Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maltiokiutwoawana

Jak odbudować życie na zgliszczach rodziny

Polecane posty

Gość maltiokiutwoawana

Jestem w zasadzie już ex, i nie potrafię sobie z tym poradzić ja go kocham, on wciskał mi kity i całej mojej rodzinie jaki on dobry i chce spróbować naprawić wszystko co bylo złe w naszym małżeństwie a tak naprawdę znalazł sobie tzw. znajomą z którą spotyka się z pewnością od roku jak nie dłużej. Świat mi się wali a oni do siebie telefonują umawiając się przy mnie beszczelnie na ferie między świąteczne. Jak sobie dać radę, jak się podnieść, jak zachować się z godnością kiedy sił brak. Proszę niech mi ktoś powoże bo chodzą mi pogłowie różne złe myśli żeby sie uwolnić a jemu darować wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilaaa
Jedna dobra rada: ODPUSC! Wiem ze teraz jest ciezko, kazdy z nas przechodzil rozstanie, jedni lepiej drudzy gorzej... Ale prawda jest jedna: chociaz teraz wydaje ci sie ze swiat sie zawalil to z czasem to minie, a gdy przyjdzie nowa milosc to byly pozostanie juz tylko mglistym wspomnieniem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogłowie mysli
Myszko miłość czyni cuda pod warunkiem że jest to miłość także do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyj, żyj swoim życiem
Bądź dla siebie, wszystko w życiu ma jakiś cel, po prostu się z tym życiem zgódź. Rób to czego nie mogłaś wcześniej, baw się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i zapraszam na temat życie po rozwodzie ,tam pisze wiele kobiet które mają podobne sytuacje ,wspierają się ,piszą o swoim życiu a razem łatwiej .Kochanie masz prawo do godnego życia ,zbieraj dowody zdrady i przepędż drania bo zniszczy Cię a zdrowie jest najważniejsze ,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtt
moze idź do psychiatry bo jeszcze komus krzywde zrobisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Thomas
Potrzeba czasu,czasu i jeszcze raz czasu. Zajmij się czymś żeby nie mieć czasu myśleć o tej sprawie... W swoim czasie to będzie tylko wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×