Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Korneli gratuluję :D ja na Twoim miejscu zamiast robić kolejny test poszłabym pewnie zrobić bete i umówiła się do lekarza :) Ja dzisiaj jestem super zadowolona, bo pierwszy raz od dłuższego czasu zaobserwowałam u siebie śluz płodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas spokojnie, ja już się denerwowałam że nie mam śluzu płodnego, ale on jest tyle że wysoko. Wczoraj gin na badaniu oceniła mój śluz na +++ i dzisiaj tez go sama zaobserwowałam. Zrób sobie samobadanie i zobacz, może też masz go "ukrytego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
ja normalnie nie wytrzymam do tej 15 :( nie moge o niczymm myslec .. ja wiem ze bedzie negatyw ale jakas nadzieja tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
ja normalnie nie wytrzymam do tej 15 :( nie moge o niczymm myslec .. ja wiem ze bedzie negatyw ale jakas nadzieja tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa_chcaca jeżeli dostałaś @ a nie plamienie, to niestety obawiam się że wynik bety będzie negatywny. Oczywiście 3mam kciuki za pozytywny wynik, ale nie nastawiaj się na nic, bo wiem jak bardzo boli rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
birget nie dostalam @ powinnam dostac piatek sobota ale sie nie pojawila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam coś musiałam pokręcić :/ mimo to lepiej się na nic nie nastawiaj, wiem że założenie będzie co będzie jest czymś co potrafi doprowadzić do szału, ale niestety to jest najlepsza opcja przy staraniach. 3mam kciuki i oczywiście daj znać jak będziesz miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_chcąca;)
dam znac na pewno cokolwiek by nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget zrobiłam sobie to samobadanie i jak to powiedziec, wilgoc jakas jest ale nic ciagnacego jak ten dobry sluz:(Ach sama juz nie wiem...:( A którey u ciebie dzień cyklu, że masz ten śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Korneli gratuluje...ciesze sie razem z toba. A reszta podobnie jak ja napewno sie doczeka upragnionych kresek. Mnie zlapalo chrubsko paskudne. Ide sie kurowac do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladytrue_86
Cześć dziewczyny mam do Was pytanie, mam nadzieję, że mi poradzicie. Niedawno odstawiłam tabletki. Kochałam się z mężem kilka razy ( wydawało by mi się w dni nie płodne) chociaż ciężko to stwierdzić zaraz po odstawieniu tabletek... W każdym razie, stosunek był przerywany. Kilka dni po tym zaczął boleć mnie jajnik, miałam lekkie plamienie. Po 2 dniach przeszło. Dziś czyli 3 tyg od tamtego zdarzenia, jest mi niedobrze, jakbym miałam zwymiotować, mam ociążały brzuch, i rano kręciło mi się w głowie, że prawie zemdlałam, i mąż musiał mnie kłaść na wznak i podnosić nogi do góry. Myślicie, że to może być jakaś oznaka, że mogę być w ciąży? Czy to za wcześnie na objawy? Nie planujemy jeszcze dzidzi, ale jakby tak miało być to tragedii by też nie było i byśmy się cieszyli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladytrue_86
Cześć dziewczyny mam do Was pytanie, mam nadzieję, że mi poradzicie. Niedawno odstawiłam tabletki. Kochałam się z mężem kilka razy ( wydawało by mi się w dni nie płodne) chociaż ciężko to stwierdzić zaraz po odstawieniu tabletek... W każdym razie, stosunek był przerywany. Kilka dni po tym zaczął boleć mnie jajnik, miałam lekkie plamienie. Po 2 dniach przeszło. Dziś czyli 3 tyg od tamtego zdarzenia, jest mi niedobrze, jakbym miałam zwymiotować, mam ociążały brzuch, i rano kręciło mi się w głowie, że prawie zemdlałam, i mąż musiał mnie kłaść na wznak i podnosić nogi do góry. Myślicie, że to może być jakaś oznaka, że mogę być w ciąży? Czy to za wcześnie na objawy? Nie planujemy jeszcze dzidzi, ale jakby tak miało być to tragedii by też nie było i byśmy się cieszyli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladytrue_86 zrób test, może o rozwieje twoje wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
