Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

a juz nie pamietam ,zreszta narazie gorzej kontaktuje. Czy jest tu jakas dziewczyna ktora poronila i jest teraz w ciazy???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwiaka prawie nie ma, nie mogla go zabardzo znalezc dopiero za chwile zobaczyla ze jest maly, duzo mniejszy. Boze zeby to serce zaczelo bic, cholera no!!!! chyba je wskrzesze:) wiem, ze sa tu dziewczyny, ktore to przeszly i sa dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczku sprawiedliwosci nie ma, bo sa dziewczyny ktore nie chca ciazy i usuwaja albo pija, cpaja i zle rzeczy robia a rodza zdrowe dzieci i bez komplikacji. A taki maluch wystarany i oczekiwany i sie nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
przykre i niesprawiedliwe jest to co nas spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
znow sie nie dodaja posty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
niech ktos cos napisze to sie moze odblokuje i bd widac co kto pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada tak mi przykro, właśnie tu zajrzałam i nawet nie czytałam zaległych stron tylko od razu rzucił mi się w oczy twój wpis. Doskonale wiem co przeżywasz bo we wrześniu miałam identyczną sytuację, idąc na rutynowe usg 12tc usłyszalam taką samą diagnozę, tyle że podobno dziecko nieżyło od co najmniej tygodnia a ja nie miałam żadnych dolegliwości czy objawów, potem szpital ,4 dni obserwacji i zabieg piątego dnia... A teraz jestem w 26 tygodniu drugiej ciąży i chciałam Ci powiedzieć że choćby Ci było bardzo ciężko to zobaczysz następnym razem się uda, zresztą wiele kobiet roni za pierwszym razem(albo kolejnym), nawet na tym topiku jest kilka które straciły ciążę Anuśka, Ulajowy,Królik-skacze.... Widocznie coś było nie tak z płodem. Wiesz , gdzieś przeczytałam żę nie narodzone dzieci nie umierają tylko zmieniają datę swojego przyjścia.Trzymaj się,jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
niesamowicie mnie wkurza ze pisze pisze a nic sie nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa powtórz test i daj nam znać jaki wynik, chociaż faktycznie testy w tą stronę raczej się nie mylą :) Adaa mam nadzieję, że lekarz się pomylił i na następnym usg będzie wszystko dobrze, 3mam mocno kciuki kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zajrzalam zobaczyc co u kwietniowe i zobaczylam ady post. Ada ja takze bede trzymac kciuki. I wiedz ze jestem z Tobą całym sercem. Bedzie dobrze....zobaczycie u kazdej z nas. Ja tez teraz cierpie bo moja @ okazala sie bardzo ciezka. Boli mnie dosłownie wszystko. Az plakac mi sie chce. Ale przeżyje. Zreszta mam was a wy naprawdę bardzo dużo mi pomagacie. Dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że to nie był dobry dzień, na szczeście nei dla każdej z nas. Od rana mam straszną migrenę, zaczęła się od paskudnej aury, miałam jakieś migoczące mroczki przed oczami, myślałąm że nie będzie aż tak źle i wyciągnęłam meża na zakupy. Szybko z nich wracaliśmy, bo z minuty na minutę czułam się coraz gorzej, do tego stopnia że mój żołądek odmówił współpracy i oddał śniadanie :( pół dnia przespałam, tabletki nic nie pomagają, jedynie ketonal trochę pomaga, ale nie chcę go brać. Kuntekate ja Tobie powiem, że po poronieniu jak dostałam @ to w pierwszej chwili się bardzo ucieszyłam, bo jednak wszystko zaczęło dość szybko funkcjonować jak powinno, ale moja radość szybko minęła kiedy z bólu ledwie żyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
obudzilam sie, robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioww staraczka
