Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość nikoletta111
witam, mam pewien problem.. ;/ mianowicie chce miec dziecko, i starania rozpoczęte, ale mam bardzo nieregularny cykl. Mam bóle brzucha, kręci mi się w głowie, mam wrazenie ze zyly na piersiach sa bardziej widocznie. Albo to tylko moj stres albo czy po tygodniu cos takiego moze sie pojawic? Na test jest jeszcze za wczesnie. Bardzo sie tym wszystkim przejmuje. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumisiowa333
Hej, Jakoś na początku tego miesiąca dostałam okresu skończył mi się 5. 3 Dni po skończeniu się miesiączki doszło do zblżenia. Nigdy nie liczyłam sobie dni płodnych i nie płodnych bo nie widziałam takiej konieczności. Była mała wpadka i myślę że mogę być w ciąży od tamtego czasu bardzo chce tego dziecka. Myślicie że mogę być w ciąż ? Pytam Was bo to za wcześnie żeby zrobić test czy iść do ginekologa a nie mogę się już doczekać potwierdzenia. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w końcu zrozumiałam, że problemem z moim zajściem w ciążę może być nadwaga jakiej się nabawiłam poprzez konsumpcję śmieciowych rzeczy typu kfc, popcorn , tonu chleba , zajadanie stresu że się znowu nie udało i tak wpadłam w błędne koło. % dni temu zmieniłam nawyki, codziennie chodzę na basen, co 3 h jem coś zdrowego i drobnego a raz dziennie mięsko/kurczaczka - zobaczymy. Mam nadzieję że szybko spalę nadprogramowe zwały tłuszczu i wszystko się uda..W KOŃCU :) bo ja już nie mam sił na te wieczne rozczarowania. Przyznam, ze wpadłam na ciekawy artykuł o nadwadze i staraniach na jakzajscwciaze.pl - to mi przetarło w końcu oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belissima669
Hej dziewczyny!!! jestem tu nowa i pierwszy raz pisze na forum, mianowicie mam 28lat staramy się z narzeczonym o dziecko, niedługo dopiero drugi miesiąc cykle mam nieregularne co 21-28 dni. Może któraś z Was miała podobny przypadek zamiast okresu (zaczęło się 9 czerwca) miałam śluz z krwią i to bardzo mało po ok 3 dniach brązowe plamienia i na dodatek skrzepy krwi nie dużo ale się pojawiają i to trwa już ok 13 dni i jakby tego było mało mam takie wypełnione i obolałe piersi (sutki nie bolą) żadnych innych objawów nie zauważyłam. Co o tym myślicie mogą być to objawy ciąży a może zaburzenia hormonalne??? z góry dziękuję za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belissima669
Chciałam jeszcze dodać, że przed pojawieniem się tego niby krwawienia bolał mnie strasznie brzuch ale to normalne bo zawsze bardzo mnie boli tylko, że czasami właśnie pobolewa mnie brzuch tak łagodnie jak na okres. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna123
Witam. Dzisiaj kochałam się ze swoim narzeczonym i skończył we mnie, ale niedługo po tym dostałam miesiączkę, którą miałam dostać jutro z wyliczeń mojego kalendarzyka dodam, że miesiączkuję co 27 dni, lecz ostatnio spóźniała mi się o około1,5 tyg. Jakie jest prawdopodobieństwo, że będę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!! Dawno mnie tu nie było.... miałam ciężki okres w życiu. Ale wpadłam do was na chwilkę pochwalić się że dziś na teście pojawiły się upragnione II kreseczki!!!!! Jestem przeszczęśliwa. Od razu pojechałam na Betę. W poniedziałek wyniki. Dlatego pytam od razu jak je interpretować? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutteda
hej dziewczyny mam problem otoz normalnie mam okres co 28 dni w maju mialam 19 a w czerwcu juz 12 (czyli 24 dni odstepu) ale trwal on tylko 3 dni 1 dzien byl przez godzine obfitszy a przez reszte czasu byl bardzo skapy mam codziennie bol podbrzusza bylam na usg i wyszlo cos takiego http://img412.imageshack.us/img412/4933/ciuchy106gg5.jpg i lekarz stwierdzil ze jest to owulacja a mnie do tego bola piersi mam mdlosci wieczorami w nocy mam przeczucie ze moze to byc ciaza dodam ze mieszkam za granica i nie mam tutaj zaufanego lekarza czy jest mi ktoras w stanie to wyjasnic czy jest szansa na to ze zaciazylam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia .......
