Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszlamamusia199999999

Imię dla dziewczynki - Jakie?

Polecane posty

Gość taktojapaula
Liwia - bardzo ładnie :) Podobają mi się jeszcze: Alicja, Hania, Klara, Kinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tam wyzej...
" bo Aurelia Kapuśniak mnie nie przekonuje"-no fajnie,to moze powiedz co cie przekonuje z tym nazwiskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My też mieliśmy problem, ale
w końcu stanęło na imieniu Iga :-) Kompletnie nie mieliśmy pomysłu dla dziewczynki. Była jeszcze gdzieś w głowie Pola i Marcelina, ale ostatecznie zwyciężyła Iga :-) Anglojęzyczni znajomi wymawiają je tak jak Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwkaaaa
Kobieto gdzie ty pytasz??? Tutaj cie zaraz jadem zaleja, Nadia sliczne imie, tym co sie lojarzy z prostytutka powinny zmienic otoczenie, Nadia to nadzieja na prawd pjekne slowianskie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Iga też ładnie! Zapomniałam totalnie o tym imieniu :) Co pasuje do nazwiska kapusniak? Zwykłe polskie imie: Kasia, Basia, Ania, Hania- bez udziwnień a to kapusniak to był przykład. Utkwiło mi to nazwisko z jednej listy przedszkolnej :D A mianowicie dziecko nazywało sie Dżesika Kapuśniak (pisownia oryginalna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6 latki takich kwiatków jak podajesz jest więcej :D moja mama w grupie w przedszkolu miała Nicole Burak :D 1 1 Autorko Nadia bardzo ładne ;) Ale ja wolę Agatkę :) Tak miałaby na imię moja córeczka gdyby się nie okazała chłopczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratka no tych kwiatków to sporo dzisiaj sie porobilo :D Ale co zrobic ;P A Nadia- cóż... brzmienie ladne, ciepłe i miłe. Mi się troche ruskie to imie wydaje, ale nie mam uprzedzeń typu, ze to imie prostytutki :D Bardziej z prostytutką kojarzy mi sie Jola :D Bo tylko taka prostytutke "znam"- w sensie z 13 posterunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsgdsgds
byle nie julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
Natalka i Patrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccb
dżesyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za agatką
i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
Kaja lub Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma corke Nik(c)ole Jelonek, a Jelonek to nazwisko. dla mnie koszmar, ale co poradzic:D z takich oklepanych to podoba mi sie lena, a z tych mniej to kiedys myslalam nad helenka, ale nie wiem, czy bedzie ok dla malej dziewczynki. a moze lidia-lidka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×