a nie pisalam bo znow myslalam ze sie nie dodaja posty. zrobilam dwa. na obydwu jest druga kreska, ale uwaga mniej widoczna niz ta z wczorajszego testu. moze zalezy to od testu bo intensywnosc drugiej kreski na tych testach z dzisiaj juz sie tez troche rozni. martwie sie ze sa jasniejsze. ale w sumie wiem ze beta hcg w pierwszych dniach ciazy jest niska, a ja obliczylan ze okres powinnam dostac po przesunieciu owulacji dopiero 29 czerwca. mam nadzieje ze dzidzius rosnie. moze tez zalezy od czulpsci testu? wczoraj robilam pink test ale ne wiem ile mial czulpsci. dzisiejsze byly drozsze, myslalam ze bd czulsze. niestety w aptece sprzedawal facet i mowie ze prosze najczulsze a on mowi o te maja 99% skutecznosci. ani mi sie noe chcialo z nim dyskutowac bo wiedzialam ze sie nie zna. dzisiaj te kreski to sa cienie a w mczorajsza byla jednak dobrze widoczna. wiem ze najlepsza bedzie beta z krwi i ze to co sie teraz stanie bedzie najlepsze, bo wiadomo najwole zeby wszystko bylo dobrze ale gdyby mialo byc zle, to tez wole mikroporonienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioww staraczka
porownuje teraz i w sumie moze kolosalnej roznicy nie ma, noze kwestia wielkosci tez tego okienka kontrolnego. jeden test napwno mial mniejsza czulosc od drugiego z tych dzisiejszych i to by sie zgadzalo jesli chodzi o intensywnosc kreski. jezu oby! to ja juz wole ten test z wczoraj za 4zl, tansze a czulsze. stawiam ze to nie blad testu skoro na trzech cos tam wyszlo. jestem dobrej mysli, ze to tylko wczesniutka ciaza-w sumie raptem 11dni od owulacji minelo :) i ze kreska sie zrobi piekna wyrazna tlusciutka juz na dniach. choc przyznam naczytalam sie juz ze slaba kreska = poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioww staraczka
dobra chyba panikuje. w swietle te kreski sa niemal takie same tylko poprostu tamten test jest suchy i bardziej widoczna jest ta kreska. wczesniej patrzylam w ciemniejszym miejscu a teraz widac do swiatla i maja tez kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa weszam zeby zobaczyc co u Ciebie. Nie czytaj bzdur ze slaba kreska to poronienie, glupoy pisza w necie. Jasniutka kreska to bardzo wczesna ciaza a nie poronienie. Nie chce tez zapeszac ale chyba powoli mozna zaczac Ci gratulowac??:P ale z oficjalnymi gratulacjami poczekam az bedziesz pewna na 100% Ciekawe co by wyszlo gdybym ja teraz zrobila test. Ide jutro do mojej gin, powiem jej dokaldnie jak to usg moje wczoraj przebieglo. Na badaniu wyszlo ze to 7 tydzien i ktorys dzien a w necie jest naisane ze czasem nie widac jeszcze serca na tym etapie, ze poszly za tydzien i juz bylo. U mnie jest troche inaczej bo ja juz slyszalam serce a teraz nie ale moze dzidzia rosnie powoli i ta lekarka nie potrafila wyszukac tego serca bo ona mnie zdabala moze z 2 minuty i powiedziala ze nie ma serca i ze trzeba usunac a ostatnio ten ekarz mnie badal z 10 czy nawet 15 minut i dopiero pod koniec pokazal mi serce. Boze modle sie zeby to byl blad. Wiem ze szanse sa mizerne a mala nadzieja ale nadzieja umiera ostatnia. AAAA jeszcze jedno ona badala mnie tez z wlaczonym kolorem (to sa takie kolorwe punkciki na monitorze) i mowi ze ma plodzie nie ma tych kolorow, byly tylko do okola pecherzyka ale jak mowila ze dzidzius jest caly szary ze brak tych kolorow to w tym momencie na chwileczke ale doslownie na momencik malutki zaswiecilo sie i znowu bylo szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa czy chcesz zacząć dzień od kopniaczka w swój tyłeczek? Gdzie Ty wyczytałaś, że słaba kreska = poronienie?! Z tego co ja wiem, to słaba kreska = niski poziom hcg we wczesnej ciąży. Ja też tak miałam, dzień po pozytywnym teście zrobiłam bete i było wszystko dobrze. Jeżeli robiłaś test jeszcze przed spodziewaną @ to nie licz kochana na tłuściutką kreskę już teraz. Ja robiłam dzień po terminie i też była blada, więc nie szukaj w tym złych znaków, hcg przyrasta stopniowo i jego stężenie w moczu jest mniejsze niż we krwi. Adaa jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa lekarz lekarzowi nie jest równy, moja koleżanka miała podobną sytuację. Według usg jej dziecko było za małe i słabiej rosło, według daty ostatniej @ to już w ogóle cuda wychodziły, kiedy miała robione badanie lekarz powiedział jej że serduszko już powinno bić a jeszcze go nie widzi, więc może to świadczyć o tym, że ciąża już się kończy. W następnym badaniu serduszko sie pojawiło, ale żeby moja koleżanka za bardzo się nie cieszyła to usłyszała, że bije za wolno, co może świadczyc o jakiś wadach albo obumieraniu ciąży. Koniec tego jest taki, że obecnie ma śliczną córeczkę, na każdym badaniu usg wychodził inny termin