Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

CHCĘ KUPIĆ DOBRY TELEWIZOR- który polecacie???? Odradzacie?

Polecane posty

Tez wlasnie dlatego nie chce kupic 40 cali za 1500zl, i potem narzekac, dlatego tez sie Was radze :) Ale od tv wole ksiazki, wiec z tymi bajerami to wiesz, ostroznie bo po prostu nie sa niezbedne dla mnie ;) Ale klikajcie ile wlezie- ja tylko przepisuje Wasze spostrzezenia na kartke, ktora zabiore ze soba niebawem do sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
ja miałem 10 lat philipsa i był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BNVVBNV
"No wlasnie slyszalam ze te nowe tv to maja zywotnosc max 7,8 lat. To prawda? " a co myslalas ze kupisz tv na 20 lat jak kiedys? teraz wszystko to tania masówka dla ludu odnosnie czerni ktos tam belkotal akurat ona jest wazna chyba ze lubisz w nocy ogladac siwy obraz zamiast czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
Jaki długi temat... W skrócie to wygląda tak. Że w smart tv nic nie obejrzysz. Niby masz yt a filmy obcięte. Niby masz przeglądarkę a bez flash playera więc nic nie wyświetlisz. Jakie rozwiązanie ? Android nk mk808 + air mouse (czyli to samo co lg wymyśliło myszka którą ruszasz w powietrzu) Cena z chin to ok 250pln A co do tv do tej pory z tanich najlepszy wyborem była MANTA LED za ok 1300pln 3D 37 cali. Niestety tak się nachapali że podnieśli cenę i wynosi ona ok 1450pln Jest to lg cinema 3d w obudowie z napiem manta. I mantowską elektroniką co czyni go mułem ( włącza się 30 sekund) Ale lg oryginalne kosztowało 2 tyś. Potem lg dodało klawisze dotykowe z przodu. I zbiło cenę do ok1600pln. model 100HZ. Jw identyko co manta + klawisze dotykowe + szybciej się włacza. Ale obecnie najlepszym zakupem jest model lg 3d cinema 200HZ idzie dostać za 1900pln ma znacznie lepszy dźwięk i jest bardzo szybki. Obraz itd niebo a ziemia. http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3980430 I cała seria z końcówką LM611S No i model 400HZ. Niestety był bardzo drogi 2500pln ale obecnie zchodzi na ludzi. http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3973858 LM620S Czyli nk 37 cali 37lm620S 42 lm620s Taki zestaw jest lepszy od tego za 4 - 4,5 tyś Dlaczego? Mając androida kupujesz kamerkę hd za 100pln. Możesz przeglądać co tylko chcesz, grać itd. Więc za 350pln (klawiatura, anroid, kamerka) masz full. Koszt samej kamerki do samsunga 399pln za hd 299 za 640*480 Sony 399 Najtańszy jest lg idzie dostać na allegro za 199 normalna cena 299. Więc android kosztuje cię tyle co kamerka do tv :) Dodaj do tego koszt klawiatury, koszt odbiornika wi fi do tv I masz 1 tyś w dodatkach. Wytłumaczyłem ?:) Co do tego że tv jest na 8 lat. Tak plazma się wypali. LCD też świetlówki max 10 lat. Led...... zależy. teotretycznie 15 - 25 lat powinien wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
Philips 40PFL5507K to jest 40 callowy philips jeden z nowszych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
moj philips ma 15 lat , ale nie wyrzucam go tylko dlatego ze nie ogladam telewizji i nowy nie jest mi do niczego potrzebny bo i tak bym nie ogladał nawet 10 minut dziennie .. Wogole mnie nie interesuje ten temat zatem ale wydaje sie ze philipsy to sa dosc dobre telewizory ..Przynajmniej ten co jest u mnie nigdy nie sprawiał zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam w lipcu Toshibe
LED 42 cale, bylam zadowolona... przez 29 dni. A potem padlo boczne sterowanie (sam od siebie zaczal sie przelaczac miedzy kanalami, wyjsciami itd.) i na cale szczescie w sklepie nie wysylali do naprawy tylko zwrocili kase. Doplacilam troche i wzielam Sony Bravia (tez 42 cale LED TV). I musze stwierdzic, ze przy Sony tamten Toshiby wypadl blado. Co do 3D to mnie to nie kreci, jak chce film w trojwymiarze ide do kina - a i tak mnie potem oczy bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
co do philipsa. Philips byłdobry jak nie było esd itd. Teraz zważywszy na siedzibę w europie maja najgorzej co do ekologii itd. Co się przekłada na często uszkodzenia elektroniki. I pod tym względem najlepsze są tanie podróbki :) One się nawet nie zepsują jak by chciały. A reszta to jest jeden czort... Matryce też te same. Bo jest tylko 3 producentów matryc na świecie. Za wszystko odpowiada elektronika. I albo się piepszy ale masz super obraz. Albo się nie piepszy a obraz do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie piszcie kochani- ja wszystko czytam i notuje. Kurde, kumpel ma wlasnie sony bravia, kupowal juz w sumie dawno i jest b zadowolony. Co prawda sprzedawca w MM mowil ze juz cos tam do tych tv w chinach zamawiaja, i ze jakoscia nie odbiega od samsungow- ale jednak, hmmm. Kurcze, naprawde jestem w kropce. Wiem, ze nie takie ludzie maja problemy, ale z drugiej strony szkoda mi wywalic kase na cos co nie bedzie sie sprawdzalo, dlatego Was pytam... Nie mam danych dot zywotnosci tv, sama mam juz laptopa staruszka i chodzi jak rakieta- wiec skad niby mam wiedziec co i jak, pisalam przeciez ze sie nei znam, wiec ten ton jest raczej nie na miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