Witam mam 21 lat i nie wiem jak powiedziec mamie ze jestem w ciazy nie wiem czy bedzie lepiej jak przyjde z chłopakiem czy jak sama jej to powiem a juz jestem w 4 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena991
Witajcie :) . Ostatnią @ miałam 9 lipca, z chłopakiem kochałam się 13 lipca. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Wczoraj powinnam dostać @, ale nie przychodzi...Cykle mam bardzo różne, jednak ostatni trwał 28 dni. Od kilku dni pobolewa mnie też podbrzusze, tak jak na @. Strasznie boje się zrobić test. Poza tym jestem bardzo zestresowana tym, ze to może być jednak ciąża. co myślicie? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaK6357
Korzystaliście z preparatu o nazwie Luteina Lux? No bo wyszukiwałam komentarzy na temat tego leku i nie wiem co myśleć. Może możecie cokolwiek napisać mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, próbowaliście jakichś zamienników? Na tej stronie zanalazłam trochę recencji o Luteina Lux: http://www.listalekow.pl/luteina-lux/ - uważacie, że można się tym sugerować? Nie w smak mi się i wydać bezsensownie pieniądze, dlatego liczę na Wasze sugestie. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam takie pytanko, lecz pozwólcie że najpierw krótko objaśnie do czego zmierzam ostatnia @ mialam 14.08, która trwała jak zwykle dwa dni, 18.08 do 20.08 kochalam się z chłopakiem standardowo bez zabezpieczenia, według kalkulatora dni plodnych okres dni plodnych przypadał na dni od 24.08 do 31.08.wspominam że cykle mam zwykle 30 dniowe lecz czasem nie są też nie regularne. Jakiś czas po stosunku ostatnim około 28 sierpnia, na lekko bialawym, kleistym sluzie zauważyłam ślady krwi, bolał mnie wtedy brzuch, skurczowo jak w pierwszym dniu @, nie chce wkrecac sobie bez sensu jakichś objawów bo oprócz ciągłego zmęczenia nic mi się nie dzieje, takiego co by wskazywało na ciążę. I właśnie spodziewany dzień @ jest 13.09.2013r, śluz jest teraz metny, przeczytałam już setki rodzajów forum , i już sama niewiem, czy mogę być w ciąży czy nie ? i czy są szanse, proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam takie pytanko, lecz pozwólcie że najpierw krótko objaśnie do czego zmierzam ostatnia @ mialam 14.08, która trwała jak zwykle dwa dni, 18.08 do 20.08 kochalam się z chłopakiem standardowo bez zabezpieczenia, według kalkulatora dni plodnych okres dni plodnych przypadał na dni od 24.08 do 31.08.wspominam że cykle mam zwykle 30 dniowe lecz czasem nie są też nie regularne. Jakiś czas po stosunku ostatnim około 28 sierpnia, na lekko bialawym, kleistym sluzie zauważyłam ślady krwi, bolał mnie wtedy brzuch, skurczowo jak w pierwszym dniu @, nie chce wkrecac sobie bez sensu jakichś objawów bo oprócz ciągłego zmęczenia nic mi się nie dzieje, takiego co by wskazywało na ciążę. I właśnie spodziewany dzień @ jest 13.09.2013r, śluz jest teraz metny, przeczytałam już setki rodzajów forum , i już sama niewiem, czy mogę być w ciąży czy nie ? i czy są szanse, proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalia
Ja właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży ;). Zastanawiałam się jak wy czy to to. Przytulanko w 14 dniu tydzień później twardniał mi brzuch był napięty. test zrobiłam 3 dni przed @ zgodnie z intrukcją testu, najwcześniejzy termin. Negatywny wynik. Dzień po terminie 2 kreski. Nie mam żadnych objawów poza tym, że mam ogrooom energii. Wcześniej bez kawy żyć nie mogłam, a tera po prostu odstawiłam, ale smakuje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliiiianaa
Cześć nie wiem co robić termin miesiączki miałam 2 października dzisiaj robiłam test wyszła baaardzo blada druga kreska jutro ide na bete ale strasznie się denerwuje piersi mam większe i brak okresu temp. cały czas w granicach 36,8 - 37,4. i nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość20
Witam :) chcialam was kobietki zapytac o pewną sytuację, gdyż nie jestem pewna czy jestem w ciazy czy nie. A wiec od poczatku.. 3 dnie przed swietami kochalam sie z chlopakiem..w jeden dzien 2 razy z tym ze pierwszy raz byl z gumką a drugi kilka godz,pozniej ale poczatek bez prezerwatywy... zaraz po swietach zaczelam sie dziwnie czuć..mdłosci bez wymiotów,zawroty głowy. na sylwestra czulam sie juz dobrze.4 stycznia dostalam okresu,brzuch jak zwykle bolał jak diabli ale okres trwal 4 dni a zawsze trwa 5-6. następnie znow zaczelam sie dziwnie czuć,bolący brzuch i piersi chociaz nie zauwazylam zeby sie jakos zmienily,poprostu sa lekko nabrzmiałe. zrobilam 3 testy.. 1 w dzien miesiaczki,drugi zaraz po, i 3 dziś. wszystkie negatywne.. kolejna miesiaczka powinna sie pojawić na poczatku lutego..dodam tylko ze sluz mam bardzo bialy trochę gesty..a kilka dni wczesniej byl baardzi gesty, taka galaretka. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×