Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

CHCĘ KUPIĆ DOBRY TELEWIZOR- który polecacie???? Odradzacie?

Polecane posty

Gość rafaellszanti
LED Local Dimming (tzw. Full LED) tego masz szukać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
smart tv, wszystkie bajery takie jak przeglądarka itp. 3D aktywne czyli lepsze od pasywnego ale niestety okulary trzeba dokupić osobno, cena 1 pary to 250 zł. moim zdaniem się opłaca, gdyż te dołączane w zestawie do 3D pasywnego to nic innego jak z ciekawszą obudową okulary z kina, które kupujemy z 3 zł idąc na seans 3D. efekt 3D pasywnego o wiele gorszy, ale za to okulary są albo tanie bo 100 zł za 4 pary, albo już w zestawie. cena tv 2600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rafael, i tak zalapales co mialam na mysli :D :D Chodzilo rzecz jasna o Led :p kURDE, CZESTO piszecie o tych samsungach...... mialam zle doswiadczenia z telefonem, no ale to bylo laaaataaaa temu. Zrazilam sie do tej marki, sadzac po Waszych wpisach chyba nieslusznie. Czyli : LED, podswietlanie calosciowe (do czego to sluzy?), 3D..... i tyle wiem :O Kurde ciezki wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Zorro....
Poczekaj po świętach. Większość oszustów się zwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
na pewno nie jest z Chin:) jest to model który wszedł do sprzedaży w połowie października a już robi 30% sprzedaży wszystkich tv LED marki toshiba. to najlepszy argument!:) naprawdę polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhff
full rgb led jest pewnie bardzo drogi. a led edge to kiszka niska temperatura kolorów. sama musisz zobaczyc na zywo ale zwykly sygnal dvb-t a nie jakies demo bluray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
Full LED jest droższy, ale daje duzo lepsze kolory, pokusiłbym sie o stwierdzenie że lepsze niż w plazmie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
pewnie dlatego, że jest to produkt godny uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufam tej toshibie, bo kumpel robiil z ta marka biznesy, a On dziadostwa nie odwala. Chyba mnie przekonales.. :) Tez wlasnie- koles ktorego oczarowalam w mediamarkt (:D) powiedzial mi na ucho zeby przyjsc na zakupy po swietach, bo teraz podniesli ceny po to, by oglosic promocje i sprzedac wiecej za wyzsza cene :D Boze, ale klamczuchow dookola :O sama musisz zobaczyc na zywo ale zwykly sygnal dvb-t a nie jakies demo bluray ---> 😭 😭 😭 nawet nie umiem tego wymowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
dobra co mogłam to pomogłam, dobrego wyboru życzę. a Tv widziałam nawet wczoraj w mediamarkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My mamy Sony
ale co to za Sony made in China ;/ Kuzynka ma telewizor Sony ok 20 letni ,kupiony w Pewexie -nigdy nie był zepsuty. A teraz wszędzie chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart tv
Jak tv podłączy się pod n-kę np, to obraz jest cud, miód i orzeszki, wcześniej miałam samsunga plazme 42 i też nie narzekałam, ale led bije wszystko na łeb:) Jeśli chodzi o 3d to raczej taki bajer, tv mam od 1,5 roku i może z 5 razy oglądałam film w tej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie toshiba chyba nawiedze znow MM :) No wlasnie slyszalam ze te nowe tv to maja zywotnosc max 7,8 lat. To prawda? :O Co do marki Sony, ten przemily pracownik Media Markt powiedzial mi wlasnie, ze robia jakias tam wazna czesc skladowa tv w chinach. I ze ta marka juz niczym nie rozni sie od samsunga czy lg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smart tv
Przewaznie jest tak, że np tą samą matrycę ładują do telewizorów różnych marek, a różnią się ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeu
Własnie zostałam oszukana! Uwaga na sklepy z HongKongu ! Towar miał być do 29 dni a nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Zorro....
Nie ma szans, brat ostatnio chciał i przewaliłem cały dom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
200 Hz też styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletovvy
Moje zdanie jest takie jeśli nie jesteś jakimś expertem od obrazu a nie jesteś :P z tego co piszesz to te wszystkie poziomy czerni, 3d czy ilość hz to tylko bajery podnoszące ceny tv, ważne jest co na tv chcesz robić czy tylko oglądać tv (naziemną czy sat) czy jeszcze grać na konsoli czy przez laptopa, korzystać z internetu, skype itp. sterowanie tylko pilotem? czy głosem a może gestami? Jak sobie odpowiesz na te pytania to idz do sklepu i kup telewizor a marka już jest mniej istotna bo jak tu ktoś pisał większość ma te same matryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
styknie nawet 100 Hz, gdyż najbardziej zauważalna różnica w obrazie jest w przedziale od 50 do 100 Hz. Nie widać gołym okiem już róznicy pomiędzy 100 Hz a 200 Hz. poza tym te liczby to tak naprawdę fikcja, gdyz wiele funkcji znajdujących się w tv oddziałuje na częstotliwość odświeżania obrazu. dlatego o ilości HZ możemy tylko mówić w przybliżeniu. polecany przeze mnie model ma 200 Hz, więc o 100 więcej niż mógłby, a i tak byłoby ok.:) co to sony bravia to są one porównywalne z innymi tv innych marek, a płaci się jedynie za 4 literki sony. tak działa reklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filoetowy :P :P Oczywiscxi ze dla mnie to zadna roznica, moglabym miec nawet takie wieeeeelkie pudlo jak 20 lat temu, gydby tylko takie byly jeszcze w sprzedazy :P Tradycyjnie- sterowanie = pilot, malo 3D, skype raz na ruski rok, net- sama nie wiem wole chyba laptopa, zadne GRY !!!!!!!!!! bron boze tak marnowac czas. Nie wiem wlasnie czy oplaca sie doplacac za te wszystkie bajery..... Musze sie zastanowic. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshiba 40 TL938G
warto wziąć jednak pod uwagę fakt, iż tv nie kupuje się na rok czy dwa, dlatego trzeba myśleć przyszłościowo. to, że na dzień dzisiejszy nie potrzebujemy pewnych funkcji nie oznacza, że za 5 lat nie będą nam one niezbędne do życia. dlatego warto się zastanowić, może warto wydać te 500 zł więcej aby mieć coś co będzie miało funkcje, które za chwilę będą we wszystkich tv na porządku dziennym. jednak decyzję musisz podjąć Ty sama, Twoje pieniążki, Twoja decyzja:) my to sobie możemy tylko poklikać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×