porodu, nie wspominając o tym, że z terminu ostatniej @ nic nie mogli sensownego wyliczyć. Bądź dobrej myśli. Ja kiedy dowiedziałam się o poronieniu to moja gin kazała mi przyjechać jeszcze do siebie na dyżur do szpitala, nie chodziło o to że nie biło serduszko, ale mój aniołeczek miał bliżej nieokreślony kształt, kontury były mocno rozmyte i nie można było go zmierzyć i pojawiło się plamienie, w szpitalu byłam jeszcze dwa razy badana zanim podjeto jakąkolwiek decyzję. Wiesz czasem te nasze maluszki rozwijają się inaczej niż to zakłada lekarz, nie idzie to standardową drogą, koniecznie powtórz badanie. A co do testu to jeśli byś go dziś zrobiła to wyszedł by pozytywny, poziom hcg opada powoli, więc czasem jeszcze po porodzie test może wyjść pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget moje samopoczucie takie srednie, jestem otumaniona przez tabletke nasenna, wzielam wczoraj i zwykle spie po niej do 15 czy nawet 16 bardzo dlugo a dzis juz o 10 nie spalam. Wiec chyba w nezlych nerwach jestem tylko ta tabletka jeszcze dziala. Modle sie zeby to byla pomykla, usg bylo rbione gdzie indziej, na innym sprzecie przez innego lekarza. Moze inny sprzed, inny lekarz dlatego nie wykazalo tego serca. Uwierzyc mi sie nie che bo ostatnio bylo wolniej nieco ale miarowo. A doktor byl starszym lekarzem wiec pewnie z duzym doswiadczeniem a ta lekarka wczoraj byla mlodziutka do tego jedna reka zlamana, pielegniarka jej pomagala. Tylko ze ona mi zadnych nadzieji nie dala, nawet nie kazala usg powtorzyc. A chyba powinna. wg Om to powinien byc 8 t6 dz z tego jak licze keidy mialam mniejwiecej owulacje wychodzi ze to 7 tydzien i 4 dzien a z tego usg wyszlo ze to jest 7 tydzien i 1 dzien. Przeciez dzidzia moze rosnac wolniej, czy nie?? Przeciez mozliwe jest ze 1 sprzed wykarze wczesniej serduszko a inny sprzed jeszcze go nie widzi?? Mam jeszcze nadzieje ale wiem ze prawdopodobnie jednak nie tym razem. Nie chce sie zalamywac ale troche poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa wcale się nie dziwię, że jesteś w nerwach i że płakałaś, w takiej sytuacji to jest zdecydowanie normalne. Kiedy mnie to spotkało lekarka bardzo dokładnie robiła badanie, sprawdzała kilkakrotnie, generalnie robiła co tylko mogła żeby nie przekazać mi złej wiadomości nie mając 100% pewności, ale nawet kiedy była zupełnie pewna, kazała mi przyjechać do szpitala, powiedziała, że ma nadzieję że właśnie jej aparat sie popsuł. W szpitalu do badania wezwała położną i jeszcze jednego lekarza, żeby unikąć błędu. Kiedy zostałam przyjęta na oddział badanie zostało pawtórzone i znów było przy tym dwóch lekarzy. Każdy aparat jest inny, mają inna rozdzielczość, więc tym samym dokładośc przeprowadzonego badania może być różna, musisz koniecznie powtórzyć badanie. U mnie pojawiło się plamienie i dlatego wiedziałam, że coś jest nie tak, u Ciebie tego nie ma, więc myślę i mocno wierzę w to że jest to błąd lekarza. 3maj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra o sercu dowiedziala sie dopiero pod koniec 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
Ada ja mocno wierze ze to pomylka. a moze by spr jeszcze czy beta przyrasta? moze ta lekarka byla niekompetentna. moja kolezanke tak raz potraktowala taka doktorka, gdy poszla fo innego lekarza na fundusz celowo po zlecenia na badania a ciaze prowadzil kto inny i juz bylo potwierdzenie ciazy i ta na fundusz powiedziala na wizycie ze ona nie widzi wogole ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a co do siebie, to mysle ze jak trzy testy pokazaly kreske to dzidzius jest :) ale jest to dopiero 11 dzien po owulacji :) lub 12. spanikowalam bo myslalam ze kreska sie bardzo pogrubi od wczoraj a to przeciez dopiero poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa widzę, że rozum zaczyna się budzić i dochodzi do głosu :) bardzo się cieszę, że zaczynasz rozsądnie myśleć :) i oczywiście zgadzam się z Tobą, że Adaa powinna powtórzyć badania i oczywiście dopóki to nie będzie potwierdzone to nie martwić się na zapas. Jak byłam ostatnio u tego endokrynologa to ten stwierdził, że on ma taki aparat, że nawet