termin @ zrobiłam teraz ten test owulacyjny i druga kreska trochę słabsza nic z tego nie rozumiem, jesli miałoby się robić testy co 24h to test nie wychwyciłby momentu wzrostu piku lh w moim przypadku(chyba, że test zrobiony rano jest fałszywie dodatni, wstałam zrobiłam siku i po ok godzinie znow siku i z tej próbki testowałam) nie wiem co o tym myśleć chyba dla porównania jutro rano też zrobie test nie wiem czy jestem przed owulacją czy może w trakcie bądz dziś i wczoraj pobolewa mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Słyszałam serduszko !!!!!!!!! Rany kamień spadl mi z serca ;) jest to koniec 9 tyg :) termin mam na 28 grudzień :) rany jaka jestem szczęśliwa ;) przesyłam wam ile się tylko da fluidkow ciazowych ;) pomimo pogody (a pada strasznie ) moja Buzka jest cały czas uśmiechnięta ;) nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wracałam kazdy przechodzen z parasolem i skulony a ja bez parasolki gęba uśmiechnięta jagby była piękna pogoda ;) hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Słyszałam serduszko !!!!!!!!! Rany kamień spadl mi z serca ;) jest to koniec 9 tyg :) termin mam na 28 grudzień :) rany jaka jestem szczęśliwa ;) przesyłam wam ile się tylko da fluidkow ciazowych ;) pomimo pogody (a pada strasznie ) moja Buzka jest cały czas uśmiechnięta ;) nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wracałam kazdy przechodzen z parasolem i skulony a ja bez parasolki gęba uśmiechnięta jagby była piękna pogoda ;) hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczyny. Wrocilam wlasnie od lekarza. Uslyszalam że mój organizm mówi soczyste NIE na kazdy sposób lekarza. Dostalam tabletki anty na 3 miesiace aby ustawic moj organizm wiec przez ten czas jestesmy wykluczeni ze staran. Ciesze sie waszym szczesciem dziewczyny. Kazdym usg i bijacym serduszkiem. Pozdrawiam i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunekate a dlaczego? co sie dzieje? oczywiscie jak nie chcesz to nie mow ale czasem fajnie jest sie wygadac, pomaga. Zobaczysz ze po tych 3 miesiacach Twoj organizm wroci do normy i bedziecie mogli przystapic do dziela i zaniedlugo pojawia sie II kreseczki:) zobaczysz ze tak bedzie:) Olaalee ja takich testow nigdy nie robilam, nawet nie wiedzialam ze takie sa ale z tego co pisaly dziewczyny tutaj to one nie daja takiej 100% wiary i potrafia sie mylic i pokazywac glupoty. Ulajowy to jest niesamowite uslyszec serduszko swojego malucha. Ciesze sie ze wszytsko ok:) Kwietniowa dziwne smaki, ktore sa a nie powinno byc moga swiadczyc o ciazy i zycze Ci aby tak bylo:) ja czasami mam dziwny posmak, niekoniecznie metalowy ale np papierosow a nie pale od ponad roku:) albo gorzki tez czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy cieszymy się razem z Tobą:) może ten test z rana się nie mylił bo dziś cały czas czuje brzuch czasem coś zakłuje, dodatkowo czuję się jakbym lekko temp miała zrobiłam te testy owulacyjne bo w 20dc zapomnieliśmy się z mężem bo ostatnio w ogóle nie licze, który mam dzień, Poźniej zdałam sobie sprawę, że mogły to być dni płodne, a przez cyto odłożyłam starania i zrobiłam test, żeby wykluczyć dni płodne. no i w 20dc i 21dc był negatywny a dziś 22 dc rano pozytywny od wczoraj bóle brzucha. Teraz myślę, że może co ma być to będzie. Boję się, że ta cytomegalia ale z drugiej strony awidność wyszła wysoka. Myślicie, że są jakieś szanse? po nie podnosiłam nóg do góry, poszłam do toalety więc raczej dużo wypłynęło. Raczej nie ma szans tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalee jeśli chodzi o testy owulacyjne to powinnaś robić je mniej więcej o tej samej porze dnia i nie z porannego moczu, bo może dać to fałszywy wynik. Testy owulacyjne robisz tylko do chwili uzyskania pozytywnego wyniku. Ja jak robiłam to starałam się robić je koło godz 14, w instrukcji powinna być tabelka od któego dnia zacząć testowanie, bo to jest zależne od długości cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Ulajowy tak się cieszę!!! Bijące serduszko dziecka to cudowne doświadczenie :-) Kwietniowa, mówi się, że jest metaliczny posmak w ustach w ciąży, ale ja go bardziej odbierałam właśnie jako taki gorzki-metaliczny, nie wiem jak to nazwać :-P czasem nadal to czuję :-P także trzymam kciuki za || :-D A kiedy byś mogła testować?? Przybywa zafasolkowanych, strasznie mnie to cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no wlasnie sama nie wiem kiedy. teoretycznie okres powinnam dostac jutro, bo jutro mija 31 dc, ale w praktyce mysle ze to sie moze nie pokryc, dlatego ze mam wrazenie ze owulacja byla dopiero tydzien temu. w dodatku nie boli mnie biust, nic a nic, a zawsze boli bardzo mocno, wiec tak jakby okres mial sie przesunac. jedynie mam ten metaliczny(czy tam gorzki)smak w ustach od wczoraj no i pobolewa mnie jajnik i okolice pachwiny. nie mocno. raczej co jakis czas taki gluchawy bol. nie rwacy ani nie mocny , taki ze bez tabletki spokojnie sie przetrwa. raz dzis mialam taki bol juz bardziej pod okres, taki przeszywajacy przez krzyz, ale trwal doslownie pare sekund. nie powiem, mam kupiony test ciazowy, ale mysle ze jutro jest na niego za wczesnie. niby 5zl to nie pieniadze, ale wedlug moich obserwacji to owulacja mi sie przesunela. czy to jest zawsze tak ze u kobiety faza lutealba jest stala? i skoro np owu byla tydz temu to spozni mi sie okres, zeby dobilo do tej stalej liczby dni fazy lutealnej? czy ta faza sie wowczas skraca? orientuje sie ktos? ujalowy! bardzo sie ciesze!:) super wiadomosc, ale uwazaj zebys sie nie przeziebila bez parasola!