Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

CHCĘ KUPIĆ DOBRY TELEWIZOR- który polecacie???? Odradzacie?

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite121
raczej nie .. 1700 zł za 42 cale to mała cena .. pewnie to przestarzały TV z promocji .. za 1700 zł to lepiej celuj w 37 calowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
kupisz 37 cali za 1700 zł uzyskasz lepszy i bardziej ostry obraz niz w 42 cale ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
niesłusznie miało być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno chce tv LED. 40'' to troche za duzo, idealne jest 37, 38. Ale z braku laku moze wezme te 40. Inzynier wczoraj polecal LG- ale tak jak mowie, i jak twierdzisz Ty Prawictwo- moze z tym byc roznie. Widze u ludzi po domach mase samsungow- chyba najwiecej osob decyduje sie wlasnie na te marke. Cena sony philipsa i sharpa jest srednio o 1tys wieksza od tych samych parametrow w samsungu, czy lg. Naprawde myslicie, ze podpijaja cene tylko "za metkę"? I badz tu madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
Samsung to dobra jakość za rozsądną cene, bierz i nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ff-
Zalezy na czym Ci zalezy, czy jakosc obrazu, czy pobor pradu, itd. Ja wybralem plazme LG i jest swietna :). CO do Samsungow, to jesli cos Cie zainteresuje, to poszukaj opinii, bo wiele modeli mialo wadliwe glosniki(czyli "dziwna" jakosc dzwieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvxcvx
szukasz jakiegos idealu a takiego nie ma kazda technologia ma swoje wady. a to pobiera za duzo pradu a to ma gorszy obraz czy cos tam dzizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś coś wie???
Ja mam Panasonic-a i jestem zadowolona właśnie 37 cali a nawiasem mówiąc jeśli chodzi o 37 cali to jest mały wybór, bo najbardziej "chodliwe" to 32 z tych małych lub 40-42 z tych większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
samsung nie polecam bo drogo sie ceni ..,, ale poza tym to dobre telewizory ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaellszanti
2350 zł za 40 cali to dużo?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przestancie :P Jak jest pytanie o zarobki to wszyscy tu niby zarabiaja krocie, sa obeznani w talent show i innych proghramach co znaczy ze tv ogladaja- a jak pytam o tv to nikt nie chce odpowiedziec??? Kurde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy ci już napisali
samsung dobry stosunek ceny do jakosci. sony drogi ale dobry. czy ty jestes niedorozwinieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxzddbva
Obecnie mam Samsunga UE65ES8000 i uważam że seria osiem tysięcy jest bardzo dobra. Polecam ten telewizor bo to dobry sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Na pewno chce tv LED. 40'' to troche za duzo, idealne jest 37, 38. Ale z braku laku moze wezme te 40. Inzynier wczoraj polecal LG- ale tak jak mowie, i jak twierdzisz Ty Prawictwo- moze z tym byc roznie. X Y Z 40 za dużo? To chyba nie wiesz o czym mówisz albo kupujesz telewizor do malutkiego pokoju. Ja mam 46 i zrobiłam błąd, trzeba było wziąć większy. To są inne telewizory, zupełnie inny odbiór. 37 to mam na ścianie w najmniejszym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź pod uwagę fakt
że musztarda ma jeden pokój 12to metrowy i pod tym względem oceń całośc jej wypowiedzi. do niedawna wg jej własnych słów miała starego sharpa kineskopowego ale we wrześniu jej sie popsuł o czym szeroko opowiadała na forach. pisała też, że zbiera na nowy telewizor a na razie ma 14tke pożyczona od kolegi. i tyle by było co do musztardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuj samsunga
bo to sa dobre telewizory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam dobrze bo
jaka musztarda:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze dostalam odpowiedzi od powiedzmy 20 osob nie oznacza,ze nie chce posluchac opinii kolejnych 20, czy 40. Im wiecej, tym lepiej- im wiecej odpowiedzi sie powtarza, tym lepiej dla mnie i utwierdzam sie w wyborze :) Muszti, u mnie ozdoba salonu nigdy nie byl i nie bedzie tv. Nigdy nie ustawie tez tv w salonie. Tv bedzie w najmneijszym pokoju, w ktorym prawie w ogole nie przebywam, gdyz nie ogladam telewizji czesciej, niz raz w tygodniu. Jak tam walne 40 stke, to oslepne po 2 dniach uzytkowania albo dostane zeza rozbieznego :O Naprawde duzy tv kupie jak bede miec dzieci, ktorym bede urzadzala seanse "bajkowe". Teraz na co mi i po co duzy tv ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
dajcie dobry tv do 1500 zł , 42 cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już brać tv to teraz już z 3D. LG jest pionierem w technologii 3d na bazie polaryzacji więc wybrałbym pewnie teraz ich telewizory. Szczególnie że oprogramowanie telewizorów mają rozbudowane (Smart tv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dajcie dobry tv do 1500 zł , 42 cale " zobacz full hd - LG 42LS3400 lub LG 42LN5400. Lub tańsze hd ready - LG 42PA4500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
też mam LG i bardzo go lubię. Ładnie wygląda, wszystko działa, mam smart tv i 3d. Okulary są lekkie i można długo oglądać, nie bolą oczy. Kup full hd - bo to już większa rozdzielczość i obraz będzie ładniejszy. Led są bardziej energooszczędne i nowocześniejsze. Większość produkowanych telewizorów to Ledy lub Plazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarty się sprawdzają, ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikJJ
No ja właśnie szykowałem się na smarta, interesują mnie vody, podłączanie się do neta, takie bajery. Problem w tym, że platformy smartowe są szykowane pod konkretne firmy. Aplikację są zatem różne. Czytałem, że Panasonic czy Toshiba i kilka innych firm próbują ujednolicić systemy. Może zatem to jest wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest coś takiego jak Smart TV Alliance. Chodzi o sojusz dotyczący funkcji smart tv. Należy do niej Toshiba, Panasonic, Philips i wiele innych firm (w sumie chyba z 20), ma to wspomóc rozwój platform smart tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulver
A jak już o Panasonikach, to macie jakieś konkretne modele do polecenia? Czy ktoś może coś powiedzieć o 55ax630e ? Jak z kontrastem i głębią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×