bravia ma i będzie miała najlepsze kolory Ale po za tym chujnia jakościowa. Cena kosmos. Samsung zrobił sobie reklamę smart tv. I oni to pierwsi stworzyli. i teraz każdy pyta o samsunga. I z prawie najtańszego tv stał się prawie najdroższym. ujnia ekonomiczna Ekonomicznie jw bierz lg 3d 200HZ. będziesz happy. Jeśli chcesz mieć naprawdę pewny tv kupuj sharpa Wada ? 200hz zaczyna się od 2700pln za 40 cali http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/2263027 Więc patrząc czysto ekonomicznie jw. LG króluje. za 2700 to kupisz sobie dwa LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
PRZECIEŻ CI PODAŁEM. 3d masz w tym modelu GRATIS porównując jakość itd. I promocje świąteczne. 200HZ LG 3D jest najlepszym wyborem na rynku. Tam 3d jest pasywne. Czytaj łeb nie napier.. nie uszkadzasz mózgu i wzroku. Wada ? Ano że trzeba ściągać filmy sbs 20GB blu ray. W wersji z okrojonym dźwiekiem stero 8GB LG 37LM611S http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3980427 Lub 400hz LG 37LM620S http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3968447 I lukał bym dzień w dzień w gazetki. Koło 20 grudnia. Na pewno dorwiesz jeden i drugi koło 1800pln. Porównaj sobie do najtańszego gówna za 1599pln z jakiejś gazetki bez 3d, bez dvb-s, masz wszystkie tunery więc czy to blok, czy naziemna czy satelita mu nie straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
z tańszych też bym brał LG z droższych Samsung albo Sharp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
No dokładnie tak. Tylko ja uważam dziś tv za niepotrzebne no bo i po co? A tak mając androida włączasz iptaka, tvnplayer czy co chcesz. I jedziesz. w miarę bez reklam. Masz natychmiastowy dostęp do pogody czy do czego... Nie wiem ja nie używam tv od ................ 7 lat ? W domu jw rodzinka na andzie daje radę mimo że starsi ludzie. Dla mnie tv to po prostu wyświetlacz nic więcej. Można go równie dobrze podpiąć pod tablet czy tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier serwisowy /a /aa/
znikam z wątku Żeby nie być gołosłownym że warto i masz gratis bo to tylko kawałek elektroniki dla 3 d dołożony. Najtańsze 200hz 37 cali LG kosztuje tyle samo 1800 pln http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/4033586 Najtańszym 400 hz jest właśnie LG 37LM620S :) I dlatego mówię że na ten tv bym polował na jakiejś promocji za 1999pln A zawdzięczamy cenę mancie którą lg chce wykończyć bo za dużo zarobili. I samo lg na to przystało :) Stoi u mnie w domu rodzinny, i u 2 sąsiadów. I zapsuć się nie myśli. Bo elektronika manta produkowała w chinach bez esd :P Tak że znikam z wątku bo według mnie sprawa jest zamknięta. Poluj na te 2 lg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
to bierz Samsunga, będziesz zadowolona 😘 Samsung produkuje matryce dla Sony, więc to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam sobie slowniczek na sronie euro rtv agd objasniajacy skroty ktore posiada ww. model samsunga. I ma chyba wszystko to, czego potrzebuje- inne bajery sa zbedne. Tylko ja naprawde kojarze firmy takie jak samsung, lg- jako te gorsze od sharpa, sony czy philipsa. Ceny sklepowe potwierdzaja moje obawy :| Kurde, serio jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung ma doskonałe
matryce własnej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
jesli nie wiesz co kupisz to bierz 40 calowego philpsa Philips 40PFL5507K dostaniesz go za 2400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
jesli nie wiesz co kupic to bierz 40 calowego philpsa Philips 40PFL5507K dostaniesz go za 2400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
Wielkie dzieki! Ale LG.... mam uprzedzenia... Pewnie niesluszne. nie wiem czy nie słuszcznie . Sam wyslałem na wies nową lodówke LG ktora im nie działa Albo oni ja zepsuli, albo sama lodówka ma jakąs wade i padła od razu po wyjezdzie ze sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
To też zależy od tego czy chcesz kupić np plazmę, lcd czy led. Jeśli chodzi np o plazmy to podobno tu wiodącą marką jest panasonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
plazma wytrzyma krócej niz led pochodzi kilka lat i padnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee???
w biedronie ma być 42 calowy philips led za 1700 zł myslicie że warto kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×