Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bettylou

menu 4 miesięcznego chłopca i niespokojny sen

Polecane posty

Witam. Jak karmicie swoje pociechy? Nasz jadłospis wygląda następująco: 7.00 rano - mleko modyfikowane ok120ml 11.00 kaszka ryżowa na mleku modyfikowanym na gęsto podawana łyżeczką (ok 2 łyżki na 90 ml mleka) 15.00 obiadek. Dopiero wprowadzam warzywa więc kilka łyżeczek ziemniaków, marchewki, lub gotowego słoiczka + mleko modyfikowane - to zależy ile zje warzywek, ale ok 60 - 90 ml 17.00 deser - starte jabłuszko l;ub gotowy deser ze słoiczka ok 50 ml 19.00-19.30 mleko z kleikiem - 120 ml 23.00 mleko modyfikowane 120 - 150 ml 3.00 w nocy mleko modyfikowane 60- 90 ml Pisząc 120 ml mam na myśli tyle wody plus 4 miarki mleka, wiec suma sumarum mleczka wychodzi wiecej. Jak myślicie czy taki schemat żywieniowy jest w porządku dla mojego synka? Dodam, że mały ma bardzo niespokojny sen i często się budzi w nocy. Więc, żeby go nie karmic przy każdej pobudce - podaję mu wodę czasem herbatkę. Nie wiem, może jest głodny i dlatego się wybudza. Zasypia np. 0k. 20.00, budzi się ok 23.00 na jedzenie. Potem śpi do 3.00 ale często budzi się już przed 2.00. Wtedy biorę go na ręce i albo usypia podczas bujania na rękach, albo muszę mu dać coś ciepłego do picia. Po jedzeniu o 3.00 znów budzi się ok. 5 rano i potem już potrafi co godzinę . Zastanawiam się czy to normalne. Pediatra powiedział mi, żeby go karmić przy pobudkach, ale dla mnie to nielogiczne. Jakie są Wasze maleństwa. Napiszcie proszę co myślicie o schemacie, jaki ustaliłam dla mojego synka i co Waszym zdaniem powoduje takie częste pobudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×