Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka1111

szukam pracy za 2 zł na godz.

Polecane posty

Gość Kaśka1111

Witam. szukam pracy za mniejwięcej 2 do 5 złotych na godzinę, mogę robić wszystko, są jakieś oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EurestHernest Union
panie, daj pan 2 zł na piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Juan
PizzaHut, Rossmann, McDonalds, Kfc, Lidl, Carrefour itd. itd. itd. Białe Murzyny - jak się Wam pracuje :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
znajdzie się praca za te chociaż 5zł na godzinę dla samotnej matki z dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laduckdc
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam 5 zł za godzinę
potrzebuje Pani do sprzatania w mieszkaniu Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamesisibonnnnnnnn
U mnie za umycie okna plastik,pokojowe ludzie płacą 20 zł ,a za sprzątanie ,takie generalne przed świętami 10-12 zł na godzinę .To jest dobry interes,bo moja koleżanka ma na razie 3 spore mieszkania do posprzątania +duży 200 m dom ,wszystko z myciem okien,firany,mycie podłóg itp.Dziewczyna ,dała ogłoszenie bo była w ciężkiej sytuacji finansowej i to był strzała w 10-tkę !!!!Już zarobiła w dwa tyg 2,5 tys!!! Nawet sobie sprawy nie zdajecie ile osób ,starszych albo majetnych szuka do sprzątania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamesisibonnnnnnnn
Myślę że temat ,szukam pracy za 2 zł to prowo.Jednak dziewczyny spróbujcie dać ogłoszenie !Ja jej pomagałam w tym 200 metrowym domu,"smiech na sali"bo naprawdę kobitka czysto miała,trzeba było podłogi umyć tylko ,porządnie odkurzyć ,wc i kuchnia,no i najgorsze 12 okien !!!Obrobiłyśmy się w 5 godzin ,pomagałam bo myslała że rady nie da .Właścicielka zapłaciła jej 400 zł !!!!Więc opłaca się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamesisibonnnnnnnn
Prasowanie to ok 10 zł za godzinę .Dobry interes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1111
nie potrzebuję waszej łaski, za 5zł sami sobie sprzątajcie, a dziecko i tak oddam do adopcji bo jest z nieprawego łoża i je niekocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
Z pewnością ten temat to prowokacja. A tu oferta znaleziona dzisiaj w internecie. Opis oferty pracy: Poszukujemy kelnera/kelnerki do pracy dorywczej, głównie w tygodniu, stawka 4 zł/h, Bielsko-Biała Wymagania: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Wysoka kultura osobista Dobra prezencja Zorientowanie na wysoki poziom świadczonych usług Miła aparycja Umiejętność koncentracji i realizacji wielu spraw w tym samym czasie Umiejętność pracy pod presją czasu Łatwość nawiązywania kontaktów Uczciwość, sumienność, PUNKTUALNOŚĆ Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia ze zdjęciem na adres: Brak słów... Ciekawe czy ta stawka to brutto czy netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietny_38
szkoda że już nieaktualne, pewnie kogoś przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam niedawno ogłoszenie na gumtree 5 zł za godzinę sprzątania mieszkania, serio :O a jeszcze wcześniej widziałam na oferii jak jakaś baba szuka opiekunki do dwójki dzieci, 4 zł/h, przy czym musi to być studentka anglistyki i z każdym dzieckiem co najmniej przez pół godziny powtarzać angielski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_javu
MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi obniżyli stawkę w pracy i jak ktoś się nie wybaria to ma 3zł. a wcześniej - 6zł. zwalniam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno, że temat to prowo, ale niestety takie płace istnieją....4 zł na godzinę, a cała lista wymagań - mogliby od razu napisać, że szukają niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×