jak zarodek ma 1mm on widzi akcję serca i skoro u mnie lekarz w 4tyg + 6dni nie widział serduszka to na pewno było to puste jajo płodowe. Szkoda tylko, że najwyraźniej lekarz nie doczytał, że serduszko w tak wczesnym okresie jeszcze nie musi być widoczne na usg, więc ja myślę że w takiej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym. Adaa ja myślę, że jeśli sprawa Cię bardzo niepokoi to możesz pojechać do szpitala, powiedzieć, że wczoraj miałaś takie badanie, jesteś zdenerwowana i źle się czujesz. Powinni wykonać badanie i sprawdzić czy faktycznie jest czym sie niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ada26l ja bylam troszke w innej sytuacji ....gdy poszlam na pierwsza wizyte bylam w 8 tygoniu i lekarz odrazu stwierdzil ze nie ma dzidzusia :( ale dal mi czas jeszcze tydzien....poszlam i potwierdzilo sie co mowil ...po paru dniach od wizyty dostalam plamien i w dniu co mialam zabieg zaczelam juz krwawic :( nie umialam sie z tym pogodzic ale lekarz powiedzial ze zaraz po zabiegu od pierwszej @ mozemy sie znowu starac :) i udalo mi sie w drugim cylku :) teraz bylam slyszlam serduszko i mysle tylko pozytywnie musi byc dobrze :) jest to dzieciatko wyproszone przez moja mlodsza corke wiec musi byc wszystko ok :) a propo moje dziewczyny sa zachwycone juz wymyslaja imiona :) Ada bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki bedzie dobrze zobzczysz :):):):) Kwietniowa juz po cichu ci gratuluje :):):):):):) a innym staraczkom przesylam moc fluidow :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
aktualizuje tabelke :) Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......13.............5.02.2013...........29.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013........... . ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013......... . . .8-9.04.2013 olaalee.................................02.05.2013...... . ...... przerwa maniek87...........30................14.05.2013......... . ???przerwa Karmelka88.........2...............07.03.2013........... . .0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013........... . .. 25.05.2013 anibas.............. 3..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13............. . ...17 .04.13 nezumi..............1..............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa...1..............02.05.2013.............. 3 .06.2013 Rozmarzona......2............04.04.2013..............03. - 04.05.2013 nowa_chcąca ....24.............21.04.13...............1 7-18.05.13 Canarki...........1...............14.05.13............15 . 06.13 KunteKate........3,5r...........24.05.13.............24- 26.06.13 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........25tc................27.11.2012........ . ..03.09.2013 Agnes32...........25tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........16tc................15.01.2013........ . ..22.10.2013 Mama ..............15tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama....10...................27.02.2013............07.12.201 3 ulajowy...............10...................21.03.2013..........28.12.2013 Adaa26..............7tc.............24.03.2013.......nie wiem Angeluska.........7 tc.....24.03.2013........31.12.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
kiedy sie moge zmienic w tabelce? jak potwierdzi lekarz? czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jeszcze pytanie, jestem umowiona na przedluzanie rzes 1:1 na stode. myslicie ze moge isc? nie ma niby orzeciwskazan jako takich, ewentualnie jakies podraznienie oczu, ale juz mialam dwa raxy kiedys. macie jakies informacje na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa nie martw się na zapas kochana.musisz być dobrej myśli. Powtórz badanie u innego lekarza,na innym sprzęcie. Jesteśmy z Tobą. Trzymam mocno kciuki!!!! Kwietniowa po trzech pozytywnych testach śmiało mogę Ci pogratulować! I jednak przeważył ten 1% ;) A jeśli chodzi o mnie to wczoraj rano zauważyłam na wkładce niewielką ilość zabarwionej wydzieliny,takiej jak przed okresem. Myślicie, że mogło to być plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×