korneli dawaj szybko znac zlituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze bylam pewna ze juz bedzie wiadomosc a tu ni ma. Nowa chcaca i co??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas ja dzisiaj mam 13 dzień cyklu i jak robie samobadanie to np w tej chwili też nie mam tego idealnego śluzu, ale kiedy rano mnie naszła chęć na przytulanki to śluz był taki jak być powinien (tyle, że przytulanek nie było). Wczoraj gin zrobiła mi badanie i też śluz był. Czasem jest tak, że śluz jest wysoko (w szyjce) i to że nie możesz go sama wybadać wcale nie znaczy, że go nie ma :) nic się nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Cześć dziewczyny, chwilkę mnie nie było i już tyle do czytania :-D Adaa, nie martw się cerą - moim zdaniem to ciąża (stety czy niestety). Ja też zawsze chodziłam bez makijażu, żadnych podkładów nie używałam bo miałam gładką cerę :-) Jak do ślubu poszłam umalowana to czułam się wręcz sztucznie i nieswojo :-P Odkąd zafasolkowałam to moja cera się zrobiła jak w gimnazjum byłam :-P tzn tragedii nie ma, ale też wychodzą mi krostki czasami co się nie zdarzało wcześniej. Do tego krostki mi wychodzą na dekolcie i plecach - nie ma ich dużo, ale mnie to na początku też denerwowało. Z tym że nie zmieniałam kremu ani balsamu do ciała, ani proszku do prania, mam od jakiegoś czasu swoje wybrane więc wiedziałam, że jedyna opcja to Fasolka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Korneli gratulacje dla Ciebie!!! Mój pierwszy test też był z bladą drugą kreską (ale to był o późnej godzinie test i to przed planowaną @), ale potem kreska z testu na test ciemniała więc myślę, że...mogę Ci spokojnie już pogratulować!!! Ach co to za uczucie widzieć te 2 krechy :-) Czy data przy Twoim nicku to Twój rok? Bo jak tak to jesteśmy razem z 1988r :-D Trzymam kciuki za pozostałe oczekujące na 2 kreseczki i oczywiście wysyłam moc fluidków ciążowych! ************** Godzinna jest wieczorno-nocna to może akurat te fluidki polecą do którejś z was w czasie przytulanek :-D Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nowa chcaca i co i co i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dziewczyny to jestesmy z podobnego wieku :) a co do cery, to w ciazy czesto sa takie numery , ze z pieknej cery sie robi gorsza lub z gorszej ladna:) zazwyczaj na poczatku jak hormony szaleja to cera sie pogarsza a potem juz chyba jest lepiej :). ja kiedys mialam problemy z pojedynczymi pryszczykami, bardzo mnie one denerwowaly i staniwily wowczas moj zyciowy problem. uporalamsie oczywiscie z problemem za pomoca zelu epiduo. nawet nie wiem czy pamietacie ale gdy do Was dolaczylam to pytalam czy ten krem nalezy duzo wczesniej odstawic przed planowana ciaza. dostalam odp na to pytanie droga elektroniczna od dermatologa i zaproponowano mi abym uzywala kremu na noc zamiast tamtego : la toche possay efaclar duo. wiec jesli komus bardzo przeszkadza pogorszenie cery i mialby ochote to ja polecam ten krem la roche bo jest naprawde dobry i mozna stosowac w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mi mowi ze dzis juz mam mniej tych krostek wiec moze to od kremu, poczekam pare dni, nie bede stosowac zadnego i zobacze czy znikna:) a jak ciaza to nic na to nie oradze. Moze kupie sobie jakis zel antybakteryjny:) mama ja tez sie maluje albo slabo albo wcale, zalezy od dnia czy mi sie chce, czy np gdzies do znajomych wychodzimy) to ja tez jestem w podobnym wieku bo 26 to moje lata:) pewnie nietrudno sie domyslic:P:P Korneli ja gratuluje raz jeszcze:):):) ja w ogole nie roblam testu z krwi tak w ogole, zrobilam z moczu, @ nie przyszla wiec na bete juz nie szlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
wiec potwierdzam II kreseczki :D dzisiaj zadzwonie i umówie sie na wizyte :) jestem prze szczesliwa. mam dwie córki licze ze tym razem bedzie chłopak. zreszta najwazniejsze by bylo zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
korneli1988 moje GRATULACJE :) :) :) jestesmy w podobnej sytuacji ; ) tez mam dwie dziewczynki ; ) i teraz cichutko liczymy na synusia ale tak jak napisalas ...najważniejsze żeby bylo zdrowe :) w jakim wieku masz córeczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
jedna Julia w listopadzie bedzie miala 5 lat, a Sandra w lutym skonczyla 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
Julia w listopadzie bedzie miała 5 a Sandra w lutym skonczyla 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
Julia w listopadzie bedzie miala 5 a Sandrusia w lutym skonczyla 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
sorki ale cos mi komp szwankuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
To ja mam troszke starsze Wiki w sierpniu skończy 13 a Julia w styczniu skończyła 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×