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa teoretycznie faza lutealna jest stała i jeśli np. zawsze u Ciebie trwała 11 dni to teraz też tak powinno być, ale od każdej reguły muszą być jakieś odstępstwa ;) 3mam kciuki żeby ten cykl był dla Ciebie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Kwietniowa trzymam mocno kciuki! Nie znam się na cyklu aż tak bo się w to nie zagłębiałam (przede wszystkim po to, żeby za dużo nie myśleć i nie planować prócz tego, że od tego do tego dnia mogą być dni płodne :-P). Mój pierwszy test (co na nim była bardzo blada druga kreska) zrobiłam jakieś 9-10 dni po zapłodnieniu ;-) Gorąco trzymam kciuki kwietniowa!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa trzymam kciuki:) ja tez czulam przez pare sekund bol w krzyzu jeszcze przed data@ ale myslalam ze to od tego ze spalam na podlodze:) ale brzuch okresowo mnie nie bolal ale zazwyczaj mnie zaczynal bolec dzien przed wiec sie nie zastanawialam. Ale jajniki mnie obolewaly raz jeden raz drugi:) tak lajtowo ale czulam je czasami. Super byloby gdyby sie udalo:) trzymam kciuki:) a test moze zrob pojutrze. Moglo zle Ci sie wydawac przeciez z ta owulacja, tak naprawde moim zdaniem ciezko jest samej dokaldnie okreslic dzien owulacji. Tzn ja bym niepotrafila, ja liczylam tylko sobie dni plodne i na tym sie konczylo. nawet sluzu nie obserwowalam, ani czy cos mnie boli czy nie, nigdy w zyciu tez nie mierzylam temperatury:) Ale ze mnie nocny marek:D:D od malego pozno chodzilam spac, dobrze ze mam meza ktory tez lubi pozno posiedziec i pospac w dzien. Ale do pracy trzeba isc. Ale jutro juz piateczek!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tak, tylko ze ja zawsze odczuwam bol podczas owulacji i mam wyrazisty sluz. takie rzeczy zaobserwowalam dopiero tydz temu. zupelnie mnie nie bola piersi. mysle ze mi sie okres spozni o tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanuśkaaaaa
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. ... Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanuśkaaaaa
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. ... Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy cieszę się bardzo, że serduszko ślicznie bije. Trzymam kciuki żeby w dalszym ciągu wszystko było ok! Adaa26 pozytywne nastawienie to podstawa! Jeżeli do tej pory jest wszystko w porządku to tak już na pewno będzie! kwietniowa trzymam kciuki, żeby to była oznaka II. A może ten ból jajnika tydzień temu to była oznaka zagnieżdżania dzidzi? Zrób test pojutrze, już powinien wyjść jeśli to fasolka. Ja teraz czekam. Chociaż tak na prawdę też ciężko jest mi stwierdzić kiedy powinnam mieć okres, po ostatnim rozregulowanym cyklu. Ale sądząc po śluzie owulacja była kilka dni temu, tak więc nie powinno się nic przesunąć. Na razie walczę z tą infekcją, ale już jest lepiej. Nie nastawiam się aż tak bardzo, ale każdy sygnał organizmu czuję i analizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa jeśli owulacja się przesunęła to okres z pewnością też się przesunie. W moim przypadku w poprzednim miesiącu miałam poźno owulację ok 24-25dc i caly cykl trwał 39 dni. Tylko czy na pewno wiesz, że to była owulacja może rzeczywiście zagnieżdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzies po godzinie jak napisałam poprzedni mój post dostalam @ . Wlasnie rozmawialam z lekarzem i kazal nie brac anty tylko normalnie clmhexal. Wiec wracam do gry. Mój pierwszy cykl ze stymulacja. Bede pamietac o nogach w gorze. A wy trzymac kciuki. Fasolkowe przesylac fluidy.... ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
na 99% to owulacja, bo byl i sluz i bol. czuje dzis troche juz brzuch tak typowo jak na okres, ale watpie ze dzis dostane bo biust ani ani :) a zawsze boli ze po schodach ciezko chodzic. teraz nawet jak mocno wyugniatam to nic nie czuje. stawiam ze sie wszystko przesunie o tydzien. mam test ale mysle ze moze byc za wczesnie ze wzgledu na ta przesunieta owulacje. zrobie i mi bedzie smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Hej. Jakoś mi się nie podoba nowy wizerunek kafeterii. byłam przyzwyczajona do starej. Kwietniowa wstrzymaj sie jeszcze pare dni. Zawsze możemy robić razem:) Ja okres powinnam dostać za 6 ale narazie ani nie myśle testować. Widoku jednej kreski mam dość po kokardę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×