Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutnaona2345

Straciłam pracę- chciałam się wyżalić

Polecane posty

Gość Smutnaona2345

Straciłam pracę i jest mi bardzo smutno z tego powodu. Boję się, że jak raz to się stało to kiedyś to się powtórzy. Starałam się jak mogłam , ale mimo to popełniałam błędy. Jestem uczciwa więc ich nie tuszowałam jak inni , może dlatego Martwię się też ,że nie znajdę nowej pracy. Nie chce tak bezczynnie siedzieć na bezrobociu. Już jak byłam zatrudniona wysyłałam dużo CV i nic .. teraz to samo. Co robić ? Z czego żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Spoko loko będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
gdzie pracowalas? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaona2345
Mam 23 lata a gdzie pracowałam nie mogę zdradzić bo nie chce ,żeby ktoś znajomy przeczytał ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.......
o jezu, chociaz branze napisz, np sklep spozywczy, biuro, przedstawiciel handlowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaona2345
Ciężka harówka za marne pieniądze więc po opłaceniu rachunków i wyżywieniu się niewiele zostaje i nie można oszczędzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazo
straszne uczucie nie? a teraz wyobraz sobie ze tak sie czują faceci po dostaniu kosza. powodzenia w szukaniu nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez straciłam pracę
6 grudnia dostałam wypowiedzenie super prezent na święta... Ja pracowałam już 8lat i nie wiem czemu to akurat ja sa młodsze które krócej pracują...pracy szukam ale ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi, że tak sie stało
ale nie miałaś na to wpływu, czasem tak bywa, że tylko kombinatorzy utrzymują się na powierzchni. Byłam w takiej sytuacji 2 lata temu, dostałam wypowiedzenie w sylwestra. Nie możesz sie załamywać, ale szukać, wiele firm otwiera nowy budżet i zaczyna rekrutacje na 2013. U mnie było tak, że zmieniłam pracę na lepszą-mniej stresującą, lepiej płatną, więc w sumie nie ma tego złego... mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu się cieszył! Dostałaś szansę polepszyć swoje życie, zacząć godnie zarabiać i mieć czas dla bliskich!!! Przestań zamartwiać się utratą "kajdanek" bo to niema sensu. Zacznij zarabiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak git to nie bedzie nie ma co czarować , już teraz łap co możesz ,nawet dorywcze i jednocześnie szukaj szukaj szukaj ,ślij cv ,nie tylko przez kompa , wychodz też na miasto z cv w koszulkach i patrz gdzie są kartki "przyjmę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szukaj szukaj szukaj ,ślij cv ,nie tylko przez kompa , wychodz też na miasto z cv w koszulkach i patrz gdzie są kartki "przyjmę" " Gorszej rady nie znalazłeś? Co takiego złego zrobiła ci ta dziewczyna, że takie rzeczy do niej piszesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT a co w tym niby złego ? czesto mile widziane jest osobiste zostawianie cv bo od razu pracodawca cię widzi ,rozmawia i ma świadomość ze ci zależy. Nie rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SAPIENTI SAT a co w tym niby złego ?" Złego jest to, że zamiast doradzić dziewczynie jak ułożyć sobie życie zawodowe, doradzasz jak kolejne jarzmo na szyje założyć. Czy ty TV nie oglądasz i internet nie otwierasz na jakichś sensownych portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaona2345
Dziękuję Wam bardzo za rady. Rzeczywiście wbrew pozorem teraz jest dobry okres na szukanie pracy. Wysyłam codziennie CV przez Internet. Mam trochę opory przed chodzeniem z CV po mieście, ale może spróbuję.Zawsze to dodatkowa szanse. Chce znaleźć pracę na stałe, zbyt dużo krótkotrwałych pracy w CV nie wygląda dobrze, ale jednocześnie potrzebny mi dopływ gotówki. Trzymam kciuki za każdego, kogo spotkał taki "prezent" na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubian......
uu kochana, mam to samo. Tylko mi jeszcze szefowa na dowidzenia powiedziała, że mnie koleżanki nie polubiły takim tonem, jakby to był powód nieprzedłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaona2345
Bo w pracy są tylko twarze, które kojarzysz..niestety. Może Cię nie polubiły bo jestes za inteligentna i masz swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co ma do tego j.ebana telewizja" No to ma, że są jednak programy, gdzie mówi się prawdę o tym, że postęp gospodarki jest taki, który prowadzi do zmniejszenia ilości miesc pracy. Powodów na to jest wiele i jak ktoś chce, to mogę je tutaj podać. A skoro miejsc pracy będzie coraz mniej, to i konkurencja w tym zakresie będzie coraz większa i warunki na których będzie się zatrudniać będą coraz gorsze dla pracownika. Plus do tego, stan ubezpieczeń społecznych jest taki, że nikt z dzisiejszych 30-latków i młodszych żadnej gwarantowanej emerytury nie otrzyma. Popychanie ludzi w to bagno jest conajmniej niemoralne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×